Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Kutyaiskola


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
127 válasz a témához

#81 April Surprise*

April Surprise*

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 86 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 9. - 12:07

sziasztok!Posted ImagePosted ImagePosted Image

#82 Guest_Zebu_*

Guest_Zebu_*
  • Guests

Közzétéve 2007 április 9. - 22:51

Látom,neked sem könnyû megfogni azt a tomboló kutyát csibészelés közben

#83

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 10. - 6:05

Az a jó :kocc:Jól néztek ki!Mi már nem voltunk megint jó régóta, egyszerûen nem bírok idõt szakítani rá... :hupp: Így csak itthon "rutinozunk". De remélem, már eljutok vele nemsokára megint.

#84 April Surprise*

April Surprise*

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 86 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 10. - 13:21

jujjj,imádom mikor így tombol.csináltunk videot is,majd felteszem azt is.van fegyelmezõrõl is meg õ-v rõl is.juteszembe,ma lópacigazdi lettem. :D

#85 Guest_Zebu_*

Guest_Zebu_*
  • Guests

Közzétéve 2007 április 10. - 20:22

jujjj,imádom mikor így tombol.csináltunk videot is,majd felteszem azt is.van fegyelmezõrõl is meg õ-v rõl is.juteszembe,ma lópacigazdi lettem. :D

Gratula neked,légy irigyelve!!! :yeah:

#86 April Surprise*

April Surprise*

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 86 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 10. - 20:25

köszönöm a gratulát. :)

#87 April Surprise*

April Surprise*

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 86 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 18. - 22:29

http://gallery.site....yelmez.WMV.html

#88 favory

favory

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.176 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 5. - 18:34

http://gallery.site....yelmez.WMV.html



Apám, ez nagyon baró!!!!!! :D Hogy a tejfölbe lehet elérni, hogy így 'felnézzen rád' a kutya?? A régi ebiskolában ezt tökeccerûen azzal oldották meg (-el, mint ama gordiusi gubancot), hogy az álluk alá kaptak egy érdekes tágyat, labdát.. etc.. nagyon eredményes... Ameddig látja a labdát! Mert a csupasz fejem bizony nem érdekelte. :D

#89

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 5. - 20:19

Jé, ez a videó teljesen kimaradt nekem... :) Ügyesek vagytok Lorával! :kocc: Lassan a Pubim is megérne 1-2 videót, vagy fotót, komolyodik már õ is engedelmesen. :) Látom, ti is kajáztok! :D Én is mindig köpök! :D Csak menet közben nem tudja elkapni a kutyám, olyankor kénytelen vagyok odaadni neki kézbõl :gm: (favory kérdését ezzel A.S. helyett megválaszoltam :) De egyébként a felvételen is látszik, mikor köpi ki a gazdi a jutalomfalatot, illetve az, amikor a kutya elkapja. Amúgy tényleg lehet tárggyal is, de spec az én dögömet nemigen köti le az ilyesmi, a gyomra sokkal inkább - de hát pasi :dev:)

#90 favory

favory

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.176 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 5. - 20:56

Ez komoly?????? :D Köpitek a kutyának a jutifalatot?? Micsoda lelemény!!!!!! Odüsszeusz is megirigyelhetné!!!! Akkor már csak egy kérdés. MIT köptök a kutya szájába?? (ha belemegy :gm: ) Párizsit?? Idõközben reményeim szerint nem sikkad el az ebnek szánt falat soha?? :D

#91

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 5. - 21:07

Naná, ez ősi trükk, kérem szépen! :D Én személy szerint kis darabokra vagdalt virslit, néha sajtot. :) (De nálunk egyszer láttam egy hölgyet, aki száraztápot vett a szájába - na, én ezt inkább kihagyom (bár, amikor ovis voltam, megkóstoltam, de az volt az utolsó alkalom). :kv:) [írástudatlanság]

Edited by Dé, 2008 január 5. - 21:08.


#92 favory

favory

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.176 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 5. - 21:13

Le vagyok nyûgözve!!! :D És ezt megengedik egy engedelmességin, vagy versenyen? Útközben zsebbõl kell feltölteni a/z arzenált/szádat?? És ha a zállat közben a félrecélzott falatért nem rest mellérohanni? Az, meg kell hagyni, elég komikus, mondjuk valami hivatalos bulin, teszemazt. Elég sokféle kutyasuliban megfordultam régebben (Miskolczott, persze :D ) de ezzel a fifikával nem találkoztam. :D

#93

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 5. - 21:19

Á, nem, természetesen, mint ahogy mást sem, ezt sem szabad vizsgán* használni, nem lehet a kezedben, szádban, zsebedben semmi. :) De ha jól használod ezt a dolgot, vagy más motiváló eszközt, akkor a kutya úgyis megtanul koncentrálni, nem fog nála nagy zavart kelteni, ha a mittudomén, 2 perces (igazából gőzöm sincs, milyen hosszú egy vizsga) gyakorlatsor alatt nem kap, csak utána, a cél úgysem az, h egész nap köpdössünk, hanem, h figyeljen a kutya, hiszen sosem tudhatja, mikor jön a kaja. :) (Persze akkor jön, ha ránk figyel, és ha ügyes, jól oldott meg egy feladatot. :D) De én plö sokat pofázok is kutyának emellé, h ébren tartsam a figyelmét, és dícsérjem, a köpködést meg igyekszem ritkítani. A leesett falatért nem szabad vetődnie a kutyának, de mivel pórázon vezeted (legalábbis amíg el nem ér egy szintet), erre könnyen rá tudod nevelni - amit nem kapott el, azt bebukta :kv: *vagy versenyen Az, h ki hogy tölti fel a muníciót, sztem egyéni technika kérdése :D

Edited by Dé, 2008 január 5. - 21:30.


#94 April Surprise*

April Surprise*

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 86 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 10. - 21:53

én is úgy csinálom,mint Dé. :) én virslit szoktam köpködni neki,nagyon ritkán megy félre,nagyon figyel h nehogy kárba vesszen :gm: tápot nem szeretem,mert nem csúszik neki annyira,mint a virsli.de már nélküle is elég jól figyel. most készülünk a Keszthely Kupára,mondjuk fõleg Õ-v-re ,majd március végén lesz.

#95

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 10. - 22:32

Hát, akkor csak az én Pubim ilyen béndzsuka, menet közben nem tudja elkapni. Vagy én köpök olyankor bénán, nem tudok célozni. :kv: Keszthely?.. Figyejjé, írtam magánt! :)

#96 favory

favory

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.176 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 11. - 11:20

Mentek kutyaversenyre?? Irigyelve vagytok. Lehetne némileg módosítani a kollégiumi házirenden és mondjuk engedni, hogy a delikvens tarthasson (legalább :dev: ) 1 kutyát. :hupp:

#97 April Surprise*

April Surprise*

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 86 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 30. - 11:41

http://www.kutyassport.hu/cacit/


:kir:

#98 April Surprise*

April Surprise*

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 86 hozzászólás

Közzétéve 2008 március 4. - 11:17

http://www.kutyasspo...acit/?modul=nev

#99 horse_24

horse_24

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 16 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 21. - 11:49

Sziasztok! Nemakarok senkit eltántorítani attol, hogy kutyaiskolába járjon a kutyájával, de nekem személy szerint elég rossz tapasztalataim vannak róla... Kb. 5-6 évvel ezelött tenyésztettünk Német Dog-okat, aztgondoltuk, hogy egy szakértõ jobban kitudja tanitni a kutyákat mint mi, hát elmentünk egy kutyaiskolába... Elvittük az eggyik kuty-t, mondta az oktató, hogy jöjjünk vissza egy x-idõ mulva...( teszemazt 1 hónap..) Viszamentünk 1 hónap mulva, és szembetalálkoztunk egy csont sovány, görbe lábu kutyával... Mint a dogokról tudni kell,hogy a hátsó lábuk elég gyengék, és nemszabad magas akadályt ugratni velük... hát az ugynevezett "SZAKÉRTÕ" ezt nemtudta... és csinált egy gyönyörü kiállásu, egésszéges kutyából, egy rozzant beteg kutyát... Mint kiderült a kutya nemkapta meg a kijáró étlapot se... magas akadályt ugratattak vele... és teljesen tönkretették a kutyánkat... szóval ennyit a kutyaiskolákról... Üdv.: Vivien

#100 Topy Baba

Topy Baba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 21. - 12:13

Sziasztok!

Nemakarok senkit eltántorítani attol, hogy kutyaiskolába járjon a kutyájával, de nekem személy szerint elég rossz tapasztalataim vannak róla...

Kb. 5-6 évvel ezelött tenyésztettünk Német Dog-okat, aztgondoltuk, hogy egy szakértõ jobban kitudja tanitni a kutyákat mint mi, hát elmentünk egy kutyaiskolába... Elvittük az eggyik kuty-t, mondta az oktató, hogy jöjjünk vissza egy x-idõ mulva...( teszemazt 1 hónap..) Viszamentünk 1 hónap mulva, és szembetalálkoztunk egy csont sovány, görbe lábu kutyával...
Mint a dogokról tudni kell,hogy a hátsó lábuk elég gyengék, és nemszabad magas akadályt ugratni velük... hát az ugynevezett "SZAKÉRTÕ" ezt nemtudta... és csinált egy gyönyörü kiállásu, egésszéges kutyából, egy rozzant beteg kutyát... Mint kiderült a kutya nemkapta meg a kijáró étlapot se... magas akadályt ugratattak vele... és teljesen tönkretették a kutyánkat...

szóval ennyit a kutyaiskolákról...

Üdv.:
Vivien

Szerintem itt senki sem hagyta ott a kutyát a suliba, hanem mindenki jár vele hetente egyszer kétszer, így nem is fordulhat elõ hogy elrontsák a kutyát. ;)

#101 horse_24

horse_24

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 16 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 21. - 12:41

jo hát az úgy más :)

#102 Mackó

Mackó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.168 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 21. - 12:54

Hogy lehet otthagyni egy kutyát?? Ráadásul idegenekre bízni? :huh: Én egy hétig sorolnám az enyém tulajdonságait, igényeit stb, és akkor hagyjam ott egy ismeretlennél? A kutya az elsõ fél órában belepusztulna a bánatba, arról nem is beszélve, hogy el kellene jönnöm Tõle! :hupp: Ez hatalmas felelõtlenség!

#103 horse_24

horse_24

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 16 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 21. - 13:00

úgy ajánlották, hogy mien jó kutyakiképzõ.. és mi biztunk az ismerõseinkben... éshát... nagyon meszi volt tõlünk szal nem tudtunk volna nap-mint nap lejárni :S

#104 Topy Baba

Topy Baba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 21. - 13:02

Ráadásul ha az én kutyám és szeretem, akkor mennyivel jobb ha én tanítottam meg neki mindent és nem egy idegen, kitudja milyen módszerekkel. Ha rossz módszerrel tanítják a kutyát nagyon megviselheti, nagyon nem mind1 hogy melyik kutyát hogy tanítjuk ez fajtától is függ, és szerintem a kutya tulajdonságaitól is mert pl sztem egy olyan kiképzõ aki német juhászokkal foglalkozik, nem biztos hogy tudja azt hogy egy border colliet hogy kell tanítani

#105 horse_24

horse_24

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 16 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 21. - 13:04

hát... mi ugygondoltuk, hogy egy kutyakiképzõ jobban ért hozzá/ jobbat tud kihozni belõle... De azóta már persze csakis mi tanitjuk õket :)

#106 Topy Baba

Topy Baba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 21. - 13:10

hát... mi ugygondoltuk, hogy egy kutyakiképzõ jobban ért hozzá/ jobbat tud kihozni belõle...

De azóta már persze csakis mi tanitjuk õket :)

;) ;)

#107 Mackó

Mackó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.168 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 21. - 13:22

úgy ajánlották, hogy mien jó kutyakiképzõ.. és mi biztunk az ismerõseinkben... éshát... nagyon meszi volt tõlünk szal nem tudtunk volna nap-mint nap lejárni :S

Nekem nem tudnának olyan tuti kiképzõt ajánlani, akinél otthagynám a kutyát! Átgondolva kb 4 embert tudnék felsorolni, akire szívem szerint ráhagynám a kutyámat, ebbõl 2 nagyszülõ, és a másik két embert sem egy napja ismerem! :)
Nehéz jó szakembert találni, de amikor ott vagy a kutyád mellett, akkor eldöntheted, hogy mûködik-e vagy sem! Márpedig miért ne mûködne? Elég sokan "csak" a közeli k.sulit tudják látogatni, a többi gazdi pedig csak el tudja mondani a véleményét! :rolleyes:

#108 Topy Baba

Topy Baba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 21. - 13:26

Mi 60 km-t kocsikázunk hogy tudjuk agilityzni, de megéri!!

#109 KisbérisDíjlovas

KisbérisDíjlovas

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.507 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 27. - 14:12

Sziasztok, van egy 4 hónapos kuvasz kutyusom és arra gondoltam, hogy esetleg eljárnék vele egy kutyaiskolába ... elözö kutyámmal nem jártam sosem ezért nem tudom, hogy müködik ez az egész!
Nektek vannak ilyen irányú tapasztalataitok?? Érdemes?

Lennének kérdéseim:
- Mennyi idös kortól ajánlott?
- Egy ilyen helyen "edzök" is vannak? úgy értem van valaki aki tanácsokat ad és segít?
- A kutyus fajtája mindegy?
- Zsámbék - Bicske környékén nem tudtok egy ilyen kutyaiskolát???

Elöre is köszi a segítséget ..
Üdv: Sac



Szia , 5 hónapos kortol , de azt javaslom várj vele míg 1,5 éves lesz , mikor én jártam a kutyámmal én is akkor vittem 5 hónapos korba még játékos és nagyon sokat szenvednél vele máshova figyel olykor szagok után megy :) sok ilyen pici kutyus volt ... és nem mentek 1-2 re . Kutya kiképzõk vannak + Csibész ember ami sokszor maga egy Kiképzõ :):)
Elõször vidd a kiválasztott kutya iskolába kutya oviba ismerkedjen kicsit a több kutyával , és tanuljon más kutya jelenlétében rád figyelni :)

De ha valami nagy célod van a kutyával irj egy magánt

Érdemes egyik ismerõsömékhez behozni olyan kutyát csinál belõle :)
Itt Miskolcon õ képezte Borsit aki a Rendõrségnél keres Drogot Magyarország legjobb keresõ kutyája lett :)
A kutya a kiképzõ társa persze :)

Edited by KisbérisDíjlovas, 2008 július 27. - 14:25.


#110 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 27. - 15:05

Hmmm.. 6 évvel ezelõtti hozzászólásra reagáltál...még idõben. :gm:

#111 Macs

Macs

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 10 hozzászólás

Közzétéve 2010 augusztus 2. - 10:22

Sziasztok! Látom, hogy sajnos nem túl nagy a forgalom ebben a topicban, de azért megpróbálkozom, hátha valaki tudna nekem segíteni. Van egy 9 hónapos keverék szuka kiskutyám, aki 8 hetes kora óta van nálunk, de születése óta "ismerjük" õt. Sajnos az anyja egy elég gyenge idegrendszerû kutyus és ez kicsit a mi Szaffinkon is érezhetõ. A legnagyobb bajunk vele, hogy mióta elhoztuk együtt tartjuk a másik kutyusunkkal (aki már 4 éves), és nélküle gyakorlatilag semmit nem képes csinálni! Minden lépését követi, ránk viszont nem hallgat... El szeretném vinni kutyaiskolába - ez gyakorlatilag a legutolsó ötletem - de nem tudom, hogy ha ilyen kezelhetetlen akkor egyáltalán beengednek vele egy csoportba? Segítségeteket elõre is köszönöm. Üdv: Macs

#112

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2010 augusztus 2. - 12:18

Egy normális kutyasuliban vannak kezdõ, és haladó csoportok, vagy ha esetleg a kisebb létszám miatt nem is, az oktatónak akkor is figyelnie kell a kezdõ kutyákra külön. :) Ebsuliba azért viszed a kutyát, h tanuljon, tehát számítanak rá, h most még nem engedelmes - azért vagytok ott, h szépen lassan azzá váljon! ;) Úgy is gondolom, elõször ellátogatnál a kiszemelt iskolába kutyátlanul, érdeklõdni, nézelõdni... Akkor fel tudod vázolni az oktatónak, mi a helyzet, így õ is jobban fogja tudni, mire számítson. :) Szerintem olyan kutya nem nagyon van, akivel ne tudnának egy jó suliban mit kezdeni (vagy legalább is az nem ilyen jellegû probléma). Biztos jót tenne neki egy kis okosodás. :) Sok sikert!

#113 Macs

Macs

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 10 hozzászólás

Közzétéve 2010 augusztus 2. - 12:51

Igen, igen elõször csak úgy nézelõdni, megbeszélni megyek. Találtam egy helyet ami elég közel van hozzánk, azt fogom megpróbálni. A közelség nagyon fontos szempont nálunk, mert pórázon síkítva közlekedünk és kb. méterenként földhöz vágjuk magunkat.... Remélem tudnak ezen valamit változtatni, mert ez így elég durva helyzet... Mindenesetre megpróbáljuk :)

#114 Annie90

Annie90

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.552 hozzászólás

Közzétéve 2010 augusztus 2. - 13:23

Melyikbe mentek?

#115 Macs

Macs

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 10 hozzászólás

Közzétéve 2010 augusztus 2. - 13:29

A Hidegkúti Kutyasuliba (ha minden jól megy).

#116 Bokorugró

Bokorugró

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.786 hozzászólás

Közzétéve 2010 augusztus 3. - 13:57

Ha 9 hónapos az eb, akkor biztos van még remény. :) Mi is a hidegkúti kutyasuliba járunk. Pontosabban egy hónapja már elblicceltük ilyen-olyan okokra hivatkozva, de szándékozunk megint menni. Ami az oktatókat illeti, elég vegyes a kép. Van egy idõsebb, szemüveges pali. Õ inkább a szelídebb kiképzés híve. A fiatal Gábor egy kicsit bátrabban "neveli" az ebeket. És van egy középkorú nõ is, akit én leginkább kedvelek. Õ próbál egy kicsit játékosabban okítani. Kutyája válogatja, hogy melyik módszerre reagál jobban. Én eleinte nem akartam fojtót sem használni, aztán kénytelen voltam. Amikor végül rátettem a kutyára, akkor a kis Gábor halkan megjegyezte, hogy szerinte nincs kiképzés fojtó nélkül. A következõ órán az idõsb. Bábor meg rám ripakodott, hogy azonnal vegyem le a fojtót arról a kis fekete kutyáról. :eek: Szóval azért néha bírnak elbizonytalanítóak lenni. :dev:

Edited by Bokorugró, 2010 augusztus 3. - 14:12.


#117

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2010 augusztus 3. - 15:56

Most ezt nem mondjátok?.. :kv: Mi is oda jártunk, egészen addig, amíg dolgozó, és vidéki nem lettem. :) (Macs, ajánlottam is volna magam is.) Sajnos most már nem fér bele az idõnkbe, h rendszeresen járjunk Burkussal, úgyhogy itthon ismétlünk, ha van rá idõ. De amit ott tanultunk, abból nem felejtett semmit ebecske. ;) Katit, és a "kis" Gábort is meleg szívvel ajánlom mindenkinek! :ang:

#118 KisbérisDíjlovas

KisbérisDíjlovas

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.507 hozzászólás

Közzétéve 2010 augusztus 3. - 17:57

Hmmm.. 6 évvel ezelõtti hozzászólásra reagáltál...még idõben. :gm:



Jééé tényleg :hu: :D :D :D



2évre rá válaszolok :kir:

#119 Macs

Macs

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 10 hozzászólás

Közzétéve 2010 augusztus 4. - 11:05

Úgy néz ki, hogy szeptemberben fogunk nekikezdeni az iskolának (mint minden rendes gyerek :) ) és megpróbálkozunk vmi alap engedelmességi szinttel. Nézegettem az iskola honlapját, és a "kis" Gábor meg az Enikõ, aki így elsõre nagyon szimpatikus volt, ha lehet, közüllük fogunk választani. Sajnos a munka miatt nem lesz annyira egyszerû, mert 16.00-kor kezdõdnek a foglakozások, de hát reméljük, hogy ez lesz a legnagyobb gondunk :) Már úúúgy várom, hogy legalább egy picit okosabbak legyünk... :)

#120 Bokorugró

Bokorugró

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.786 hozzászólás

Közzétéve 2010 augusztus 4. - 15:25

Úgy néz ki, hogy szeptemberben fogunk nekikezdeni az iskolának (mint minden rendes gyerek :) ) és megpróbálkozunk vmi alap engedelmességi szinttel. Nézegettem az iskola honlapját, és a "kis" Gábor meg az Enikõ, aki így elsõre nagyon szimpatikus volt, ha lehet, közüllük fogunk választani.
Sajnos a munka miatt nem lesz annyira egyszerû, mert 16.00-kor kezdõdnek a foglakozások, de hát reméljük, hogy ez lesz a legnagyobb gondunk :)
Már úúúgy várom, hogy legalább egy picit okosabbak legyünk... :)

Ööö... Szerintem nem nagyon lehet válogatni az oktatók között, kivéve, ha egyéni órákat veszel. Más esetekben ez úgy zajlik, hogy attól függõen, hányan érkeznek az okításra, szétosztják a csapatot úgy, hogy lehetõleg azonos szinten tanítható kiscsoportokat kapjanak. Abban megegyeznek egymás között, hogy aznap melyik oktató viszi az abszolút kezdõket, a haladókat és az okosokat. Mindíg más a felosztás.

Van úgy, hogy az egész bagázs egyben van, mert csak egy páran jönnek éppen aznap. :)

A foglalkozások tudtommal fél hatkor kezdõdnek kedden és csütörtökön, vasárnap meg reggel 9-kor, azt hiszem.
Lehet, hogy valamit félreértettél? Vagy az utóbbi egy hónapban változott a táncrend?

Edited by Bokorugró, 2010 augusztus 4. - 15:56.