Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Megöltek egy kutyát


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
86 válasz a témához

#1 ornella

ornella

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 10 hozzászólás

Közzétéve 2002 május 8. - 21:55

Szeretném, ha egyre többen csatlakoznánk egy mozgalomhoz, amit jóérzésû emberek inditottak, és amihez csatlakozott a MEOE Szervezete is!!!!Ha megveszitek a MEOE :A KUTYA c folyóiratát olvassátok el ezen a cimen megjelent cikkét! Az utcán egy magából kivetkõzött nem ember, még állatnak sem nevezném, mert az magátó ilyet nem tenne,ugy belerúgott egy szerencsétlen kistermetû kutyába, hogy több métert repûlt szegény. Sajnos hiába vitték azonnal állatorvoshoz, olyan súlyos belsõ sérülései lettek, hogy rövid idõ után meghalt. Gazdája azóta is vigasztalhatatlan, amit megtudok érteni.Az volt a büne, hogy rossz helyen volt, rossz idõben. Ezt a tettest pénzbirsággal súlytották.Hát ilyen állatvédelmi törvények vannak nálunk, ezt a személyt nem állitják bíróság elé, mert csak egy kutya volt szegény! Talán, ha megint rossz kedve lesz, mert valaki felbosszantotta, lehet hogy ugyanezt teszi egy emberrel is! Akkor majd elitélik. Hát itt állunk mi, várunk az európai csatlakozásra, de állatvédelmi törvényeink balkáni szinvonalon állnak.Kérek MINDEKIT, akik szívükön viselik az állatok sorsát, tiltakozzatok és követeljétek az állatvédelmi törvények szigoritását és annak betartását!!! Irjatok

#2 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 május 9. - 16:29

izé...Szinte nap, mint nap megtörténik, csak nem ilyen körülmények között.Hallottam olyanról, hogy a rokkerállatok elmentek bulizni és a falubak összeszedték a macskákat, mindegy volt, hogy kóbor vagy házimacska. Szöges bakanccsal rugdosták õket, ráöntötték a sört és meggyújtották, megrántották a fejénél és a farkánál fogva és így eltörték a gerincét, majd szerencsétlent a sinekre rakták... volt hogy bemásztak a kertbe és onnan szedték össze a macskát, hogy összekínozhassák õket...Most erre mit lehet mondani? Nem lehet õket megtalálni, és nem lehet meggyanúsítani sem. Mert senki sem foglalkozik velük. A gazdák sírnak, búslakodnak, de egy idõ után másik állatot vesznek magukhoz. És ez így meg folyamatosan. Ezzel nem tudsz sok mindent csinálni... És ha akarsz is, kihez fordulsz? :confused:

#3 ornella

ornella

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 10 hozzászólás

Közzétéve 2002 május 9. - 20:15

Kedves Zsubaba! Köszönöm hozzászolásod, de azért szeretem, ha a nevemen szólitanak, ha már van ilyen.Gondolom igy illendõ.Errõl ennyit.A sok szörnyüség felér egy estét betöltõ hororral, amit leirtál! Ezt Te olvastad valahol? Ha ez mind igaz, nem értem az emberek közömbösségét, akik semmit nem tesznek, ha ilyen történik környezetükben.Különben az ominózus esetnek van tettese, de ezt le is irtam, és eljárást is inditottak ellene.De ha az emberek többsége nem mer lépni, hanem beletörõdik, ugy mint Te is, sajnos ezek a dolgok csak erõsödi fognak. Különben ,Te miért vagy ilyen cinikus? Vagy rosszul látom?

#4 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 május 9. - 20:50

Kedves Ornella!Én nem vagyok cinikus, csak a tényeket írtam le. Én is nagyon sajnálom ezeket az állatokat, de én így egyedül 16 évesen nem érek semmit... nem tudok semmit sem tenni ellene. Egyébként az osztálytársam mondta ezt. Én meg csak néztem.... Posted Image

#5 ornella

ornella

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 10 hozzászólás

Közzétéve 2002 május 9. - 22:46

Kedves Zsubaba! Te valóban nem vagy cinikus, és ne haragudj érte, hogy ezt irtam.Nagyon fiatal vagy, és éppen a Te korosztályod az,akiknek lépniük kell és határozottan visszautasitani a közömbösséget ha ilyet tapasztalnak.Hidd el, hogy ha sokan leszünk,"és tudom, hogy már vagyunk" egyre kevesebb ilyen történet fog megvalósulni.Olvastam irásaidat, látom szereted azokat a csatornákat ahol állatokkal foglalkoznak. Biztosan láttál már ezeken a csatornákon olyan megtörtént eseteket, amikor csapdákban lévõ kisállatokhoz, teljesen mindegy, hogy milyen állat, kivonulnak a tüzoltók, hogy segitsenek, és az állatmentök is, hogy kórházban vigyék, ha sérült.Azt is tudom, hogy a világban sok szörnyüség történik, amiknek emberek az áldozatai, de én ugy gondolom, hogy az ember eltudja mondani, ha valami baj éri, az állatnak viszont csak a szeme árulkodik, és nem érti, hogy eddig valaki szerette, ezután miért történik vele ez a sok rossz.Ne légy kishitü, Te is sokat tehetsz azért, hogy ezek ne történjenek meg.

#6 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2002 május 9. - 22:49

Az A kutyában le van írva, Zsubaba, amire Ornella is hivatkozott, hogy azért gyûjtenek aláírásokat, hogy a büntetés mértéke növekedjen. Én biztos alá fogom írni.

#7 ornella

ornella

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 10 hozzászólás

Közzétéve 2002 május 9. - 23:29

Köszönöm Filly! Remélem még találkozunk a Forumon Jóéjszakát MINDENKINEK!Ornella

#8 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2002 május 10. - 20:57

Sziasztok!Ezt a cikket én is olvastam, ki tudnám nyúvasztani az ilyen embereket!Én is biztosan aláírom, szerintem az állatvédõsök kint lesznek 18.-án a CACIB-on, úgyhogy lehet, hogy ott fogom aláírni.Csak megjegyzem, hogy ami tõlem telik, megteszek sokmindent az állatvédelemért, mikor petíciót kellett aláíratni az élõállat-szállítás ellen, nagyon sok emberrel aláírattam és elküldtem a REX-nek, minden állatos rendezvényen (ha ott vagyok) nem kis összeget szoktam adni az állatvédõknek.Régebben tagja voltam a Fekete István állatvédõ szervezetnek is, ott is anyagi támogatást adtam, tudom a személyes közremûködés lenne a legideálisabb, de sajnos azt nem tudom vállalni.Sajnos MO-on csak pénzbírsággal sújtják az állatkínzókat, ráadásul szerintem az összegek is jelentéktelenek, hiszen csak "rongálás" vétségének állítják be.Ez is röhejes: rongálás, mintha az az élõ állat egy sima tárgy lenne!!Külföldön állatkínzásért és állat megöléséért még börtönbüntetést is kiszabnak.Ez kellene itt is, de ahhoz a szintre el kellene jutni, amiben fényévekre vagyunk lemaradva!

#9 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 május 14. - 15:01

Én aláírnék mindent és segítenék akárhogy ezeken a szegény állatokon, talán még pénzt is adnék az icipici zsebpénzembõl, hogy segíthessek. Mindig szoktam nézni az Animal Planeten az állatkórházas dokumentumfilmeket, van ami csak háziállatos, de van amiben vadállatokon is segítenek, és van amikor a torkomban csomó van és a könnyeim folynak mint a Niagara, és bármit megtennék, de nem tudok. Egyrészt rajtuk azért nem tudok, mert azok ott vannak Angliában vagy Amerikában, másrészt mert szerintem Mo.-on nem olyan fejlett az állatgyógyászat és az állatvédelem. Nem tudom mit tehetnék... :confused: :eek:

#10 ornella

ornella

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 10 hozzászólás

Közzétéve 2002 május 14. - 21:07

Nagyon ráéreztek arra, hogy nálunk még más szelek fujdogálnak, de ha ez igy megy tovább, ne akarjunk mi mások lenni, mint ahova valók vagyunk. Sajnos ez is politika! Szerintetek ez a kormány többet fog az állatvédelemmel foglalkozni, vagy lepasszolja magáról? Én is csatlakoztam az aláirás gyüjtõkhöz, és anyagilag és másképpen is támogatom a különbözõ menhelyeket. De nem tudom, hogy a mi dolgunk lenne ez? Csepp a tengerben! Ez a váéleményem. De azárt teszem, hogy saját magam megnyugtassam. De azt látom, hogy egyre több állat kerül be, ha egyáltalán bekerül!!!

#11 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 8. - 9:17

Sziasztok! Nos, én már egy másik topikot nyitottam, csak senki nem írt bele...vagy nem látták, amit nem hiszek, vagy... mindegy, újra nem bányászom elõ. lényeg, hogy ha már az állatkínzásnál tartunk: [url="http://"http://zold.victorinet.hu"]itt[/url] megtalálhatod, mit mûvelnek, csakhogy jólsminkelt legyél, etc...persze az is le van írva, hogy tudsz ezek ellen tenni. szómiszó, én már ennek hatására vegetáriánus lettem...egy idõre. ezzel csak az volt a gond, hogy a szervezetem annyira hozzászokott a húshoz, hogy beteg lettem... de van más "ellenszer" ezek ellen az ocsmányságok (értsd: kísérletek, kínzások) ellen. fotókat, aki nem bírja, ne nézze meg, de legalább a cikkeket olvassa el.Apple

#12 Pottock

Pottock

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.495 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 25. - 22:19

Sziasztok:)Olvasgattam ezt a topicot. Nem tudom felfogni, h hogy képes egy ember ilyet tenni...Hogy képes egy védtelen állatot ilyen kegyetlenül megkínozni, mert neki éppen rossz napja van, vagy csak haraxik a kedvesére, akirõl az állatot elnevezte és ezért kínozza meg azt a szerencsétlent...vagy ami talán még ennél is rosszabb, élvezetbõl teszi...Olvasgatás közben megakadt a szemem a REX állatmenhelyen...hmm..róluk nekem csak rossz véleményem van...õk az egyetlen olyan "állatmenhely" akiknek nem adnék pénzt, mert nem látom, h tesznek is vmit! Itt a közelünkben van egy állatorvosi rendelõ és nem egy esetben kezelték félre a kutyákat, többek között az enyémet is...ezek után talán nem olyan meglepõ, h nem szeretem õket... :( Ami pedig a menhelyet illeti..nem egyszer vittem be kóborebet...és egyszer sem fogadták be...Ami az aláírást illeti, természetesen én is aláírtam!

#13 Zserbo

Zserbo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.149 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 17. - 18:08

Ebben az ügyben lényegében nincs más vélemény! Ha + valaki nem így gondolja, amugy se hangoztatja! Anyum családsegítõ, elsõkézbõl tudom, h az emberek egymással sem viselkednek "emberi"-ha ugyan van értelme ennek a szóösszetételnek!?- módon, hát még az állatokkal -szerintem + kéne fordítani az állati-emberi viselkedés fogalmakhoz tartozó jelentést! Anya ugy gondolja, h elõször az emberekhez való hozzáálláson kéne változtatni, csak utána kell ilyenekkel foglalkozni, de szerintem menne ez együt is!!! Zsubaba, a rock hallgatás és a gyilkolás/brutális kinzás nem egyenes következmények!

#14 The Oldenburgi

The Oldenburgi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.562 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 14. - 22:13

Igaz Zserbo, de sajnos sokan vannak rockerek, akik ilyet csinálanak! Persze ezek nem azok az emberek, akik otthon leülnek és a halgatják a rockzenét, majd odamennek a kutyusukhoz és megdögönyözik õket.

#15 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 14. - 22:22

Jajj Zserbo nem tudtam, hogy mirõl beszélsz. Két éve íródott már az a hozzászólás, regisztrációm elsõ napjaiban Posted Image Nem gondolom, hogy a rockerek kretének. Mert nem azok, én is sokat ismerek ;) Persze az ilyen "szélsõséges" gondolkodású emberek közt több a rossz ember is. (vagyhogymondjamértelmesen)

#16 Zsuzsu

Zsuzsu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 151 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 15. - 15:06

Sziasztok!én se tudom felfogni hogy hogy képesek egyes emberek ilyeneket tenni, de sajnos van egy pár haverom akiktõl már hallottam egy párszor hogy õk is élvezetbõl kínoztak állatokat! Nagyon rossz volt rádöbbennem hogy mégis kikkel barátkoztam, pláne hogy õk pontosan tudták mennyire szívemen viselem az állatok sorsát! Természetesen megpróbáltam "észhez téríteni" õket, nem sok sikerrel... azóta már nem vagyunk olyan jó barátok, persze azért emiatt nem vesztünk össze.Szerintem az a baj, hogy lehet hogy sokan vagyunk akik tennének ez ellen vmit, de mégsem elegen! A legtöbb ember úgy gondolja hogy az emberek sokkal fontosabbak, pedig ez egyáltalán nem így van!

#17 Altair

Altair

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 601 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 12. - 15:47

a gázolási témás topik is jól ideilleneszemlyényszerint azokat lõném le, akik kiteszikk pl a kutyájukat az út szélére, vagy egyszerûen agyoncsapják, mert már nem olan édes-aranyos, mint 3 hónaposan volt, és a gyerek sem játszik már vele, meg hát télen a hidegben nyûg kijárni hozzá a kertbe..ez az igazi szemétség.Szegény állat meg azt se tudja, hogy fiú-e vagy lány, kétségbeesetten rohangál az autók között, míg egy meg nem adja neki a kegyelem döfést..egyszer pár napos, újszülött kiskutyákat találtunk a legelõn, sajnos már nem éltek, viszont még melegek voltak. :( Csak pár perccel késtünk el, pedig nekem akkor pont szoptatós szukám volt. Erre mondják, hogy az élet kegyetlen, de inkább az emberek teszik azzá

#18 Rajmund

Rajmund

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.755 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 12. - 15:50

Nem értem az ilyen embereket.Ezek a kutyák nem ártottak nekik.Ha haragszanak valakire ,ne másokon ,és fõleg ne védtelen állatokon töltsék ki!

#19 ancsapancsa

ancsapancsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.894 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 25. - 15:35

Elég körülnézni egy átlagos faluban a kutyatartási körülményekkel kapcsolatban,sokat lehet okulni az emberi szemétségrõl,vagy körül kell nézni egy sintértelepen.Vagy az erõs idegzetû,jó gyomrú fórumozók nézzék meg az animals-angels.de.honlap fotógalériáját,és jusson eszükbe,hogy az õ asztalukra is így kerül a hús.Sok álszent azt mondja,hogy ilyen borzalmat nem néz végig,de a húst megeszi,és esetleg szemrebbenés nélkül vágóra küldi a lovát.

#20 Shába

Shába

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.647 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 25. - 21:28

Szerintem nem csak egy átlagos faluban hanem egész Mo.-n érdemes körülnézni... Nem hiszem, hogy csak a falvakban vannak, akik rossz körülmények között tartják kutyáikat...Sõt, ebben biztos vagyok!

#21 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 20. - 15:01

A fene tudja, ez hova passzol igazán... :( Tudja valaki, hol történt?

#22 lisawica

lisawica

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 20. - 15:05

A fene tudja, ez hova passzol igazán... :( Tudja valaki, hol történt?

Hozzászólás megtekintése

Szép :(

#23 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 20. - 15:06

Hol lehet aláírni ezt a kérvényt?

#24 Ancsyyka

Ancsyyka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 148 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 20. - 15:09

Ennyire hogy lehetnek brutálisak az emberek. Ilyenkor mindig elszomorodom, hogy léteznek ennyire kegyetlen dolgok.Mit ártott szerencsétlen kutya az embereknek. Miért nem lehetett normálisan, humánus módon elintézni.... :(jav: nem tudok írni

Edited by Ancsyyka, 2006 január 20. - 15:10.


#25 Zsoci

Zsoci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.385 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 21. - 15:41

:hupp: uristen....hogy lehet ilyet csinálni????? :( Annyira régóta foglalkoztat a dolog,h tüntetni kéne az ilyenek ellen,valami mozgalmat kéne indítani,vagy mittudom én,de ezt nem lehet hagyni!!! Az elsõ érzés ami ilyenkor elfog az a sajnálat,elszorul a torkom,majd ezt rögtön a gyülölet,az udor,majd a hányinger váltja fel! Hányinger a saját fajtámtól!!!

#26 haha

haha

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.050 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 21. - 17:45

Az a baj,hogy az ilyen eseteket nem úgy büntetik ahogy kellene... :(

#27 metaxxa86

metaxxa86

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 36 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 29. - 11:37

Aki fent van a wiwen, nagy valószínûséggel kapott egy körlevelet, ami mellé a következõ link van csatolva.Brutális állatkínzások! Hihetetlen "emberek" vannak! Én nem pénzzel büntetném az ilyet, sõt le se csuknám. Ugyanazt kéne vele végigcsinálni, amit õ csinált a szerencsétlen állattal.a videót CSAK NAGYON ERÕS IDEGZETÛEK NÉZZÉK MEG, MERT TÉNYLEG BRUTÁLIS!!!!

#28 Burnusz

Burnusz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 91 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 3. - 6:44

Belenéztem :( , mert inkább úgy döntöttem, hogy nem nézem végig.Az egészben az a nagyon elszomorító, hogy a körülötte álló emberek közönnyel nézik az eseményeket és nem tesznek semmit.

#29 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 27. - 13:55

Ilyen férgek vannak kishazánkban!Sajna a kutya az áldozat Gyõzike helyett :mad: :mad:

#30 Guest_Ezüstke_*

Guest_Ezüstke_*
  • Guests

Közzétéve 2006 november 27. - 14:13

Egy ember felakasztotta a kedves kutyáját azért, mert az neki ment a lónak állítólag! Az tuti, hogy a kutya lógott, mert azt vallja ha egy kutya megtámadja a lovat azt nem szabad életben hagyni. :mad: Tegyük fel azt, hogy a kutya csak játszott akkor mi van?

Edited by Ezüstke, 2006 november 27. - 14:15.


#31 don quihote

don quihote

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.437 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 27. - 15:02

Ilyen férgek vannak kishazánkban!Sajna a kutya az áldozat Gyõzike helyett :mad: :mad:

Olvastam én is. Gyõzike, olyan amilyen, de ezért nem a kutyust kéne bántani. Felháborító. Az ember a legnagyobb állat.

Edited by don quihote, 2006 november 28. - 14:15.


#32 Guest_micus7_*

Guest_micus7_*
  • Guests

Közzétéve 2006 november 27. - 16:12

Hát ez durva!!!!!Valamit már tényleg kéne tenni az ilyen undorító férgek ellen,de amíg a törvény nem segít,addig csak annak a pár állatnak tudunk,akkikel összehoz a sors.Vidítónak mondok egy jót:Pár éve,Dujv.és Pécs között történt 1 durva csonkításos kutyakínzás,feljelentés történt,de nem lett semmi.Ezt megtudva pár kutyás felkereste a kínzót és egy kicsit érzékeltették vele,mit érezhetett a kutty.az nem halt meg,de igazán segítséget a feljelentéshez nem kapott....Nem akarok brutalitásra buzdítani,de sajnálom,hogy mondjuk a kezét nem vágták le.Egy állatnak ugyanannyi joga van az élethez,mint egy embernek,szerintem Húúúúúúúúú,de felhúztam magam!!!!

#33 Titok

Titok

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.786 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 28. - 13:16

Ez borzalmas. Személyes ellenszenv miatt egy állatot bántani, sõt halálra kínozni?! Hát hova fajult ez a világ?! A büdös ku.va anyját az ilyen szemét rohadt kö..ögnek!!! Egy gyönyörû kutyát aki semmirõl sem tehet?! Remélem hasonló módon távozik az élõk sorából... Egy féreg az ilyen... És ha el is kapnák (ami feljelentés híján még nehezebb), mit kapna? kis bénzbírságot meg pár hónap felfüggesztettet, hátha még néhány állatot meggyilkol? Hányingerem van az igazságszolgáltatástól. Meg attól hogy ilyen elmebeteg idióták szabadon rohangálnak.Szegény Buksi... :(

#34 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 28. - 13:25

A netboard-on el is szabadult a pokol emiatt.Az a baj, hogy (állítólag) a ma reggeli mûsorban Gyõzi drága :mad: balesetként állította be, biztos becsinált.Szóval nem tesz feljelentést, de másik kutyát akar. :mad: (aki Buksi tenyésztõje volt, vígan hírdette, hogy mindenki tõle akar kutyát venni :mad: )Isten õrizz nekik másik kutyát adni!!!Letörném a derekát annak, aki még egy élõlényt odavisz.Persze ez az RTL-nek megint jó "hecc" volt, érdekes, gyorsan 2 perc alatt ott voltak a haldokló kutyánál. Állatkínzó banda mind!Törvény meg nem ér semmit, ha nincs olyan bíró, akik letöltendõre ítélné végre ezeket a szemeteket. (Lásd. soproni Mengele :mad: )

#35 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 29. - 11:26

Szeeeeegény Gyõzike. Ahogy olvasom a Velvetet - amennyit azt a szerencsétlen kutyát már eddig is szivatták a gazdái hülyesége miatt (elrablás, mérgezés, etc...), nem lehetett volna bezárva, a riasztó (gondolom, egy 60millás villán csak van olyan!?) védelme alatt tartani, például?... Mert ha jól értem, a ház elõl vitték el. Bravó :guny: És még másik kutyát akar. És úgyis fog valahonnan másik kutyához jutni. És úgyis azt is ugyanúgy fogja "védeni". :mad:Ja és baleset, persze, baleset; a kutya véletlenül odasétált a sínekhez, odakötötte magát... :rolleyes:Menne át azon a vonat, akinek ilyen eszébe jut, egyáltalán. :mad:

#36 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 29. - 12:09

A mai blikkben már úgy szerepel, hogy elszökött, baleset érte, 3 órát szenvedett a kutya, (míg a stáb és Gyõzike kiért :mad: ), azért, hogy filmre vegyék! Aztán nagy csindadrattával eltemették, sírkõ, miegyéb.Errõl csak M.G. jut az eszembe. Nem hiába utálom azt is...Ez talán a legundorítóbb dolog, amit eddig, ebbõl a mûsorról hallottam.Remélem lesznek feljelentések, és kicsit megfingatják Gyõzivel együtt, akár az RTL Klub nagy "állatbarát" stábját és a mûsor készítõit is... :mad: :mad:

#37 Repülõrajt

Repülõrajt

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.523 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 29. - 19:28

Buksi - mi az igazság?

#38 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 30. - 8:56

A többi hozzászólást átköltöztettem IDE

#39 Titok

Titok

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.786 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 30. - 22:24

Baleset... ezen mindig elgondolkodom... Az állatok kitûnõ hallásuk miatt a sínek közelében már nagyon messzirõl hallják a közeledõ vonat zaját... Jó lenne tudni hogy valójában mi történhetett szegény Buksival. :(

#40 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 1. - 9:43

Ez nem számít, ha nem ismeri. És honnan ismerte volna?Egy régi ismerősöm is vonatsínek mellett lakott, a kutya kiképzett volt, mégis egyszercsak kijutott a kertből, pedig sétált is mellette, mégis "elüttette magát" a vonattal... :( Vonatvezetők mesélték, hogy pl. este a vonat által keltett fénykörből egyszerűen nem mennek ki az állatok. :nem: Legyen az kutya, vagy vad, ott loholnak a fényben a vonat előtt, a sínpár között, ki nem mennének a sötétbe, hiába dudálnak, míg egyszer utol nem éri őket a nagy monstrum...:(