Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Egészség, házi praktikák


  • Please log in to reply
1306 válasz a témához

#81 rochelle

rochelle

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 413 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 11. - 0:14

Értelek, Rosikám, ...

Az jó, bár nem én mondtam. :) Egyébként meg belépnék a nyomiklubba. :kocc: Spéci lovasbaleset-szektor van?

Hozzászólás megtekintése

Nekem szólt :) A lovas-szektorba én is belépek, ha lehet... Nekem az ujjam törte el egy szár, lóval a végén, ínsérüléssel. Azóta is tök furán áll :)Ja, meg a térdem elromlásába is besegített egy másik állatka...

Edited by rochelle, 2005 június 11. - 0:15.


#82 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 11. - 0:49

Tudom. :) ;)Mehet a lovas nyomiklub? Nekem bal lábfejripityalizálás keresztbe, ficamosra (5 lábközépcsontból 4 elrottyant :D ), 3 mûtét, jobb kéz törés, és mindenféle apró-cseprõ egyéb; a jobb lábam kivételével minden végtagom meg van jelölve (ezt a hiányosságomat pótolandó, a bal kezem triplán. :yeah: )

#83 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 11. - 7:57

Ha ilyen jó a társaság, én is nyomiklubtag lennék, tele vagyok forradással, bármirõl le tudok esni és a jobb fülemre süketülök. Na? Bevesztek?

#84 esti

esti

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 1.200 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 11. - 12:25

Jajj, de rémesek vagytok! :D Nem lehetne arról beszélni, ami ép? Nekem szép egészségesek a körmeim ;).

#85 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 11. - 12:41

Provokálj csak... :hupp: :P

#86 Titok

Titok

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.786 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 11. - 15:46

Akkor mint FõNyomi, ezennel megalapítom a Paci.hu NyomiKlubját! (Remélem senki nem veszi rossznéven) :)Amúgy az én nyomiságaim töredéke ered csak lovakkal történõ foglalatosságok miatt...Viszont ez a csuklótéma idegesít... Mindennap lovagolok és így oan rossz.... :(

#87 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 24. - 7:57

Nekem meg most oan jóó... A jobb kezem 4 ujját a nyaki csigolyasérvem, a bal kezem 3 ujját a lumbális g.sérvem zsibbasztja. 10 perc gerinctorna után már be is tudom kapcsolni a mellytartómat... :D Finomabb mûveletek, mint begombolkozás, kávéfõzés, stb. majd csak késõbb...A billentyûket ilyenkor persze nem 10 ujjal, hanem szép egyenként, komótosan ütöm-verem.A természetgyógyi-néni februárban kitiltott bennünket a hálószobánkból, merhogyottan sok káros sugárzás van, meg a cunami miatt átrendezõdtek itt is a vizerek, meg minden. Na, azóta a nappaliban alszunk. (télen legalább egy radiátorral kevesebb ment...) Lehet, hogy jobb itt (mondjuk tagadhatatlan, hogy pár hét után észrevehetõen jobb volt a közérzetem), de: A nappali-konyha-étkezõ egy 5o m2-es helyiségben van.Este azzal kezdem, hogy letakarom egy konyharuhával a DVD, a gáztüzhely, a kombi hûtõ, stb. kijelzõ ledjeit, mert zavar a fény éjszaka. Aztán - mivel itt van a TV, viszont nincs itt a kis olvasólámpám, nem értékes és hasznos olvasással telnek az elalvás elõtti percek ( fél-egy órák), hanem értéktelen és haszontalan TV-nézéssel, sokszor nagyon késõig. Itt szerintem meg olyan elektroszmog van, hogy a másikat a fal adja, de gyogyi-néni szerint ez még mindig kevésbé káros, mint a Hartman-zónák, egyéb káros sugárzások fölötti alvás. Ezen kívül utálom még az ágyazgatásokat, hétvégenként (mikor van Fecó) a kanapé fr. ággyá alakítgatását, ki-be tologatását, stb. Tegnap fellázadtam, és visszaköltöztem a hálószobába! A fene vinné el, rosszabbul ébredek. Sokkal jobban fáj a hátam, derekam reggelente, és joban is zsibbadok... De szerintem a matracok nem jók ( a nappali kanapéja keményebb), azokat kellene kicserélni. Nem tudom...

Edited by Ágimam, 2005 június 24. - 7:59.


#88 rochelle

rochelle

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 413 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 24. - 12:34

Ágimam, szerezz egy macsekot, állítólag az tudja hova kell feküdni ;) Vagy simán költözz ki a lovak mellé :yeah:

#89 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 24. - 20:20

A cunami miatt??? Akkor akármi miatt is. Az apály-dagály miatt is. Kerekes ágy kell... de már rájöttem, a természetgyógyászat felismer jelenségeket, a magyarázatot viszont nem szabad elemeznem.

Edited by Ernest, 2005 június 24. - 20:37.


#90 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 24. - 23:20

Én sokmindennel kapcsolatban nagyon szkeptikus vagyok, de úgy általánosságban kénytelen vagyok elfogadni a természetgyógyászat tanait. Már csak azért is, mert a hagyományos orvoslás semmivel sem segített rajtam többet, mint a természetgyógyászat. Van két könyvem is a földsugárzásról...érdekes dolgok ezek. Hogy létezik káros sugárzás, az tény. Hogy a Hartmann-zónában feküdni (tartózkodni) hosszú évekig életveszélyes is lehet, ez is tény. De hogy honnan tudta az én term.gyogyi-nénim, hogy a lakásunk mely részein vannak káros sugárzások... egy alaprajz alapján - az más kérdés. Keresnem kell egy radiesztétát, és itt a helyszinen kiméretni. Különben meg... mért ne szabadna elemezned?! :confused: :)

Edited by Ágimam, 2005 június 24. - 23:21.


#91 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 25. - 8:00

Én a kutyáimon kisérleteztem ki a sugárzásos dolgot. A kutya is, ugye, a legmegfelelõbb, legvédettebb helyet keresi ösztönösen. Nos, a kutyáim mindig és minden körülmények között azon a másfél négyzetméteren tartózkodnak, ahol én. Ergo, ahol ágyam-asztalom áll, ott megszûnik a rontás, sugárzás, elkotródnak a vízerek, cunamicúg, miegyéb. Viszont a hangyákat vonzom. Csudálatos és titokzatos dolog ez a természet!

#92 esti

esti

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 1.200 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 26. - 16:01

Én ezekkel vagyok szkeptikus. Felvetõdik bennem a kérdés, hogy milyen sugárzás. Alfa, béta, gamma, rádióhullámok, mikrohullámok, vagy mi? A földkéregi bomlási sorok sugárzása tudtommal egyenletes, nem tagozódik nappalira és fürdõszobára. Kíváncsi vagyok a válaszra. (nyet kekec)

#93 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 26. - 17:09

Esti, én értem, hogy nyet kekec. Elõrebocsátom, én nem vagyok természetgyógyászat ellenes, sõt. Ha náthás valaki a családban, kapom elõ az illóolajat és egy papírzsebkendõre csepegtetem, fogy a kamillatea, imádom a borzalmas kenyereket, stb. Mindennek megadom a lehetõséget, hogy bizonyítson. Vannak ismerõseim, akiknek látványosan használt az akupunktúra (nekem épp nem). Csak ne kezdjék magyarázni. Mert azt a mérnöki agyam nem fogadja el. Hartmannékkal is így vagyok. Nem tudom elfogadni, hogy csak ember érzi, és ugyanakkor azt állítjuk, ugyanúgy interferál, stb, mint más sugárzások, mert szerintem nincs ember, aki egy szinuszhullám hajlását érezné (és ráadásnak, a szokásos fizikai jellemzõkkel megáldott sugárzást, ami áthatol a betonfödémen, stb, felfog egy megfelelõ szimbólummal ellátott papír...) Vagy, hogy jobb példát hozzak, mindenki "tudja", hogy a fekete macsek elõttünk az úton átgurulva balszerencsét okoz. És akkor ráfogom, hogy a balszerencse az út átszelési szög koszinuszával arányos, mert hiszen miért ne olyan törvény vonatkozna rá, mint bármi másra.Szóval én, aki évente egyszer kénytelen vagyk elmenni csontkovácshoz, és tudom, hogy ez mûködik, mert kettõt mozdít és teljes mozgásszabadságomat visszanyerem, a földsugárzásnál például meghúztam a határt. Ettõl persze még lehetek akár buta is.Egyébként a természetgyógyászat egyik jó pillanata, amikor a szegény családtag elfelejti, hogy egy kitüntetett pontra helyezett papírzsebkendõn menta és eukaliptusz olaj van, és belefújja az orrát... :)

Edited by Ernest, 2005 június 26. - 17:25.


#94 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 18. - 18:42

Jelenleg olyan szinten fáj a fejem, (nem migrén) hogy megmaradni alig tudok. Ha tud valaki valami hatékony házi kotyvalékot vagy valami hasonlót, ossza meg velem mert lepetézek. :(

#95 Sacha Breier

Sacha Breier

    Csikó

  • Fórumtag
  • 200 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 24. - 9:03

Egy kicsit késõn szóltam, de ilyenkor meg kell masszírozni a mutatóujjad legfelsõ percét (kicsit nyomkodd ), vagy a lábadon minden lábujjbegyedet körkörösen nyomkodd.

#96 Titok

Titok

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.786 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 16. - 12:19

Bizonyára sokatokkal elõfordult már, hogy egy hirtelen fejfordulat miatt napokig robotikus lett a mozgása. Van egy tuti receptem, már többször is bevált, a véletlen szülte. Ültem a számítógépnél (mily meglepõ), és éppen szobámba érkezõ apám felé fordítottam egy kissé elhamarkodott mozdulattal a fejemet, aminek következtében úgy belenyilallt a nyakamba a fájdalom h aszittem azonnal elgurul a fejem. Az asztalomon éppen ott figyelt a jó öreg Sport krém. Gondoltam, ártani biztos nem árt, azon nyomban bemasszíroztam ezzel a csodaszerrel. 1-2 óra és mintha elfújták volna a fájdalmat! Napokról szó sem volt. Úgyhogy ha így jártok, bátran és minél hamarabb essetek neki gyógynövényes krémmel! :)

#97 Zsoci

Zsoci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.385 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 17. - 16:03

Ma hajnalban arra ébredtem,h szó szerint görcsöl a fejem!Fõleg a hátsó része,de a homlokomnál sem volt kutya a fájdalom!Fõleg1vonalban,mintha a fülem fölött egy szalag lenne a fejemre kötve és iszonyatosakat nyilallt!Aztán találtam 1pontot(rögtön a fülem fölött a felsõ részénél1puhább pici bemélyedés-nem,nem vagyok gnóm,mindenkinek van :D ) és mikor azt erõsen masszíroztam nem fájt.mondjuk ahogy elengedtem,megint ugyanaz.Na akkor kitaláltam,h mi van,ha a szemem miatt fáj,elkezdtem félálomba csukott szemmel tornáztatni a szemem,többre nem emléxem,mert szépen elaludtam.De reggelre már jobb lett.Sztem front van(bár én nem vok érzékeny,a fejem szinte sosem fáj :confused: ),mert egész nap olyan furi a közérzetem..Nyomisághoz:Elég ha képes vagyok odacsukni a fejemet az ajtóval?(egyébként már a ciki sztorikban is leírtam,az ajtók a gyengéim,legyen az lengõ,fotocellás,hagyományos kifelé-befelé nyílós,tök mindegy,mindegyikkel ugyanúgy sikerül odacsuknom magam :huh: )2havonta egyszer biztos összejön,fõleg takarítás közben sikerül a legjobban! :yeah: :dev:

#98 Titok

Titok

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.786 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 17. - 20:04

Nyomisághoz:Elég ha képes vagyok odacsukni a fejemet az ajtóval?(egyébként már a ciki sztorikban is leírtam,az ajtók a gyengéim,legyen az lengõ,fotocellás,hagyományos kifelé-befelé nyílós,tök mindegy,mindegyikkel ugyanúgy sikerül odacsuknom magam :huh: )2havonta egyszer biztos összejön,fõleg takarítás közben sikerül a legjobban! :yeah:  :dev:

Hozzászólás megtekintése

Hányas a fejméreted? :D Szerintem kezdj gyanakodni ha a baseball-sapidban hordjátok haza a krumplit... :dev: :gm: :kocc:

#99 Titok

Titok

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.786 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 22. - 11:09

Elbeszélgetek magammal... sebaj... :)Naszóval tegnap pár órát volt a fülemben egy fülbevaló ami nem arany (ti. ezüst) és az én fülem nem bírja az aranyat... Most kicsit buci meg meleg meg gondolom piros is... Kentem rá egy kis nyugtató jellegû gyógykrémet aztán most kicsit le akarom hûteni (jégkocka?)... Esetleg más ötlet? Amúgy elmúlik, 1-2 napon belül tuti, csak nem épp kellemes. :)Dehát a szépségért szenvedni kell. :D

#100 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 22. - 17:25

kicsit le akarom hûteni (jégkocka?)... Esetleg más ötlet?

Hozzászólás megtekintése

Teljesen felesleges a hûtés, a krém épp elég ;) Max másfél óra és el is múlt :)

#101 Titok

Titok

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.786 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 22. - 18:20

De az olyan jóóóóóó :) és még mindig buci de már sokkal kevésbé. :)

#102 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 4. - 17:10

Számítógéphasználó lovasok! Ügyeljetek az arányra. Üljetek lovon inkább. :)Nagyon jó csontkovács bukkant fel a mikrokozmoszomban, aki azt mondja, a statikus rossz igénybevétel a veszélyes. A nyakad azért megy tönkre, mert a monitorra lefelé bámulsz, a tv-t ágyból nézed. Ezen tevékenységek ritkán stresszesek, emiatt ellazulsz, és pont ez a baj, akadálytalanul "csúszik" rossz helyzetbe a csigi.Tehát, emeljétek fel a monitort magasra. Az asztalt és széket meg rendezzétek el úgy, hogy ne C betûként hajoljatok elõre órákon át, lábat és egérkezelõ kezet elõre nyújtva.Ja, a lovaglás is veszélyes. :)

#103 Zsoci

Zsoci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.385 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 5. - 14:26

Jó tanács,nem kell feszesítõ meg egyéb drága cuccokra költeni,ha citromfüves teában fürdesz! (bárhol kapható filteres citromfû) Inni is egészséges,de az arcra is jó tonic helyett.fogyni is lehet tõle akinek ilyen gondjai vannak,és a bõr sem ereszkedik meg. :) (50éves rokonomnak maximálisan bevált-persze nem CSAK ettõl)

#104 Titok

Titok

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.786 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 24. - 21:25

Van esetleg valaki aki hozzám hasonlóan minden alkalommal megszenvedi nõi mivoltát? Tuti trió: Cataflam + Pankreoflat + Buscopan. Nem épp házi praktika, de aki nagyon rosszul van azt hipp-hopp helyreteszi.Igaz nekem ez most istenes, kb egy évvel ezelõtt semmi sem maradt meg bennem ilyenkor így mindig apumhoz kellett forduljak (háziorvos) aki szépen a faromba adta az Algopyrin + No-Spa koktélt szuriban. :(

Edited by Titok, 2006 március 24. - 21:25.


#105 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2006 május 10. - 16:09

ÁRNIKA-TINKTÚRÁT keresek!A homeopátiás szereket árusító patikákban sincs. (legalábbis errefelé) Van krém, de az nem ugyanaz.

#106 cappaa

cappaa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 738 hozzászólás

Közzétéve 2006 május 11. - 19:00

A Polar-Bear és a Tigrisbalzsam nagyon jók mindenféle fájdalomra. Nekem bevált. Szerintem fejfájásra is bátran próbáljátok ki, DM-tõl elkezdve mindenfele kapható,csak kicsit erõs a szaga nekije.

#107 Zsoci

Zsoci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.385 hozzászólás

Közzétéve 2006 május 14. - 19:43

ÚÚÚúúújjjjjeeeeeeeeee!!Itt a tavasz,tessék csalánban fetrengeni!! :D (na jó,elég ha meghúzkodjátok a hátatokon,combotokon.Én tavaly nyaktól térdig csináltam hátul+elöl a hasamon.)nagyon jó a nyirokkeringésnek.aki nem bírja az forrázza le és fürcsi benne ;)

#108 Titok

Titok

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.786 hozzászólás

Közzétéve 2006 május 14. - 19:47

Õõõõõõõrült :D

#109 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2006 május 15. - 16:38

Még gyermekkoromban beleestem egy árokparti csalánosba (seggest, bikiniben :gm: ), hát nem kívánom senkinek az élményt,pláne másnap, meg utána, de reumás sem vagyok! :D

#110 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2006 május 15. - 16:39

Lovasok nem így csinálják. Lóval együtt gurulnak bele a csalánba, mint én tettem. :)

#111 Pottock

Pottock

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.495 hozzászólás

Közzétéve 2006 május 15. - 16:45

Lóval bármit, de azért a csalánba borulást mégsem vállalnám...

#112 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2006 május 15. - 18:06

Nem tudod, mi az igazi... :)

#113 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2006 október 18. - 15:50

Hát igen. Újra itt van :(Valamelyik nap egyszercsak rosszul lettem, ültem széken, és megszűnt minden, elkezdett pörögni a világ.Nos ez a szédülés kb. 5-10 percig tartott, azóta ha elfordítom a fejem, vagy oldalra hajtom, újra szédülök. Ha visszaegyenesedek, pár másodperc múlva újra jó lesz.Sokszor voltam orvosnál vele. A vérnyomásommal nincs gond. Sokszor megmérték, sőt volt hogy a rosszllétem alatt is mértem. Normális volt. Voltam neurológián, és voltam MR vizsgálaton. Az agyamban nem találtak semmit. De azt sem tudták megmondani hogy mitől van. Ennek régebben olyan fokozata is volt, hogy hányásig szédültem, és nem tudtam állni a lábamon. Most, ha egyenesen állok -a fejem egyenesen van- nincs bajom. Ha oldalra hajtom, akkor már közel sem így van... Lehet köze a fülemmel lévő bajomnak?Mi a fene ez?

Edited by tötõ Zsó, 2006 október 18. - 15:51.


#114 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2006 október 18. - 15:56

Persze hogy lehet. Azt nem vizsgálták?

#115 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2006 október 18. - 16:06

Nos azt nem, mert azzal nem járok orvoshoz. Tudom hogy az egyensúlyért felelõs szervek a fülben vannak, de mivel én 3 éves koromban megsüketültem a jobb fülemre, az állandó marad, már nem jön vissza, tehát rendszeres ellenõrzésre nem járok vele. De ott a hallóidegem nullázódott le.

#116 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2006 október 18. - 16:14

Ha megtalálták az agyadat, már jó jel. Viszont komolyra fordítva, érdemes lenne egy szédülés-szakrendelésre elmenned, mert ha rosszabbra fordul, rettenetes kellemetlen tünetei lehetnek, amivel nagyon nehéz együttélni! Diagnosztizálni is nagyon nehéz, egy komolyan egymásra épülõ lépcsõs procedúra. Pesten tudok Neked mondani szakorvost, akinek kifejezetten a szédülés a szakterülete és komoly eredményei vannak. Nem vicces betegség.

#117 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2006 október 18. - 16:25

Hát mondjuk volt hogy mikor kiszálltam a kocsiból, még jó hogy lendületből nem csaptam be magam mögött az ajtót, hanem azonnal elkaptam, és kétkézzel tartottam magam, mert ha nem akkor megfejelem a járda szélét.

Edited by tötõ Zsó, 2006 október 18. - 16:25.


#118 Jackson

Jackson

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2006 október 19. - 7:58

Hi,Nekem is volt ilyen, elmentem ideggyógyászhoz, és NOOTROPIL-t kaptam.Egyre ritkábban jött elõ, most már vagy másfél éve nincs :)Azt mondta, ne stresszeljek annyit....Jackson

Hát igen. Újra itt van :(Valamelyik nap egyszercsak rosszul lettem, ültem széken, és megszûnt minden, elkezdett pörögni a világ.Nos ez a szédülés kb. 5-10 percig tartott, azóta ha elfordítom a fejem, vagy oldalra hajtom, újra szédülök. Ha visszaegyenesedek, pár másodperc múlva újra jó lesz.Sokszor voltam orvosnál vele. A vérnyomásommal nincs gond. Sokszor megmérték, sõt volt hogy a rosszllétem alatt is mértem. Normális volt. Voltam neurológián, és voltam MR vizsgálaton. Az agyamban nem találtak semmit. De azt sem tudták megmondani hogy mitõl van. Ennek régebben olyan fokozata is volt, hogy hányásig szédültem, és nem tudtam állni a lábamon. Most, ha egyenesen állok -a fejem egyenesen van- nincs bajom. Ha oldalra hajtom, akkor már közel sem így van... Lehet köze a fülemmel lévõ bajomnak?Mi a fene ez?



#119 Guest_Tut_*

Guest_Tut_*
  • Guests

Közzétéve 2007 január 7. - 18:51

Tea segítség rák és immungyengeség esetén !

#120 ördögdora

ördögdora

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 808 hozzászólás

Közzétéve 2007 január 9. - 23:39

sziasztok. most vagyok itt elõször és hol mosolyogva, hol szörnyülködve olvastam a bajaitokról, amire azért az általam mindjárt felajánlottnál komolyabb csodaszerekre lesz szükségetek. :eek: borzalom, amit egyik-másik fórumos leir magáról. nekem is van Natoshoz hasonló tehetségem és a fülem sem a régi, bár általában ha lovon vagyok, ott a legkisebb neszt is (remélem) a ló elõtt meghallok, csak az embereket nem mindig, de szerintem ez szelekció :D és nem süketség................... na szóval most olyat ajánlok fel, ami sem a fülemre, sem pedig a leeséseimre nem gyógyir, viszont egy tényleg nagyon egészséges és a bélrendszerre nagyon jó hatással lévõ dolog burjánzott el nálam, amit állitólag akár rák ellen is be lehet vetni: -kaukázusi kefirgomba, vagy más néven -tibeti kefirgomba....................................... amit 2-3 dl tejbe téve másnapra kész (szerintem inkább a yoghurt-ra hasonlitó tejtermék. ráadásul a gombák a tejben fejlõdnek és egyre több lesz belõle. akit érdekel irjon, majd kitaláljuk hogyan jut el hozzá..............................