Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

OVERDOSE


  • Please log in to reply
1475 válasz a témához

#81 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 22. - 14:28

Mondjuk ha van hol aludni, mert fizetik, akkor minek a lakáshitel, mondjuk ha fizetik a kaját minek a megélhetés?


Édes a naivitásod. Mer az élet így mûködik.

Edited by ori, 2009 április 22. - 14:29.


#82 Varbóc

Varbóc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 497 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 22. - 14:32

Hát igen. Tényleg nem. Ezt én is tudom. És épp ezért kezdem úgy gondolni, hogy vissza az ősközösségbe. :)

#83 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 22. - 14:45

Azért általában a konkrét szálláson+kaján túl is szokott csurranni-cseppenni valami egy ilyen pozíciónál; az ugrósportban legalábbis mindenképp - galopp-világban nem vagyok járatos. Más kérdés, hogy annyi általában nincs hogy félre lehessen rakni, és ez se nem nyugdíjas, se nem babázás mellett ûzhetõ meló -> hosszú távon problémás.

#84 Taxis

Taxis

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 318 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 22. - 15:11

Biztosan sok lemondással is jár ez az egész. De sokszor amikor egész nap csak papírokat rakosgatok A-ból B-be eszembe jut, hogy talán teljesebb életet is lehetne élni. Irígylem, mert azt hiszem õ megtalálta a helyét ebben a fura nagy világban és azt csinálja amit szeret. Bár nem látok bele és biztosan sok-sok szürke hétköznap is van... De mégiscsak egy "nemhétköznapi" életet él. Valószínûleg nem fog ebbõl meggazdagodni, de azt hiszem érdekesebb, izgalmasabb, teljesebb élete van sokunkénál.

Edited by Taxis, 2009 április 22. - 15:12.


#85 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 22. - 15:19

Valószínûleg nem fog ebbõl meggazdagodni, de azt hiszem érdekesebb, izgalmasabb, teljesebb élete van sokunkénál.

Az! :yeah:

#86 Varbóc

Varbóc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 497 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 22. - 15:47

Igen, erre gondolok én is. Szerencsés, hogy ez megadatott neki! És nagyon meg is érdemli, mert vajon mások lennének-e ennyire szerények egy ilyen klasszis ló hátán?

#87 nuttella

nuttella

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 719 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 22. - 19:56

Kis csámpásnak tünt...

#88 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 22. - 20:53

OFF: Jelenleg én is egysejtûként élek, és jelentem: boldog vagyok! Hallgatom én is eleget, hogy miért nem keresek "normális" munkát, meg hogy mégis mi lesz velem ha nem lesz nagy házam meg drága kocsim és egyebek. De szerintem a legnagyobb baja mindenkinek azzal van, hogy mégis hogy van pofám olyan tevékenységet munkának nevezni, amit fáradhatatlanul és örömmel tudok végezni. Hajrá õsközösség, ahol ismeretlen fogalom a pénz! :yeah: ON: HAJRÁ OVERDOSE! :) Fantasztikus csapat van mögötte, ilyen emberekre van szükségünk!

#89 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 23. - 3:24

OFF: igen, ez a dolog eléggé zsebben turkálós. Nyitnánk egy topicot, ki mibõl él, A peh barátunk nagy örömére :gm: ON: Az a leányzó olyan szerény. Én el tudom képzelni, hogy csak a lovakért csinálja. Vannak még ilyen marhák rajta kivül! :dev: Szerintem a felvezetést is reá kellett volna hagyni, de hát a PR fogás...

Edited by kistaltospk, 2009 április 23. - 3:29.


#90 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 23. - 6:42

Hallgatom én is eleget, hogy miért nem keresek "normális" munkát, meg hogy mégis mi lesz velem ha nem lesz nagy házam meg drága kocsim és egyebek.


Üdvözöllek a klubban :)

#91 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 23. - 7:45

Abból a cikkbõl ez a mondat: "Budinszki Barbara amatõr lovas, dunaújvárosi ruhakereskedõ" csak nekem ütötte meg a szemem? Itt a válasz a találgatásokra.

#92 Taxis

Taxis

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 318 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 23. - 7:51

Ez oké, de akkor az valószínûleg magánvállalkozás, mert nem hiszem, hogy napi mondjuk 8 óra "civil" munka mellett ez ûzhetõ. Csak arra voltam kiváncsi, hogy mégis hogyan van ez az egész. Van néhány képem a versenyrõl, meg video arról amikor bejön a pályára, meg amikor a himnusz alatt vezetik körbe. Tudna nekem valaki segíteni, hogy hogyan kell ide feltenni?! Bocsi a tudatlanságomért. Köszi.

#93 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 23. - 7:57

Ez oké, de akkor az valószínûleg magánvállalkozás, mert nem hiszem, hogy napi mondjuk 8 óra "civil" munka mellett ez ûzhetõ. Csak arra voltam kiváncsi, hogy mégis hogyan van ez az egész.


Különben gondolom azt írták volna, hogy "alkalmazott" vagy "eladó".

Van néhány képem a versenyrõl, meg video arról amikor bejön a pályára, meg amikor a himnusz alatt vezetik körbe. Tudna nekem valaki segíteni, hogy hogyan kell ide feltenni?! Bocsi a tudatlanságomért. Köszi.


Képbeillesztéshez segítség itt: http://www.paci.hu/f...?showtopic=1629
A videót tedd fel elõbb a youtube-ra, aztán linkeld be.

#94 StG

StG

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.686 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 23. - 8:05

Azt írják a facebook-os Overdose Klubban, hogy a Sport TV közvetíteni fogja a júniusi futamokat.

#95 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 23. - 8:23

Üdvözöllek a klubban :)


Alapítsuk meg az egysejtûek klubját! :D Mikor lesz taggyûlés?

#96 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 23. - 8:44

Hát igen, de amióta láttam, hogy az egysejtûek milyen vígan vannak a mikroszkópok alatt evéssel, ivással ürítéssel osztódással és mi többsejtûek hogy bssszuk el az életünket azzal, hogy ütre veszünk síkmonitort, meg újtelcsit, meg mégnaobb atót, és közben folyamatosan kiver a víz, hogy mibõl fizessük ki, hát tudod mit, inkább leszek egysejtû.

A zsoké, aki a versenyben lovagolja a pacit a nyeremény 10%át viszi el. -ezt cincogta a Tel Aviv 2 ;-)


Azok is igazi egysejtûek, akikrõl írsz. :D

(amúgy a Tel-Avivos részével egyetértek, tudom off. :) )

#97 QuarterSister

QuarterSister

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.449 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 23. - 9:07

Üdvözöllek a klubban :)



off: Huuu erre én is ezt válaszoltam volna... :) De mégis én vagyok az egyik leggazdagabb az USA-ban, mert SEMMILYEN adosságom nincs.. :gm: :D de még van munkám , amibül farmom ugyan nem lesz, de imadom :yeah: :kir:

on: Fuuuu az Overdose micsoda egy "Szellemiségû Csoda" ... Bevallom Õszintén, totálisan konnyekbe borulva néztem végig, szélesszajú kisbékaként!!!!! Abból a lóbol olyan nyugodt, megis iszonyat energia és belsõ büszke laza erõ árad, hogy besz@rás!!!!!!!!!!!!
Nincs olyan ember a kinti ismerõseim közül, akiknek ne küldtem volna el a videókat is :D
Most azért imatkozom, hogy Santa Anita legyen a novemberi verseny majd, /önzõ módon :gm: / hogy a magyar SeaBiscuit az amerikai SeaBiscuit patanyomaiban nyerjen, es mi ott biztathassuk Magyarul , magyar színekkel a barátaimmal..
ÁMEN!!!! :ang:

#98 Varbóc

Varbóc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 497 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 23. - 11:10

Kicsit off:

Örülök, hogy ennyien összejöttünk az egysejtûek klubjában. Én még csak félig vagyok klubtag, mert azt már tudom, hogy amit most csinálok, az pénzkeresés, de nem hivatás. Remélem lassan eljön az az idõ is, amikor már a hivatásommal foglalkozhatok.

Sport TV-t meg nagyon fogom figyelni - már most nagyon izgulok az elsõ angliai futás miatt!





off: Huuu erre én is ezt válaszoltam volna... :) De mégis én vagyok az egyik leggazdagabb az USA-ban, mert SEMMILYEN adosságom nincs.. :gm: :D de még van munkám , amibül farmom ugyan nem lesz, de imadom :yeah: :kir:

on: Fuuuu az Overdose micsoda egy "Szellemiségû Csoda" ... Bevallom Õszintén, totálisan konnyekbe borulva néztem végig, szélesszajú kisbékaként!!!!! Abból a lóbol olyan nyugodt, megis iszonyat energia és belsõ büszke laza erõ árad, hogy besz@rás!!!!!!!!!!!!
Nincs olyan ember a kinti ismerõseim közül, akiknek ne küldtem volna el a videókat is :D
Most azért imatkozom, hogy Santa Anita legyen a novemberi verseny majd, /önzõ módon :gm: / hogy a magyar SeaBiscuit az amerikai SeaBiscuit patanyomaiban nyerjen, es mi ott biztathassuk Magyarul , magyar színekkel a barátaimmal..
ÁMEN!!!! :ang:



Nekem is ez jutott a lóról az eszembe! Nyugodt belsõ erõ árad belõle, meg a lovasaiból is. A belga zsoké is tök õszinte embernek néz ki.

Ismerõseid mit szóltak a videókhoz? Olyan jó lenne még hallgatni, hogy miket mondanak róla az emberek más országokban is!

#99 Gabo

Gabo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 498 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 23. - 13:40

OFF: Én vagyok az abszolút egysejtû, vállalom! :D ON: Sport TV-m nincs, de majd kíváncsian olvasgatom a Ti közvetítéseiteket. :)

#100 StG

StG

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.686 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 23. - 17:21

AZ év sprintere lesz-e Overdose?
http://www.racingpos...sd?story=180591

OFF
asszem, ez a hozzászólás visz mindent:
Hungarian, Superstar and Overdose three words usually associated with a weightlifter at the olympics. :D

Edited by StG, 2009 április 23. - 17:23.


#101 Széphajnal

Széphajnal

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.862 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 23. - 17:59


Alapítsuk meg az egysejtûek klubját! :D Mikor lesz taggyûlés?


Jelentkezek 1sejtûnek én is!

#102 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 24. - 8:32

Hmmm idõvel OVERDOSE is eladó lesz, bár ez várható volt.
CIKK

#103 Borcsa

Borcsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 408 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 24. - 10:04

Miért van a szájában az az izé? Bocs a mûveletlenségem miatt, de érdeklne a dolog.

#104 Varbóc

Varbóc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 497 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 24. - 10:06

Hát igen, ettõl félek én is, hogy ha olyan árat mondanak, akkor el fog menni a ló. Mondjuk ha az õ oldalát nézem, akkor érthetõ: ha csak az õrzése évi 200 000 000, akkor tényleg a legkockázatosabb befektetés. Ezt csak úgy lehetne megakadályozni, ha a ló szonzoráció alá esne, esetleg valami magyar tulajdonú nagy cég résztulajdonosságot vállalna, de ez nem valószínû épp azért mert a versenyló értéke mindig az adott percre érvényes. Istenem, remélem sokáig a miénk marad!

#105 Taxis

Taxis

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 318 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 24. - 10:11

Hm. Ennek a cikknek nem ez a lényege azt hiszem. Csak egy pontja. Minden versenylovat eladnak elõbb-utóbb. Vagy tenyésztésbe kerül. Csak azt remélhetjük, hogy olyan jó kezekben lesz mindig, mint most.

#106 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 24. - 10:23

Miért van a szájában az az izé? Bocs a mûveletlenségem miatt, de érdeklne a dolog.


Az egy ágaskodó kantár. Azért van rajta, hogy normálisan lehessen vezetgetni. Galoppon ilyet szokás a mének és nehezebben vezethetõ lovak szájába tenni.

#107 PozitívFeri

PozitívFeri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.511 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 24. - 12:28

Istenem, remélem sokáig a miénk marad!


Hát igen. Reménykedni lehet, de legalább annyira a 'miénk' mint fekete pákó :D :D

#108 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 24. - 12:45

Hát igen. Reménykedni lehet, de legalább annyira a 'miénk' mint fekete pákó :D :D

TEJÓISTEN! Csak nem eladó a Pákó?! :huh:

#109 Taxis

Taxis

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 318 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 24. - 12:47

Hát igen. Reménykedni lehet, de legalább annyira a 'miénk' mint fekete pákó :D :D


Ez kikérem mind Overdose, mind a körülötte lévõk nevében! De tényleg! :nem: :)

#110 Varbóc

Varbóc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 497 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 24. - 12:57

Hát igen. Reménykedni lehet, de legalább annyira a 'miénk' mint fekete pákó :D :D


Hát nézd, az angolok eladták, nem licitáltak rá, tehát nekik nem kellett. Így a miénk.

Egyébként megnéztem a pedigréjét - nagyon nemzetközi lovacska

Egyik ágon full brit másikon full amerikai, szlovákiai magyar a tulajdonos, Magyarországon tréningezik, belga a zsokéja.

És barna a szeme, mint fekete pákónak. Na így most már jó? :)

#111 PozitívFeri

PozitívFeri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.511 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 24. - 12:59

de most miért? pákó néger, nem itt született de itt él és legalább annyira magyar mint mongyuk namíb vagy .... :) Dózi sem itt született, de itt él/t és legalább annyira magyar mint szlovák. Ezek a tények de ez a lótol és a rajongó táborátol független :) De tényleg.

#112 Taxis

Taxis

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 318 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 24. - 13:03

Na igen, de azért Overdose tehetsége és eredményei alapján kivívta, hogy rajongói és tisztelõi legyünk. Ugyanez nem mondható el errõl a fekete izérõl amirõl beszélsz... Ezt tekintve nem méltó, hogy egy napont említsük õket. De tényleg! :)

Edited by Taxis, 2009 április 24. - 13:05.


#113 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 24. - 13:11

Ez kikérem mind Overdose, mind a körülötte lévõk nevében! De tényleg! :nem: :)

Szerintem nem szorulnak védelemre! :D

#114 moon

moon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.081 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 24. - 13:36

de most miért? ....

A földet meg Szvatopluktól vettük a monda szerint. :)

#115 Varbóc

Varbóc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 497 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 24. - 13:58

Hogy is mondta Nagy Bandó András? "Száz nép vére csörgedezik bennem. Egy kicsit parasztos, de én nem szégyellem!"

#116 Grand

Grand

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 136 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 25. - 9:48

Aki szeretne sok szép képet látni és eltenni OVERDOSE múlt heti hazai gyõzelmérõl, annak ajánlom, hogy vegye meg a ma megjelenõ vasárnapi galopp Turfot! 4+8 színes oldal van benne a 24 ff-en kívül, az ára: 350 Ft. A sajtóban megjelent összes Overdose cikk olvasható, valamint a 9 magyar futam és 1 francia található meg benne.
A lelátóról is van benne fotó, meg a nagy tömegrõl, talán még fel is fedezhetik magukat egyesek. :)
Remélem tetszeni fog mindenkinek, én voltam a tördelõ szerkesztõje. :cool:
Gyorsan el fogják kapkodni sztem, mert sajnos csak normál példányszámban jelenik meg.

Edited by Grand, 2009 április 25. - 9:49.


#117 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 25. - 11:29

Hol vegyem meg? Itt az Akácfa utcában lehet fogadásokat kötni, ott megtalálom?

#118 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 25. - 13:19

Igen, ott meg tudod vásárolni az újságot.

#119 Zemann

Zemann

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 661 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 26. - 7:26

Az egyik topikban írtam(lehet,hogy ebben),hogy meglepett,hogy mennyire nem lehet kontrollálni ezeket a lovakat.

Erre gondoltam akkor

A lovat még ez sem érdekelte...rohant tovább.

Edited by Zemann, 2009 április 26. - 7:27.


#120 PozitívFeri

PozitívFeri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.511 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 26. - 7:35

az általánosítás butaság.