Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Ma jó napom van, mert...


  • Please log in to reply
6933 válasz a témához

#81 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 31. - 16:58

ma jó napom van. már amennyire. de annyira mindenképp, hogy láttam a hasas kancámat :) és odadugta az orrát a vállamhoz, és sokáig álltunk így, hogy szuszogott a fülembe... és ennél jobb nincs az egész világon!!!!! Mégiscsak megérte reggel felkelni!!!!! :yeah:

#82 moma

moma

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 92 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 31. - 17:03

ma jó napom van, mert ma ígérte meg a barátom, hogy meg fog tanulni lovagolni :D :D :D

#83 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 31. - 17:06

az enyém két éve, hogy megyünk táncolni tanulni :gm:

#84 moma

moma

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 92 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 1. - 16:21

:D :D behajtom rajta, már a hely is megvan. nincs menekvés :gm:

#85 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 3. - 15:55

Ma jó napom van, mert jól érzem magam a bõrömben, és annak ellenére, hogy a kedvesem most messze van tõlem, teljesen közel érzem magamhoz a sok kedves sms-tõl és a sok beszélgetéstõl. :ang: Ráadásul ma találkozom volt gimis barátnõimmel, és csapunk egy kis bulit egyikünknél. Amolyan hajnaligdumálós-filmnézõs-ottalvósat :kir:

#86 aroon

aroon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.679 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 4. - 14:31

Mert elhúzok innen, aztán nem lészen net sem. :kir:

#87 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 4. - 19:10

Jó napom van, mert ugyan ráértem fórumozni, de nem idegesítettem fel magam :)

#88 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 4. - 20:01

Ma jó napom van, mert nem értem rá fórumozni. :confused: :eek:

Hozzászólás megtekintése

Tegnap jó napom volt mert láttam Hosszúhomlokot dolgozni. (Igaz csak misszirõl, mert amikor odaértem beszgetés ürügyén azonnal felfüggesztette a munkát) :D :D

#89 Monty

Monty

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.470 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 5. - 11:38

A tegapi ma jó napom volt, mert voltam este bulizni, és 1 hónap után láttam egy nagyon jkó barátomat, és jól meg is ölelgettük egymást, és kibékültem egy régebi ismerõsömmel, akit hirtelen felindulván nyakbaharaptam. De már nem haragszik érte. És meg is mondtam neki, hogy miért tettem. :) Meg tánocltam is, és újra nagy rám a gatya, és le akar esni rólam. :D

#90 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 5. - 17:42

Ma ..............., mert végre este láthatom szívem egyetlen kedvesét. És ma aztat mondta nekem az apukám -igaz, sms-ben-, hogy büszke rám :ang:

#91 Titok

Titok

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.786 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 7. - 19:55

...mert a barátnõm egy :ang: és nagyon szuper ajándékot kaptam tõle! És különbenis imádom. :)Tegnap is jó napom volt mert lent voltam Halason és ott nagyon jó és láttam a CSIO****-W-t immár 5-ödszörre. Ha itt van Mo-on akkor megnézem. :)

#92 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 7. - 20:01

..., mert a lovam egy tündér, egy angyal-bogár, egy überló. :D :yeah:Nagyon imádom. :kir:

#93 Babszem

Babszem

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.972 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 7. - 22:22

Végeredményben nekem tegnap volt nagyon jó napom, de a maira is kihat, de azért a tegnapi jobb volt, mert sikerült a nyelvvizsgám ,és így lehet lesz lovam és ez olyan elképzelhetetlenek és lehetetlennek tûnt, hogy még most is nehezen fogom fel. :D

Edited by Babszem, 2006 augusztus 7. - 22:23.


#94 Pottock

Pottock

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.495 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 8. - 10:13

1, nemsokära megyek haza2, megyek ät növeremhez hnap es ott is alszom (ami azert nagy szo, mert 2 eve nem lättam, illetve vasärnap voltam näla 2 ev utän)

#95 Barbi

Barbi

    Csikó

  • Fórumtag
  • 207 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 8. - 19:04

jujj, tök joo napom van ,mert ma olyan aranyos volt a pacim hogy húú és egésznap csak punnyadtam :D

#96 smoft

smoft

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.811 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 8. - 21:02

Mert kimondtam egy nehezen kimondható dolgot, mert van egy csapatom és mert vannak barátaim. És fantasztikus dolog a geometria! :kir:

#97 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 9. - 15:29

Ma jó napom van, mert egy környezetvédõ újságban olvastam egy tavakról szóló cikket, amiben a következõ szó szerepelt ezzel az elválasztással:HALÁL-LOMÁNYés órákig röhögtem rajta :D

#98 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 9. - 18:20

:D :D :D Én az ilyeneket kb. hatszor elolvasom, mire rájövök, hogy mit akar. :D :D :D

#99 Dreamcatcher

Dreamcatcher

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 904 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 9. - 18:37

Ma jó napom van, mert nagggyonjót lovaztam! Igazán szükségem volt rá, mert már két hete nem sikerült paciznom... :yeah: További jó napot mindenkinek! :)

#100 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 9. - 20:31

Nekem meg azért, mert a lovam életében elõször ugrott oxert és kõfalat és annyira ügyes volt... :yeah:

#101 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 9. - 20:53

Én is lovagoltam Fantán, és sikerült jobb kézre vágtáznunk! :yeah:Valamint kaptam objektívet, és tesómtól állványt a névnapomra :yeah:

#102 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 10. - 17:37

Már 2 napja jó napom van, mert tegnap és ma is meg tudtam állni, hogy a viszonylag egészséges ebéd után ne toljak le még egy-egy adag édességet is... :dev: :D

#103 Arodoet

Arodoet

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.769 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 10. - 18:43

...mert az elmúlt két napot lovak és barátok között töltöttem :)

#104 Titok

Titok

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.786 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 10. - 19:06

...mert tetõtõl talpig kiglancoltam a négylábút és csilli-villi puha illatos szõrmók lett belõle! :) Megfürcsiztettem langyi vízben, samponnal, lesikáltam a patáit, megszárogattam, befontam a sörényét ahol kellett, hogy egy oldalra álljon, és bekentem a patáit patazsírral és kifésültem a farkincáját és levágtam a végét ami letöredezett. És aztán jól megsimiztem és megszagolgattam és adtam neki uzsit. És õ a legszebb. :)

#105 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 10. - 19:43

...mert tetõtõl talpig kiglancoltam a négylábút és csilli-villi puha illatos szõrmók lett belõle! :) Megfürcsiztettem langyi vízben, samponnal, lesikáltam a patáit, megszárogattam, befontam a sörényét ahol kellett, hogy egy oldalra álljon, és bekentem a patáit patazsírral és kifésültem a farkincáját és levágtam a végét ami letöredezett. És aztán jól megsimiztem és megszagolgattam és adtam neki uzsit. És õ a legszebb. :)

Hozzászólás megtekintése

És miután rettentõen örült az új kókusz és papaya illatú kis sörényének, bement a boxába és befújta magát a legújabb armani parfümjével, majd leborotválta a lábát és bekente a sörényéhez illõ kis body lotionnal :kir: :gm: :dev: beszótam vaze :dev:

#106 Bokorugró

Bokorugró

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.786 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 10. - 19:52

Ma jó napom van, mer ollan kézcsókot kaptam ma, amilyet még soha! :o Ismét meg kellett állapítanom, hogy ehhez is tehetség kell...A pasi egy órát váratott, aztán amikor nyújtottam a kezem, hogy kezet fogjak vele, akkor lenyomott egy olyan kedvesen szépet, hogy Posted Image :D Kész... volt-nincs dühöngés... :kir: Ez aztán tudja, mitõl döglik a légy! :huh: :D

#107 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 10. - 22:38

Bokorugró: Ilyeneket hol lehet találni? Csak a kiváncsiság kedvéért :kir: Már többször megállapítottam, hogy valszeg rossz helyen lakom vagy valami.. :D Jó napom van, mert már csak 22 perc van a napból hátra :D És mert a lovam hasonlított egy kultúrált lényre :P A.

#108 Bokorugró

Bokorugró

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.786 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 10. - 22:47

Ez a pali spec egy részvénytársaság vezérigazgatója. Munkakapcsolat. De, hogy õszinte legyek, tényleg elképedtem azon az elegancián és bájon, ahogy az egészet kivitelezte! :cool: Még soha életemben nem láttam ilyen lebilincselõ alakot. :o Valószínûleg sokat gyakorolta és mellesleg imádja a nõket. És nagyon tudta, hogy most csak ezzel jöhet ki jól a szituból, hát kijátszotta a legnagyobb aduját. Pedig ha én eccer ideges leszek valakire, akkor azt nehéz lejegelni...:D Ez a pasi meg secperc alatt kifogta a szelet a vitorlámból. :kir:

Edited by Bokorugró, 2006 augusztus 10. - 23:32.


#109 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 10. - 22:49

Bokorugró:ja, boccs :D Lényeg, hogy életben távozott :kocc:

#110 Bokorugró

Bokorugró

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.786 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 10. - 22:51

Az hagyján, de szerintem amíg élek, ezt emlegetni fogom!... :D :yeah:

#111 Pottock

Pottock

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.495 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 11. - 9:54

mär csak a holnapi nap van hätra es vasärnap indulok haza ;)

#112 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 11. - 12:01

...mert holnap megyünk túrázni! És nem érdekel az sem, hogy végig esõt ígérnek! :kir:

#113 Pottock

Pottock

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.495 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 11. - 16:41

mär csak egy nap....

#114 Pottock

Pottock

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.495 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 12. - 11:36

24 ora mulva otthon leszek :)

#115 Titok

Titok

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.786 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 14. - 18:44

...mert tetõtõl talpig kiglancoltam a négylábút és csilli-villi puha illatos szõrmók lett belõle! :) Megfürcsiztettem langyi vízben, samponnal, lesikáltam a patáit, megszárogattam, befontam a sörényét ahol kellett, hogy egy oldalra álljon, és bekentem a patáit patazsírral és kifésültem a farkincáját és levágtam a végét ami letöredezett. És aztán jól megsimiztem és megszagolgattam és adtam neki uzsit. És õ a legszebb. :)

Hozzászólás megtekintése

És miután rettentõen örült az új kókusz és papaya illatú kis sörényének, bement a boxába és befújta magát a legújabb armani parfümjével, majd leborotválta a lábát és bekente a sörényéhez illõ kis body lotionnal :kir: :gm: :dev: beszótam vaze :dev:

Kabbe. :PSemmi kókusz meg papaya, csak simán Wu2 :D és ha annyira utálta volna akkor másnapra nyakig szaros lett volna és nem. :P

#116 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 15. - 13:51

..., mert ma este indulok Angliába végre.

#117 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 15. - 15:01

...mert holnap megyünk túrázni! És nem érdekel az sem, hogy végig esõt ígérnek! :kir:

És nem is esett! :-p

#118 Sütyi

Sütyi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.457 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 16. - 9:43

... baromi jókat lovagolok mostanában az überJátékon (meg a Mirzacsikón), jó idõ van, és annyi programom van, hogy a felére nem tudok elmenni (bár ez annyira nem is jó, amikor ki kell hagyni) :cool:

#119 Keselyüstök

Keselyüstök

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.132 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 16. - 16:49

... mert lassan fény derül az utolsó heti programjaimra. Csütörtöktõl lent leszek Akasztón, vasárnap Silveradon Gringoznék egyet, hétfõn ha minden igaz Sütyivel megyünk bulizni végre. Ja és persze, ha nem változik az idõpont, szeptember másodikán Silverado buli-barát-túra! :D :yeah:

#120 Repülõrajt

Repülõrajt

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.523 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 18. - 14:44

Ma aztán tényleg jó napom van, mert múltkori ráhatásomnak köszönhetõen, végre felemelték a fizetésemet a minimálbérrõl! Méghozzá, hogy úgy mondjam, a várton felül. (Azt már nem itt kéne elmondani, de tény, hogy ezért cserébe viszont hétvégén is dolgoznom kell járni... :rolleyes: )

Edited by Repülõrajt, 2006 augusztus 18. - 14:44.