Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Mi lesz veled PACI.HU?


  • Please log in to reply
922 válasz a témához

#841 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2012 július 26. - 8:56

Akkor felelek.
Nem tetszik ha valaki másképp lát dolgokat és kilát a monitor mögül?
Siralomvölgye... Valóban. :)
Visszaolvasva az új hozzászólásaidat, úgy vélem a szives affér óta lettél ennyire keserû, elõtte is okoska voltál, de volt humorod. Megértem és sajnálom.
De igazad van, tényleg siralomvölgye.
Ezért töröltettem magam a télen és úgy látom most az volt a jó döntés.
Hajós témában kompetensebb vagyok élõben is, te meg olvasol róla, ezért vitatkozom.
Mellesleg, ha higgadtan visszaolvasgatod magad, semmiben nem különbözik a tevékenységed az általad említett hármasénál. ;)

No, te aztán valóban tehetséges vagy ferdítésben. "Visszaolvasva az új hozzászólásaimat", van közte 25 humoros, és kb 50 olyan, aminél nem volt értelme humornak, lovasversenyekkel kapcsolatos, parlagfûvel, napelemekkel... ÉS! A szociális topicban. Megértem és sajnálom? Látom egy csipet övön aluli gonoszság belefér. Csak ez is alapot nélkülöz. :D A tevékenységem abban különbözik, hogy én nem állítok hülyeségeket. :gm:
Változtass jelszavakat a szellemidézésénél, mert szemlátomást nem a szavahihetõ haditengerészeti szellemeket hívtad elõ. Hiszen szerintük két helyen is volt Horthy, egyrészt a zászlóshajóján, másrészt elkúrta a Szent István mentését. :D Én jobban hiszek a szakembereknek, a magyarnak, aki kiment Bécsbe kutatni, és a már említett neveknek. Hát az, meg, hogy a neten értéktelennek bizonyulna a nyomtatásban is megjelent anyagokat olvasni, azért az se mindennapi állítás.

#842 LiLo

LiLo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 132 hozzászólás

Közzétéve 2012 július 26. - 9:03

Szerintem aki nem kötekedõs extrovertált típus, az nem nagyon ír a fórumra, mert: 1. vagy belekötnek, lealázzák és/vagy kicikizik (a "régiek") (Tisztelet a kivételnek persze!) 2. vagy nem reagál senki. (Itt a magamfajta "középkezdõ"-re gondolok) Velem legalábbis ez történt. Ezek után minek fárasszam magam? Nem fogok a kekeckedõk szórakozására kérdezni, beszámolni a mindennapi lovas dolgaimról. Sajnos így nehéz lesz életben tartani egy élvezhetõ fórumot, az újakat nem engeditek (csak az extrém elszántak írogatnak, amibõl meg ez lesz), a régiek meg már csak akkor írnak, ha leb*szhatnak vkit amiért nem úgy csinálja a lovazást, a fórumozást ahogy szerintük kell. Ez persze általánosítás, és ismét tisztelet a kivételnek, de ha átlagot kell vonni, ez jön ki.
  • Monda kedvelte

#843 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2012 július 26. - 9:26

Nem-nem, nem pont ilyesmirõl van szó. Nézd meg te mióta fórumozol, aztán, hogy Örni, vagy én mióta. Persze az újaknak mindig nehéz belecsöppenni ebbe a világba. De régen még volt mibe, most már hála egyesek kemény munkájának nem tudsz hova beilleszkedni. Régen, ha csak olvasni volt kedved, akkor is be tudtál ugrani, mert volt mit. Jó, nyilván nem szép, mikor mindenki ugrik és támad a friss beszállókra, de amit itt teljes munkaidõben mûvelnek az elszántak, az végképp szomorú. Én spec azt nem értem, hogy ha valaki az elsõ regisztrációjával bebizonyítja, hogy nem normális, akkor miért van tovább. Mondjuk azt sem, hogy hogy tud teljes munkaidõben itt ülni. Azért jópáran ezen a fórumon ,,nõttünk fel", sajnáljuk :( LiLo, micsoda új profilkép, lemaradtam, gratu :)

#844 juice

juice

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.137 hozzászólás

Közzétéve 2012 július 26. - 9:34

"3. Ezért nincs értelme idejönni, mert nincs, akivel normálisan lehet eszmét cserélni."

Ezt nem mástól kell várni, hanem egész egyszerûen elkezdeni.


az a baj, hogy nem sok olyan eszme van már itt, amelyikre elcserélném a sajátomat

#845 LiLo

LiLo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 132 hozzászólás

Közzétéve 2012 július 26. - 9:53

Nem-nem, nem pont ilyesmirõl van szó. Nézd meg te mióta fórumozol, aztán, hogy Örni, vagy én mióta.

Én voltam "balian" is (2003. ! :gm: ), csak kb. 2 éve valami átkozott hiba folytán nem tudtam többé belépni a jelszavammal, az akkor megadott emailem meg már nincs. (De tény h akkoriban még volt mit olvasni, mert csak olvasni jártam ide régebben, ami kielégítõ is volt.. :ang: )

Amúgy igazad van. :rolleyes:

Köszönöm a gratu-t, igyekszünk, igyekszünk.. :kv:

#846 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2012 július 26. - 10:21

Nahát, mik ki nem derülnek :kir: akkor te is régi motoros vagy.

#847 Robi

Robi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.586 hozzászólás

Közzétéve 2014 július 18. - 17:53

Nyolc hozzászólás 1 nap alatt.



#848 Monda

Monda

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 231 hozzászólás

Közzétéve 2014 július 18. - 19:47

Wow már ilyen régóta haldoklik a paci.hu?  :wot:



#849 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2014 július 18. - 20:15

Uborkaszezon van. :) 

Emberek meg mindig jönnek, mennek, a paci meg mindig újjászületik. :)



#850 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2014 július 24. - 9:05

Cav, nem bántásként írom, de ez kicsit struccosra sikeredett.

A fórum árnyéka régi önmagának. Ennek különböző okait látom, egyrészt a régiek közül sokan felhagytak a lovazással, vagy megunták  a fórumozást vagy megsértődtek valamin, másrészt sokan átvonultak a Fészre, harmadrészt a hosszú leállás, és az azt követő belépési problémák is sokakat eltántorítottak. Az adta meg a kegyelemdöfést - tudom, szükséges volt, meg minden.

Ott van pl. a legnagyobb lovas témájú topik, a debreceni. Nemrég vettük számba Emesével, hogy hányan lovagolunk aktívan a régiek közül: mi ketten, Monty, de ő elköltözött máshova, és Szmötyi, aki egy elég rosszízű sztoriban szerepelt nemrég, gondolom, eszébe nincs beírni.

A többiek már nem lovagolnak és/vagy elköltöztek. Mi ketten meg meguntuk, hogy blogot vezessünk, egymásnak zsemélyesen is el tudjuk mondani az élményeinket.


Edited by ori, 2014 július 24. - 9:06.


#851 ppr

ppr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.052 hozzászólás

Közzétéve 2014 július 24. - 16:46

Szerintem nem rossz most se a fórum. Legalább aki megszólal, mond is valamit.

 

Székely hangulat van na. 


  • Rontó kedvelte

#852 Vikil

Vikil

    Új vendég

  • Új tag
  • 28 hozzászólás

Közzétéve 2014 július 25. - 11:42

Uborkaszezon van. :)

Emberek meg mindig jönnek, mennek, a paci meg mindig újjászületik. :)

 

Akkor éledjen! :)



#853 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2014 július 25. - 13:38

Majd ősszel. Mikor mindenki leszáll a lóról, hazajön a tengerpartról s el tud mélyedni a lovaglás és lókiképzés problémáiban.

Addig is, az a pár ember elcseveg, aki nem nyaral és otthon húzza az igát. :)



#854 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2014 július 25. - 15:12

Így van, nyaralás után majd kicsit meglendül a forgalom. Nehéz mobilról, folyton lepattintós wifiről netezni :)

Mondjuk sajnálom, hogy a FB-on zajlik inkább az élet, de nekem pl. semmi időm nem lenne rá. Nyaranta és hosszabb ünnepekkor amúgy is ez van, az elmúlt 12 év alatt már megszoktuk :D



#855 froclee

froclee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.663 hozzászólás

Közzétéve 2014 november 12. - 16:35

Ennyi volt, fátylat rá. (vagy hantot) Ez még az árnyéka sem lehet a réginek.
Azért nem kell kihúzni  a konnektorból, elsorvad magától is.
Búcsúzóul:
Viszlát


#856 egyember

egyember

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.011 hozzászólás

Közzétéve 2014 november 12. - 16:43

Nem hiszem hogy temetni kellene , szerintem egy értékes oldal, az tény hogy a fórumokat chatokat s hasonló közöségi oldalakat sorvasztja a facebook de magyarországon ez az egyetlen normális lovas fórum .


  • Monda kedvelte

#857 N.C.

N.C.

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.315 hozzászólás

Közzétéve 2014 november 12. - 21:01

Rajtunk - fórumosokon/fórumozókon - múlik, mi lesz vele. :)

 

Azt nem tudom, ez-e az egyetlen normális lovas fórum,- mondjuk, másikat nem ismerek. :unsure:

Itt ha valami "butaság" íródik, az nem marad reakció nélkül - és ez jó.

Az is jó, hogy egy kérdésre szinte biztos megjön a helyes válasz, - akár kukoricatörésről, akár paragrafusról, akár allergiáról van szó.

 

Persze biztos régen minden szebb,jobb volt - de most most van! :P (Csak hogy kicsit froclizzalak... :happy: )


  • mercedes79 és ppr kedveli

#858 ppr

ppr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.052 hozzászólás

Közzétéve 2014 november 13. - 2:43

Az, hogy egy közösség hogyan formálódik, az a közösségen múlik elsősorban. Ha elsorvad az is a közösség  felelőssége. 

Bár az én véleményem szerint ennek az elsődleges mércéje nem mennyiségi kérdés.


  • mercedes79 kedvelte

#859 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2014 december 1. - 15:57

Egyetértek az előttem szólókkal (mint általában).

Paci híján fészbukoztam a ló neve alatt, de az nem volt olyan. Ez egy tematikus fórum, évek múlva is visszakereshető hozzászólásokkal, sok érték halmozódott itt fel az évek során, HOgy ez folytatódik-e, az rajtunk áll, én igyekszem majd hasznos tartalmakat (is9 feltölteni.


  • mercedes79 és Monda kedveli

#860 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2014 december 5. - 16:06

Hát, én már nem hiszek a visszakeresés lehetségességében. Azt sajnos elvesztettük. Nem szándékosan, nem is haragszom az illetékesekre, de azért nem felejtem el nekik. :D


  • Kistáltos kedvelte

#861 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2015 március 18. - 12:49

A tartalmak megsemmisültek, vagy csak ide nem lehet őket feltölteni a terjedelmük miatt? Mert engem a debreceni topik veszte elég rosszul érintett, egy darabig nem is jöttem. LOvas életünk sok szép éve volt ott dokumnetálva, jó volt néha visszaolvasni...


  • Kistáltos kedvelte

#862 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2015 március 18. - 12:57

Elképzelhető, hogy megvan még, utánanézek. Most már megoldható az archiválás, szóval a nagyra nőtt, és emiatt lezárt témákat le lehet archiválni, és később is olvasható lesz, viszont a rendszert nem terheli. 



#863 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2015 március 18. - 20:34

Köszönöm. :ang:



#864 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2015 március 20. - 21:00

Egy pár évtizednyi szövegfájlt én is szívesen megőriztem volna, ha előtte szó esik ezekről a dolgokról...



#865 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2015 április 30. - 9:43

Cav, ezzel lett valami? Megvannak az anyagok? Még mindig morcogok ezen, úgy látom Örnivel együtt.



#866 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2015 április 30. - 9:46

Van mentett adatbázisom, de azt úgy lehet olvasni, hogy telepítek egy fórumszoftvert máshova, rátöltöm az adatbázist, és úgy használom. Ezt csak a saját otthoni gépemen tudom megcsinálni, és kicsit időigényes. De majd megoldom. :) (előtte webszervert és sql szervert is telepíteni kell...) 



#867 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2015 április 30. - 10:18

Köszi, hogy foglalkozol vele! :ang:



#868 Borsi

Borsi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 530 hozzászólás

Közzétéve 2015 május 2. - 13:53

Uborkaszezon van. :)

Emberek meg mindig jönnek, mennek, a paci meg mindig újjászületik. :)

 

Így van!

Van olyan is, hogy valaki felfüggeszti a lovaglást 5 évre, majd újra lóra ül, és jobban belelendül, mint előtte... pl. én :)

 

Voltam egy díjlovas versenyen egy hete, és a rendezvényről készült képeket nézegetve eszembe jutott először Ernest és Haf-Shire, majd a többiek.

(Igaz, ami a netre felkerült a képekből, az közösségi portálra került fel, nem a fórumra.)


  • Ernest kedvelte

#869 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2015 május 2. - 18:30

Na látod-látod, tessék ide is tölteni! Akkor is jobb ez, mint a fész, amivel még mindig nem barátkoztam meg. Maga a felület pl. szörnyen igénytelen szerintem, eza fórumos sokkal jobb.



#870 ppr

ppr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.052 hozzászólás

Közzétéve 2015 május 2. - 18:34

Ne aggódjatok, amerikai kutatók, tanulmányozták a Facebook "viselkedését" (persze a felhasználókét kell alatta érteni) életgörbéjét, és pont olyan képet festett, mint egy járvány. Először robbanásszerű növekedés, majd stagnálás és a a végén kialakul a rezisztencia. Úgy emlékszem 2017-re kalkulálták a lecsengését. Nem tudom, hogy igazuk van-e (bár az iwiwből kiindulva eltudom képzelni), de már csak két év! :dev:  Persze lehet, hogy utána se a paciponthura jönnek vissza az emberek, de mostanában mintha szivárognának... :smile2:


  • endy.papa kedvelte

#871 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2015 május 2. - 19:02

:dev:



#872 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2015 május 3. - 0:22

Facebookon nemsokára már csak a nagymamák fognak recepteket, meg vírusokat cserélgetni... :D 



#873 ppr

ppr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.052 hozzászólás

Közzétéve 2015 május 3. - 19:39

Akárcsak Üllőn... :dev:



#874 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2015 május 4. - 5:22

Ó, ez fekete humor. Olvastad Bodó doki válaszát?



#875 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2015 július 3. - 10:58

Pár év után visszatértem egy hírre, itt jártam, és ledöbbentem. Meg kicsit el is szomorodtam.
Mi lett veled, paci.hu?? :( :(

#876 Robi

Robi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.586 hozzászólás

Közzétéve 2015 július 3. - 11:21

Talán ha nem hagyod ki azt a pár évet sok mással egyetemben, nem jut ide.

(Az etető, ami nálad "két napot sem bírna ki", 4-5 ló használata mellett 2,5 évig bírta.)


  • Kistáltos és fafaragó kedveli

#877 furiosojr.

furiosojr.

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.299 hozzászólás

Közzétéve 2015 július 3. - 12:18

Az jutott eszembe mikor megláttam BoKa megjelenését a Pozitívos topicban, hogy olyan ez, mint amikor egy temetés összehoz egymással évtizedekig nem találkozó rokonokat. :sad:



#878 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2015 július 3. - 17:05

Robi, szerintem nem ott a baj, hiszen az emberek életében változnak a dolgok, hanem ha egy hely nem tud megújulni, és a természetess kopásokat újra meg újra pótolni. Az etetőnek örülök, a képére viszont már nem emlékszem ;) Tegyél fel róla képet vagy linket plíz :)

F.jr.: jó a hasonlat. De akkor tartsunk már egy pár esküvőt is :/
  • fafaragó kedvelte

#879 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2015 július 6. - 12:50

Kicsit egyetértve Robival, engem mindig bosszantott, hogy azok, akik lefalcoltak innen, időnként visszajönnek sopánkodni, hogy milettveled? Az lett, hogy elhúztatok. Persze a leállások nem tettek jót, meg a fészbuk is sokakat elszívott, pedig a két felületet nem lehet összehasonlítani.

Bocs Boka, ettől még szeretlek titeket, pont azért vagyok kicsit morci, mert elveszítettünk valamit, ami számomra érték volt.

 



#880 Tom Forest

Tom Forest

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.029 hozzászólás

Közzétéve 2015 július 13. - 15:53

Én nem haragszom a Pofakönyvre.

Az "Arcok" elmennek oda. Ott a helyük nem itt, ahol a szubjektív fontoskodást alá illenék vetni a topic, a közösség vagy a moderáció szempontjainak.

 

Hány olyan karakter volt itt, aki üzletet, népszerűséget, feszültséglevezetést keresett itt? (Sok ugye?) És milyen kifinomult troll karakterekkel? (Emlékeztek pl. a lóevést népszerűsítőre?)

ÉS mennyi normális? És hány olyan normális, aki a trollok, a szupersztárok, a nárcisztikus hajlamúak miatt fordult el ettől a fórumtól? (Ugye sok.)

 

Nos ilyenek az arányok. Anno írtam, hogy mit kapunk, ha egy csepp Tokajit teszünk egy hordó szennyvízbe? - egy hordó szennyvizet. És ha egy csepp szennyvizet egy hordó Tokajiba? - Ugyanazt!

 

Én azt mondom: örülni kell annak az "egy csepp bornak" ami még itt tisztán megmaradt.

 

UI:

Akinek hiányzik a "pezsgés" keressen rá a gugliban a: "javito" "bizonytalan vagyok" szóösszetételre. Felismeritek? :dev:


  • ppr kedvelte