Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Albérlet, kiadó szoba


  • Please log in to reply
35 válasz a témához

#1 cappaa

cappaa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 738 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 3. - 11:00

Ha valaki tud vagy keres kiadó szobát, albérletet, ilyesmit, akkor ide írjon.Szerintem bármelyikünk sokkal szívesebben menne lovas / fórumos-hoz, vagy lovas / fõrumos ismerõséhez, ha már így dönt. Ezzel biztos ti is így vagytok.

#2 roni

roni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.579 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 26. - 17:39

Sziasztok! Júliustól lesz egy kiadó szobánk, abba keresnénk lakótársat - ha lovas az illetõ, nem baj... :D Amit adni tudunk: -Budapest, XIII. kerületben, csendes helyen (körülöttünk parkok), bekamerázott házban, igényesen berendezett földszinti lakás -külön bejáratú, szépen bútorozott szoba (szekrény, íróasztal, ágy, tv, internet kábel/wifi) -nagyon jó közlekedés (a 3-as metró és az 1-es villamos Árpád hídi megállójától 3-4 perc sétára) -jófej :dev: , nem dohányzó, fiatal lakótársak (én egyetemista fõfoglalkozású, párom informatikus) Amit kérnénk: -lehetsz akár fiú, akár lány -ne dohányozz (sajnos nagyon nem bírom a cigiszagot, úgyhogy az sem túl nyerõ, ha "csak" a lakásban nem gyújtasz rá, mert attól még a ruhával bejön a szag... :kv: ) -legyél jófej :D -havi 40.000 Ft.- (20E+20E a rezsihányad) -1 havi kaució Érdeklõdni egyelõre itt magánban, vagy emailben a runny07@gmail.com címen :)

#3 Ezüstke

Ezüstke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 871 hozzászólás

Közzétéve 2009 június 20. - 18:23

Sziasztok! Kersztanyum kérésére! :)

Ajánlat: eladásra kínált ingatlan
Típus: tégla építésû lakás
Vételár: 13.5 M Ft
Alapterület: 45 m²
Ingatlan állapota: jó állapotú
Szobák száma: 1
Emelet: félemelet
Fûtés: gáz (konvektor)
Komfort: komfortos
Lift: van
Kilátás: utcai
Cím: Budapest, 13. kerület, Szent István körút

Megjegyzés:
TULAJDONOSTÓL eladó, Vígszinházra nézõ, szép, parkettás, világos nagy szobás lakás. Akár orvosi-, és ügyvédi irodának is alkalmas.
Kovács Péterné 06/1 239 05 04

Képek:
http://img0.tar.hu/g...e2/38288852.jpg
http://img0.tar.hu/g...e2/38288851.jpg
http://img0.tar.hu/g...e2/38288850.jpg
http://img0.tar.hu/g...e2/38288849.jpg
http://img0.tar.hu/g...e2/38288848.jpg
http://img0.tar.hu/g...e2/38288847.jpg
http://img0.tar.hu/g...e2/38288846.jpg
http://img0.tar.hu/g...e2/38288845.jpg

#4 zapkorte

zapkorte

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 64 hozzászólás

Közzétéve 2009 június 21. - 16:14

Kb. szeptembertõl lesz egy költözhetõ picike kis kertes házikóm (egy szoba, tusoló, teakonyha) Bp XX-ben. A telken álló másik házban én lakok. Kábeltévé, internet, utca egyik végén 36-os autóbusz, a másikon 52-es villamos. Jelenleg festés/mázolásra vár, ha érdekel valakit, színekrõl, berendezésrõl most kellene egyeztetni. Nem akarok rajta nagyon hiénázni, de minek álljon üresen... hátha valaki szívesen belakná. (Ha nem, akkor megmarad vendégháznak.)

#5 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2009 augusztus 14. - 11:37

Budapest a XIX., XX. kerületekben keresek kis kiadó lakást/házrészt, alacsony rezsivel. (Zapkorte, küldtem magánt, hátha aktuális még. :) )

#6 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2009 szeptember 1. - 16:51

Sziasztok! Van egy kiadó lakásunk, ami: Zuglóban XIV. kerületben van Rákos Patak parknál. Ez egy másfél szobás 37négyzetméteres 8. emeleti lakás. Bérleti díj: 45.000ft + rezsi. Érdeklõdni lehet nálam magánban, valamint az alábbi telefonszámokon az esti órákban: 061- 3750- 429-es telefonszámon, vagy anyukám mobilján - bár õ nem mindíg elérhetõ ezen, így ezt is estefele érdemes hívni - Bertalanné Kugler Erzsébet: 0620- 9181492. A lakásba azonnal be lehet költözni. :) Ajánlom diákoknak, könnyen megközelíthetõ a Mexikói úttól trolival, illetve busszal, mind a kettõvel 3 megállónyira. Képeket a nap folyamán még teszek fel. :)

#7 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2009 szeptember 1. - 19:21

Nem tudtam szerkeszteni az elõzõt... Itt bvannak a képek:
kisszoba 1
kisszoba 2
kisszoba 3
nagyszoba 1 + szekrénysor
nagyszoba 2
fürdõ 1
fürdõ 2
átjáró a fürdõ és a kisszoba között - gardrob
elõszoba és a bejûrati ajtó
kintrõl befele
fõzõfülke
ez is az
Nos kb ennyi az ami fontos. Könnyen megközelíthetõ, ingyenes parkoló van a ház elõtt. Én ajánlani tudom diákoknak, vagy fiatal párnak akár. Ebben a házban egy emeleten csak 3 lakás van. Kapucsengõ, telefonos. :)

#8 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2009 szeptember 14. - 9:22

Albérletet keresek/ünk.. lehetõleg VII ker. környékén, ketten lennénk rá lányok. Max havi 60 körül, és két szobás lenne jó. Ja, és sürgõs... Légyszi kérdezzétek meg ismerõseiteket, hátha tud valaki segíteni nekem. Fontos lenne. Köszi elõre is.

#9 emeset

emeset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.390 hozzászólás

Közzétéve 2009 szeptember 14. - 11:20

Bp. I. kerületben kiadó fõbérlõ nélküli felújított lakás: 1 szoba, étkezõ, konyha, fürdõszoba, WC, kamra. 2 személynek ideális. Pici terasz, kicsi kert. Batthyány tértõl 2 perc. Panoráma a Halászbástyára. Érd.: 06 70 2493042

#10 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2009 szeptember 14. - 16:46

Sziasztok!

Van egy kiadó lakásunk, ami: Zuglóban XIV. kerületben van Rákos Patak parknál. Ez egy másfél szobás 37négyzetméteres 8. emeleti lakás.
Bérleti díj: 45.000ft + rezsi.

Érdeklõdni lehet nálam magánban, valamint az alábbi telefonszámokon az esti órákban: 061- 3750- 429-es telefonszámon, vagy anyukám mobilján - bár õ nem mindíg elérhetõ ezen, így ezt is estefele érdemes hívni - Bertalanné Kugler Erzsébet: 0620- 9181492. A lakásba azonnal be lehet költözni. :) Ajánlom diákoknak, könnyen megközelíthetõ a Mexikói úttól trolival, illetve busszal, mind a kettõvel 3 megállónyira.

Képeket a nap folyamán még teszek fel. :)



Vannak újabb képek a lakásról, bocsánat a minõségért, és a korábbiakért. Azokon akkor lett kész a vestés, ezek már nem olyan hadi állapotúak. :) Megnézhetitek õket itt. :)

#11 emeset

emeset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.390 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 7. - 7:29

Bp. I. kerületben kiadó fõbérlõ nélküli felújított lakás: 1 szoba, étkezõ, konyha, fürdõszoba, WC, kamra. 2 személynek ideális. Pici terasz, kicsi kert. Batthyány tértõl 2 perc.
Panoráma a Halászbástyára.
Érd.: 06 70 2493042

Még mindig aktuális!!

#12 rugósbicska

rugósbicska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.695 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 7. - 20:40

Albérletet keresek Budapesten, max. havi 45000-ért. 06302265225

#13 herites

herites

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 869 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 7. - 22:37

Üreset vagy lakotarsas is jo lenne? nalunk van egy kiado szoba, , 50+rezsi/3

#14 zulejka

zulejka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.066 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 26. - 15:05

Kiadó egy 5szoba+hallos lakás egyik szobája február közepétõl. A lakás a 12. kerületben, a farkasréti temetõ közelében található. Régi bútorokkal felszerelt, de stílusos van hozzá egy nagy terasz és a szomszéd kutya is jófej. Jelenleg 4en lakunk itt, de a tulajdonos 2 unokája külföldre távozik, így ketten kéne, hogy a költségeket viseljük, ami egy ekkora lakás esetén lehetetlen.
Amit az albérlõ kap: saját szoba, hideg-meleg víz, wifi, bármilyen lakásban található eszköz díjmentes használata
Akit szeretnénk: nagyon jó, csendes környék, csendes szomszédokkal, sõt mi is csendes duhajok vagyunk. legyen a bérlõ is ilyen.
Ár: 40ezer forint plusz a rezsi harmada (ez 10ezer forint körül van)

Idõbeli megkötés nincs, de maximum júniusig tudnánk a helyet biztosítani.
Érdeklõdni nálam, magánban illetve a 20/367-95-96os telefonszámon.



#15 zapkorte

zapkorte

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 64 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 28. - 11:22

Bp XX. kerületben frissen festett, garantáltan csótánymentes, berendezett és felszerelt ici-pici házikó kiadó egyedülálló személynek. 27e HUF +rezsi mérés szerint (gázfûtés, villanybojler). A mellette álló másik épületben a tulajdonos lakik (vagyis én.) Csendes utca, autóbusz, villamos, bicajtárolási lehetõség, internetmegosztás kiépíthetõ, és a kertben hatalmas, termõ fügefa áll, és a www.nyiharda.hu vagy a www.harmoniabudapest.hu kb. tíz perc bicajjal! Képeket emailban tudok küldeni. Barter alapon is tárgyalhatunk, mondjuk ha van saját lovad és lovagolhatom, vagy ilyesmi.

#16 zapkorte

zapkorte

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 64 hozzászólás

Közzétéve 2010 február 8. - 13:36

Aki akar lakni, jelentkezzen bátran, nem vagyok egy fafejû vérszívó, lehet velem alkudni is. Még csak kauciót se kérek. Addig is: rövid távra is igénybevehetõ, ha netán pesten volna valakinek elintézendõ ügye, baja...

Edited by zapkorte, 2010 február 8. - 13:38.


#17 Timsili

Timsili

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.326 hozzászólás

Közzétéve 2010 szeptember 23. - 10:09

Okt. közepén 4-5 éjszakára keresnék szállást (kulcsosházat, nagymamáknál és egyéb felmenõknél kiadó szobát) Pátyon vagy környékén. Aki tud vmit, az írjon egy privit plíz! :) Elõre is köszönöm!

#18 Vigasz

Vigasz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 712 hozzászólás

Közzétéve 2011 január 2. - 16:04

Két kutyával keresek lakható ingatlant Bp. pesti oldalán, vagy Csömör környékén. Ha valaki tud segíteni, magánban várom. :)

#19 kazi

kazi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 708 hozzászólás

Közzétéve 2011 január 13. - 15:47

Kiadó szoba BudapestenStadionoknál

#20 Wadóc

Wadóc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 271 hozzászólás

Közzétéve 2011 január 21. - 8:54

Budapest III. kerület, elsõsorban Békásmegyer környékén keresek 2 szobás kiadó ingatlant 2 személy + 1 cica részére. Bútorozatlan is érdekel.

#21 telivér

telivér

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 802 hozzászólás

Közzétéve 2011 február 14. - 21:58

Budaörsön az Átlós utcában van 2 szoba kiadó. A házhoz tartozik még 2 kutya, és egy cica, szóval csak állatokat szeretõ, és velük együtt élni tudó emberek jelentkezését várjuk. A fûtés gázzal történik, egyéni szabályozással, a szobák külön zárhatóak, padló szõnyeg van mindenhol. A konyha, fürdõ, wc, elõszoba közös. Ezek fel vannak szerelve (mosógép, stb stb). Van még egy nagy pince is, aminek a fele garázsként is üzemelhet. A ház mögött van egy hatalmas kert. Nyugodt csendes helyen van, a város zaját nem hallani. Tömeg közlekedéssel is könnyen megközelíthetõ :) (15-20 perc alatt bent lehet lenni Buda központjában). Jó kirándulási lehetõségek vannak a közelben. További részletek megbeszélése magánban, vagy a 0620/777-50-12-es telefonszámon lehet érdeklõdni.

#22 Széphajnal

Széphajnal

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.862 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 30. - 13:55

Budaörsön az Átlós utcában van 2 szoba kiadó. A házhoz tartozik még 2 kutya, és egy cica, szóval csak állatokat szeretõ, és velük együtt élni tudó emberek jelentkezését várjuk.
A fûtés gázzal történik, egyéni szabályozással, a szobák külön zárhatóak, padló szõnyeg van mindenhol. A konyha, fürdõ, wc, elõszoba közös. Ezek fel vannak szerelve (mosógép, stb stb).
Van még egy nagy pince is, aminek a fele garázsként is üzemelhet. A ház mögött van egy hatalmas kert. Nyugodt csendes helyen van, a város zaját nem hallani. Tömeg közlekedéssel is könnyen megközelíthetõ :) (15-20 perc alatt bent lehet lenni Buda központjában). Jó kirándulási lehetõségek vannak a közelben.
További részletek megbeszélése magánban, vagy a 0620/777-50-12-es telefonszámon lehet érdeklõdni.


Aktuális még? Telivér akarom mondani ló mehet az albiba?
Üdv.

#23 Ybrik

Ybrik

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 254 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 30. - 14:01

Zalaegerszegen a Hegyalja úton lakás kiadó. 57m2 ,egyedi gáz fûtés, közelben buszmegálló. 40e+rezsi Tel: 30 292 14 27

#24 Széphajnal

Széphajnal

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.862 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 31. - 13:11

Telivér!
Nem tudtam elküldeni neked,mert a postaládád megtelt,vagy ki van kapcsolva a magánüzi!
Pedig megtaláltam ám! ;)



#25 Dreamcatcher

Dreamcatcher

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 904 hozzászólás

Közzétéve 2011 június 6. - 12:20

Sziasztok! Az alábbi nem ajánlat, azért írom, hogy figyeljetek arra, hogy mit vesztek bérbe fél/egy/több évre, legyetek résen. Családi ház mellett külön kis házat béreltünk a XVII. kerületben. Érkezésünkkor nagyon kis csinos volt a ház, azonban az idõjárás hamar kihozta a negatív dolgokat. A ház fala felé lejtett az egész kert (amit sajnos nem figyeltem meg az elején), így egy idõ után hiába söpörtem el a havat és a vizet, felázott a ház oldala, és lepotyogott a vakolat belül. Visszaadáskor az lett a vége, hogy én tettem tönkre a házat, állítólag levertem a falat. :( Továbbá a kisebbik kiszellõztethetetlen szobába több alkalommal visszatért a penész, gyakorlatilag az elsõ fûtés után már hiába mostam le a falról. Valóban volt bútor a fal mellett, de nem toltuk rá, így volt megfelelõ hely a szellõzésre. Késõbb teljesen elvettük a bútort a szobából. Errõl készítettem képeket, megnézettem, és a színe alapján nem új penész volt, tehát a tulajdonosnak errõl tudnia kellett. Az utóbbi különösen érdekes dolog, mert a szépen festett falat nem nézi meg senki sem tüzetesen, és ahhoz, hogy ez a dolog eltûnjön, le kéne tégláig verni a vakolatot (részben vályog háznál ez még annál is érdekesebb), szigetelni, rendbetenni. Ezt nyilván nem fogja megtenni a tulajdonos, mert az rengeteg pénz, inkább megszivatja a következõ bérlõt is, akire szintén ráfogja, hogy több helyen tönkretette a házat, és a nem kevés kauciót bottal ütheti a szerencsétlen. Nem lehet elég okos és elõvigyázatos az ember, ezért javaslom mindenkinek, aki nem kap számlát, hogy inkább lakja le az elõleget, mert soha nem fogja visszakapni. :mad:

#26 Minó

Minó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.578 hozzászólás

Közzétéve 2011 június 14. - 13:16

Sziasztok, Albérletet keresek Törökbálint-Budakeszi-Páty-Zsámbék-Herceghalom-Biatorbágy környékén. Én laknék + 1 macska + egy autó (úgy értem: udvaron vagy valamilyen zárható helyen szeretnék parkolni). Kb. 20-30 ezer Ft + rezsit tudok fizetni. 20 365 4957

#27 Cowy

Cowy

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 10 hozzászólás

Közzétéve 2011 június 14. - 15:52

Sziasztok! Albérlet kiadó a XI. kerületben, nagyon jó helyen, szuper közlekedéssel! Amit a lakásról tudni kell: 38 nm2, 1 szoba, hatalmas erkély, elõszoba, wc, fürdõszoba, nagy konyha. A lakás nagyon világos, napos, a beosztása is nagyon jó. Jelenleg én lakom itt már több mint egy éve (és imádom ezt a helyet), de most a piszkos anyagiak miatt költöznöm kell, hogy tudjak spórolni lovaglásra. :cool: A fõbérlõm nagyon jó fej, sosem néz felém, gyakorlatilag nekem kell könyörögnöm, hogy rendezzük a számlákat. :) Ha valakit érdekel, priviben válaszolok a részletekre. Cowy

#28 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2011 október 10. - 20:19

Barátnõm kérésére:

IX., Lónyai utcában a Petõfi hídhoz közel 3. emeleti 1+1/2 szobás 33 m2 lakás minimális bútorzattal hosszútávra kiadó, 40.000,- ft/hó + rezsi. – metró, villamos 5 percre - A ½ szoba ágynak van galériázva. Ráccsal zárt a folyosó és lakás bejárat is. Alacsony rezsijû, gázkonvektoros a fûtés, minden fogyasztás saját órával mért. Zuhanyzós a fürdõ. Közös ktg. 7500,- ft/hó. Telefon és kábeltévé saját névre beköthetõ. 1 havi kauciót kérünk. Érdeklõdni: 06-20-9-616-014 Kádár Anna

Fotók

#29 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2011 november 8. - 20:38

Kiadó összkomfortos garzon a Keletinél a Nefelejcs utcában! 24 nm, II. emelet, lift nincs, bérleti díj és a rezsi kb. 65 eFt/hó. Egy havi kaució fizetendõ beköltözéskor. Érdeklõdni: (20) 493 9742

#30 Kocalovas

Kocalovas

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.337 hozzászólás

Közzétéve 2011 november 8. - 21:11

október 18-átõl beköltözhetõ egy olcsó budapesti garzon: http://kiskucko.fw.hu

#31 Fifikusz

Fifikusz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.276 hozzászólás

Közzétéve 2011 november 8. - 23:41

Kiadó összkomfortos garzon a Keletinél a Nefelejcs utcában!
24 nm, II. emelet, lift nincs, bérleti díj és a rezsi kb. 65 eFt/hó. Egy havi kaució fizetendõ beköltözéskor. Érdeklõdni: (20) 493 9742

Az állatorvosin a faliújságra érdemes lenne kitenni.

#32 Repülõrajt

Repülõrajt

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.523 hozzászólás

Közzétéve 2012 február 16. - 20:38

Sopronban vagy környékén keresünk megfizethetõ kiadó lakást, házat, házrészt, ahová "családostól" (párommal, 2 cicával!) költözhetnénk hosszú távra. Ha valaki tud ilyet, legyen szíves szólni, a postafiókomba is lehet írni ez ügyben! Köszönöm!

Edited by Repülõrajt, 2012 február 16. - 20:40.


#33 zsebi0202

zsebi0202

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.862 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 16. - 8:44

Kiadó összkomfortos még felújítás alatt lévõ házam. A ház lakható, kisebb háziállat is tartható. A telek mérete miatt nagyobb nem, de nálunk tartásról lehet szó, egy utcával arrébb lakunk. A házért pénzt nem kérünk, csak rendes lakókat, akik a rezsit fizetnék és a házat rendben tartanák. Elsõdlegesen fiataloknak örülnénk gyerkõccel vagy anélkül, akik hosszabb távban gondolkodnának, de nyitottak vagyunk bármire. A településen van óvoda, iskola, a közlekedés jó. Magánban lehet érdeklõdni nálam, vagy a 30/8588886-os telefonszámon elérhetõ vagyok. Balaton község, Heves megye.

Edited by zsebi0202, 2012 május 16. - 8:45.


#34 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 16. - 9:35

Budapest, XIV.kerület, Egressy úton 2003-ban épült társasházban elsõ emeleti,délre, (kertre) nézõ világos lakás kiadó magánszemélytõl. A háznak saját kertje van (homokozó, hinta, csúzda), 2 db saját szaunája, konditerme (ingyenes használattal), 24 órás portaszolgálattal. Ház alatt fûtött mélygarázs. A lakás az udvarra néz, világos. Igény szerint garázzsal(havi plusszért), vagy anélkül. A tömegközlekedés kitûnõ: ház elõtt troli, 2 villamos és 32-es busz 1 percre, Bosnyák tér 2 megállóra. Közös költségben:Fûtés, víz , Portaszolgálat Plusz felszereltségek:Szauna, Fûtött garázs, Portaszolgálat, fitness terem

#35 zulejka

zulejka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.066 hozzászólás

Közzétéve 2012 július 31. - 7:38

Sziasztok! Hat hét keresgélés és 2 potenciális lakótárs elfogyasztása után meguntam a lakáskeresést és az elsõ szembe jövõ szobába beköltöztem. Szuper a lakás, szuper a felszerelés, nekem is szuper bútoraim vannak, de nem nagyon tudok elvonatkoztatni attól, hogy a villamos a ház elõtt áll meg és viszonylag nagy a forgalom. Egyelõre próbálom magam pallérozni, füldugózni, de félek, hosszú távon nem fogom szeretni és a teljesítményemre is rossz hatással lesz. Így nem mondom, hogy sürgõsen, de mondjuk év végéig szeretném megtalálni a szobát vagy garzont kizárólag Budán, ahol a madár se jár nagyon. Elõnyt élvez Sas-hegy, Sasad Sashegy felöli része, Farkasrét, Németvölgy, Kissvábhegy, Pasarét, Gellért-hegy, Villányi út és környéke. Elég csöndes, senkit nem zavaró lány vagyok. Nem dohányzom, egész nap dolgozom, korán kelek, napomat futással és rostok bevitelével kezdem, kerékpárral távozom a munkahelyemre. Hétvégén sosem vagyok fenn, évente maximum 4-5 alkalommal. Állataim vannak, de szüleimnél tartom õket, csak abban az esetben hoznám fel, ha a lakás adottságai erre megfelelnek (kert vagy valaki, aki gyakran hazajár, mert az agaramnak van hüvelykujja és minden kilincset kinyit, ha megunta a döglést). Rendszeres jövedelemmel rendelkezem, hétvégi útjaim alkalmával nagymamám bontott tyúkjaival, tojásaival, zöldségeivel és gyümölcseivel térek vissza. Az ilyen típusú termékeket szívesen bocsátom a kedves bérlõtárs/tulajdonos részére is. Ha valaki tud olyan lakót vagy tulajdonost, aki rám vágyna, kérem privátban jelezze.

#36 pupák

pupák

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 235 hozzászólás

Közzétéve 2014 július 25. - 10:23

Sziasztok!

 

X. Kerületben a Makk u. -ban albérlet kiadó.

 

Csendes, nyugodt családi háznak a tetőterébe keresek albérlőket. 3 db kis szoba, egy nagy nappali, amerikai konyha, fürdő-wc egybe, egy kis kamrácska. Kb 90nm, nagyon jó tömegközlekedéssel (99-es busz utca végében, most újuló 3-as villamos 5 perc sétára, M3 -as metró Ecseri út, illetve a közelben utca végében CBA, metrómegállónál Lidl, Spar, közelben az Europark) Hosszútávra szeretnénk kiadni.

Bővebb információt szívesen adok, telefonos elérhetőség: 30/309-1201 Kiss Gyuláné

Emailben szívesen küldök fényképeket, emailes elérhetőség: lovaszsu91@gmail.com

 

Sürgős lenne :)

 

Köszönettel:

 

Kiss Zsuzsa