Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Lovas Tv Műsorok


  • Please log in to reply
971 válasz a témához

#81 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 26. - 8:26

Tegnap néztem a Silverado-t, és szokás szerint elaludtam. :mad: Nagyon kíáncsi lennék a végére. Olyasmire még emlékszem, amikor a fiút kiszabadították, és otthagyták egy helyen a négerrel -ha jól rémlik egy temetõ volt a közelben-, hogy ne menjenek velük. Õk hárman pedig vágtatva elindultak-gondolom Silveradoba igazságot szolgáltatni... :confused: Elõre is köszi!

#82 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 28. - 9:39

Senki nem látta a filmet?Vagy velem nem akar társalogni egyikõtök sem?

#83 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 28. - 11:52

Degulo, azt hiszem, hogy nem látta egy fórumos sem, aki erre járt mostanában, különben megadták volna a kért információt.Mintha édesanyám nézte volna a filmet, de ahogy ismerem õ bizony belealszik a filmekbe. Pláne egy ilyen veszternesbe. Ha Tatteros Film lett volna, akkor biztos végignézi, de így, kétséges :D Azért megkérdezem, hátha végignézte és tudja mi lett a vége.

#84 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 28. - 12:11

idézet:
Eredeti szerzõ: Degulo:Nagyon kíáncsi lennék a végére. Olyasmire még emlékszem, amikor a fiút kiszabadították, és otthagyták egy helyen a négerrel -ha jól rémlik egy temetõ volt a közelben-, hogy ne menjenek velük. Õk hárman pedig vágtatva elindultak-gondolom Silveradoba igazságot szolgáltatni... [/QUOTE]Jól sejted, tényleg ez lett a vége. Mindenkit lelövöldöztek, volt sok piff-puff, meg ihaj-csuhaj, mert az a westernben elõírás Posted Image Meg volt egy kis gonoszemberjólmegbüntetés (a fekete csaj dörzsölt pasijának lepukkantása).Aztán egy kis könnyes elválás, meg ígéret, hogy visszajönnek, és elvágtáztak az alkonyba, a lemenõ nap fényében. Merthogy ez is elõírás Posted Image (Na jó, bevallom én sem emlékszem rá, nem tett igazán nagy benyomást rám: olyan szokványos westernfilmnek tûnt, meg nem is csak azt néztem, szóval belefeledkezés nem volt..)

#85 KundK

KundK

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.050 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 28. - 12:29

Bár nem TV, hanem mozi, jobb topicot nem találtam neki. (újat meg nem akartam nyitni. :) ) [url="http://"http://kundk.lovasforum.com/misc/spirit/spirit.html"]Szilaj[/url] Hogy szegény csõdört mér herélték ki a fordítok, azt ne tõlem kérdezzétek. Posted Image

#86 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 28. - 13:12

Mi lenne, ha a köv. fórumtalit egy moziban ejtenénk meg, ahol (mit tesz Isten) véletlenül épp a Szilajt játszák, és a zsebeinkben épp van rá jegy? Kedve kinek van?

#87 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 28. - 13:32

zapolya, BoKa!Köszi!Az az igazság, hogy én sem néztem meg ezelõtt egy western filmet sem, mivel nem volt saját tv-m, anyámék meg nem kedvelik ezt a mûfajt.Már van tv-m, de vagy idõm nincs nézni(mindig akkor van valami jó, ha nem vagyok tv közelbe), vagy késõre rakják, vagy nem is érdekel a mûsor. De gondoltam Silverado-t meg kell nézni!Az eleje unalmas volt, aztán sok szálon futottak az események, majd kezdett izgalmassá válni, erre meg elalszom. A néger maradt a húgával és csak ketten mentek? Mi lett Stellával?És még volt egy csajszi, aki a bajszosnak tetszett. Azzal mi lett?Még egyszer köszi!

#88 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 1. - 0:37

Bevallom, én nézni kezdtem a filmet, de közben elkezdtem netezni, és háttérzajjá vált a dolog.A Szilaj-buliban benne vagyok, lehet, hogy egy mozi örülne, ha mi bérelnénk ki egy termét Posted Image Errõl többet akkor beszéljünk, ha Sandokan erre jár.... :D [ 01 Július 2002, 00:41: Az üzenetet átszerkesztette: Filly ]

#89 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 1. - 18:34

A moziban én is benne lennék... de hogy jön ide Sandokan? (Túl azon, hogy bekapcsolja a gépet...?)

#90 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 3. - 20:12

A Szilajék állása kicsit tehenesre sikerült, nem?De amúgy nagyon jó!Amúgy meg csaltak, mert rajzoltak nekik szemöldököt, ami nincs a lovaknak, meg nagyobb a fehér rész a szemükben... [url="http://"http://www.uipduna.hu/filmek/szilaj.htm"]Szilaj[/url]

#91 Ramada

Ramada

    Csikó

  • Fórumtag
  • 38 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 3. - 21:17

Yó, hogy van 1 ilyen Tma, mert eddig lemaradtam a lovas mûsorokról. Az lenne a kérésem, hogy ne csak az aznapi mûsorokat írjátok ki, hanem a másnapit is pls.

#92 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 3. - 21:46

Július 6. SzombatEuroSport09:00 DíjugratásSamsung Nemzetek Kupája (Aachen, Németország)

#93 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 4. - 10:28

Zsubaba! Az újság szerint olyan ma is lesz 21.00-kor.Valamikor 2 éve lehetett, hogy egy ilyen versenyt néztem (az is Aachenben volt) és nagyon-nagyon kellemes meglepetésemre díjlovaglást is mutattak.Ha valaki lát valahol díjlovit, akkor szóljon!!!

#94 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 4. - 10:55

Láttátok tegnap A lány és a Grand c. orosz filmet? hehe :D

#95 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 4. - 12:25

piaffe! Én csak a [url="http://"http://www.port.hu/tv"]Port[/url] Tv mûsorát néztem meg, ott is az EuroSportot meg a Sport1et így hirtelen...Õszintén szólva én még tévében egyszer nem láttam díjlovit, mindig csak dijugratást, meg párszor militaryt...Pedig mindig figyelmesen nézem a TV újságot, mert engem lenyûgöz a díjlovaglás, de soha sem látom :( [ 04 Július 2002, 12:26: Az üzenetet átszerkesztette: Zsubaba ]

#96 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 4. - 18:23

Sziasztok!Most álltam fel a tv elõl... HBO-n ment egy lovas családi film... nagyon aranyos film voltés hujenek fogtok nézni, de végigbõgtem az egészet! Nagyon megható volt! Posted Image :rolleyes: :(

#97 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 5. - 10:17

Nem az, amelyikben egy (asziszem) Lucky nevû kiscsikó szerepelt? Az tényleg nagyon aranyos volt, már amennyit láttam belõle, mert sajna nem tudtam megnézni. Akkor ültem fel Dalnokra.De néha nagyon szomorú volt, nem? :( Jobb is, hogy nem néztem...De az a nagy fekete csõdör gyönyörû volt, nem? :D Nem tudom mi volt, de tisztára fríznek látszott.A tegnap esti 21.00-ról annyit, hogy huje vagyok. Az újság biztosan jól írta, csak én rossz oldalt néztem... Szerdán volt elvileg. :rolleyes: Díjlovit pedig írva még én sem láttam az újságban sosem, de mégis találkoztam vele a EuroSporton. Meg valamilyen német adón még régebben.

#98 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 5. - 10:38

Igen, az a Luckys volt... Nagyon aranyos voltSzerintem is a Caesar fríz volt... nagytestû is volt, meg bokaszõrös is, meg olyan robosztus...A Lucky anyja meg szerintem arab volt, mert amikor vágtázott a csikója felé, akkor látszott rajta, meg amikor nyerített neki, látszott az orrán is...Hát szép film volt... :rolleyes:

#99 March Groom

March Groom

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 250 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 6. - 19:18

Sziasztok,Ilyesmi érdekel valakit?MTV 2 19,45 holnap, azaz júli 7 vasárnap, 80. Magyar Galopp Derby

#100 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 9. - 9:46

Sziasztok!Az Animal Planeten minden hétköznap 15 órától,-és ha minden igaz reggel 8, de ebben nem vagyok biztos-lovas mûsort adnak lovas történetek címmel.Tegnap a kanadai lovas csendõrséget mutatták be. Nem volt semmi látvány! ;)

#101 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 9. - 12:05

Az nagyon jó kis sorozat!! Köszi, hogy szóltál. Posted Image Érdemes megnézni azt a részt, amiben egy arab távlovast mutatnak be...

#102 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 9. - 13:59

Nagyon szívesen! Posted Image Sajnos volt úgy, hogy kihagytam pár részt. :( Amit láttam még, az egy csajsziról szólt, aki "vadlovakat" vett, és egy suttogó segítségét kérte, meg egy híres galoppversenyt mutattak be a tulajdonosok, trénerek, zsokék meg a lovak szemszögébõl. Ma megint meg tudom nézni úgy néz ki. :cool:

#103 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 12. - 8:47

Szerintem tegnap játszották le azt a részt, amit Zsuzska említett. Gyönyörû arab lovak voltak benne. Azt mutatták be, hogy mennyire bízik a ló a lovasában. Úgy követte a ló a lovast, mint a kutyabemutatókon a kutya a gazdáját! Aztán pedig magát a versenyt, amibõl kiderült, hogy hihetetlenül kitartó lovak!Ismét csak csodálkoztam! Posted Image

#104 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 12. - 9:20

Volt szintén az Animal Planeten tegnap egy AnimalDoctors címû mûsor, és abban volt egy pici póni, mondjuk olyan shetlandi póni lehetett, szóval nem volt egy nagy állat. És mondták, hogy beakadt az egyik hátsó lába a JUHAKOL-ba és leszakadt a patája... :eek: És nem kellett lelõni, hanem adtak neki egy esélyt és mûlábat csináltak nekiAztán a végén feltették rá, de nem merte letenni a lábát, ésmegvezették egy kicsit és egyre bátrabban lépett rá... én meg csak Posted Image így néztem ,hogy az emberek mit ki nem találnak... [ 09 Agusztus 2002, 10:31: Az üzenetet átszerkesztette: Zsubaba ]

#105 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 9. - 1:21

National GeographicMAGIC HORSESMario Luraschi - Magic Horses:Meet Mario Luraschi and the magnificent horses he trains as he performs some of the riskiest stunts in the world. 15 August 2002, 7:00 pm 16 August 2002, 8:00 amDiscovery, augusztus 16., péntek19:00 A vadonban Julia Roberts-szel Mongol vadlovak

#106 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2002 augusztus 9. - 20:28

Zsubaba, Piaffe!Akkor mi a címe annak a lovasfilmnek, ami az HBO-n megy?

#107 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 9. - 22:35

Melyiknek?A Lucky-s nak?Hm... fogalmam sincs tongue.gif nem emléxem már rá tényleg

#108 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 10. - 7:02

HBO, augusztus 12., 23.35Crossfire Trail (western)

#109 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 10. - 8:08

Tegnap láttam a Lángoló prérit, egész jópofa kis western Tom Selleck-el és sok pacival. Mondjuk a sztorit elõre ki lehet találni, de nagyon aranyosak a szereplõk és látványosan terelgetik benne a marhákat, lovakat meg szép tájak is vannak. Posted Image HBOaug. 12., hétfõ, 23:35aug. 21., 15:00aug. 27., 06:30, 18:25aug. 31., 10:25 [ 10 Agusztus 2002, 08:09: Az üzenetet átszerkesztette: Huxley ]

#110 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 11. - 20:54

Ken Tacky!Ha jól gondolom akkor a Szabad, mint a szél c. filmre gondolsz ...Üdv, Sac

#111 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2002 augusztus 12. - 10:03

Sac, köszi szépen! :D Posted Image

#112 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 12. - 10:23

Szabad mint a szél?Az télleg jópofa film.

#113 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 11. - 18:34

Eurosport lovas mûsorai:szeptember 11. (ma)23:15 DíjugratásSamsung Nemzeti Kupa Hollandia - Rotterdam szeptember 13. péntek09:00 Díjugratás3 nap eseményei Burghley U.K szeptember 14. szombat10:00 DíjugratásSamsung Nemzeti Kupa Hollandia - Rotterdam szeptember 15. vasárnap19:30 DíjugratásNemzetközi lovasjátékok Sanyolország - Jerez de la Frontera szeptember 16. hétfõ10:30 DíjugratásLovagló Világjátékok Spanyolország - Jerez de la Frontera szeptember 17. kedd19:30 DíjugratásLovagló Világjátékok Spanyolország - Jerez de la Frontera szeptember 18. szerda19:00 DíjugratásLovagló Világjátékok Spanyolország - Jerez de la Frontera szeptember 20. péntek10:30 DíjugratásLovagló Világjátékok Spanyolország - Jerez de la Frontera szeptember 21. szombat08:30 DíjugratásSamsung Nemzeti kupa Kanada - Spruce Meadows 00:45 DíjugratásLovagló Világjátékok Spanyolország - Jerez de la Frontera szeptember 22. vasárnap20:00 DíjugratásLovagló Világjátékok Spanyolország - Jerez de la Frontera

#114 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 11. - 23:26

Engem ma este felhívott egy ismerõsöm, hogy most megy az ES-en a Burghley Military verseny, vegyem már neki fel... Nem voltam otthon, nem vette fel valaki véletlenségességbõl?

#115 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 december 31. - 12:57

Hjajj azok a régi szép idõk, amikor Filly is köztünk volt....Attól függetlenül a TV még mûködik, ma 14:00-kor a Sport1-en díjugratás lesz.szerdán, azaz újév napján 21:30kor az Eurosporton díjugratás, egy órán átcsütörtökön, 2án eurosporton 9:30kor díjugratás, gondolom összefoglaló és ismétléshát igen, télen inkább a síugrás, és a mûlesiklás megy, nem a lovaglás :(

#116 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 december 31. - 15:43

Aki a mairól lemaradt volna: [url="http://"http://kep.tar.hu/zsubaba/index.phtml?aid=27545220"]itt nézheti meg[/url] Köszönet érte: Zsubabának! :D ;) tongue.gif Posted Image

#117 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 25. - 21:10

Na, Nood Lee!Itt a topic.... :D

#118 Nood Lee

Nood Lee

    Csikó

  • Fórumtag
  • 564 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 25. - 21:14

Húúúú ... Pedig tényleg végignéztem mind a 17 oldalt! :D Szerintem akkor le is lehet zárni az enyémet.

#119 Milking

Milking

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 92 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 25. - 21:36

Keresnék olyan csatornát ahol Western versenyeket ill. rodeó számokat közvetítenek.Bõõõ

#120 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 25. - 21:44

Ilyet keressetek nekem is!De szerintem csak amerikai csatornán van ilyen...Max. valami bemutatón.....évente 1x.