Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Terápiás lovagoltatás


  • Please log in to reply
222 válasz a témához

#201 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 13. - 9:36

Itt vannak képek.
Sajnos, nem úgy alakultak a dolgok, ahogy akartam (szombat-vasárnap helyett csak vasárnap voltam kint), hát nagyjából ennyi van.

#202 Szimbád

Szimbád

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 54 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 13. - 14:04

Lehet hogy hülye kérdés: de terápiás lónál "kötelezõ" zabla? Van erre valami elõírás?

#203 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2009 december 10. - 15:57

16-án lesz egy jótékonysági koncert, akit a terápiás lovaglás is érdekel meg Palya Bea vagy Zorán is, az menjen el.
http://www.pacidoki....ps#269,1,EGYÜTT

#204 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 5. - 6:18

...egyébként Balogunyomban már rég van fedeles lovarda....pályázaton nyerték reá a pízt...és ha jól tudom (márpedig jól tudom, mert ott jártam,) 2006 áprilisában már meg volt a szerkezet, aztán utána a többit is sikerült befejezni, egész profi lett...

Egyébként Balogunyomban most lesz egy képzés, a lovasok.hu-n olvasom épp.

#205 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 14. - 13:34

http://www.rd.hu/hu/...z-ev-hosei-2009

#206 KisbérisDíjlovas

KisbérisDíjlovas

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.507 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 18. - 16:22

16-án lesz egy jótékonysági koncert, akit a terápiás lovaglás is érdekel meg Palya Bea vagy Zorán is, az menjen el.
http://www.pacidoki....ps#269,1,EGYÜTT



Nagyon jó képek !!! :yeah:

#207 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 18. - 16:40

El akartam menni, jegyeket is vettem, kettõt, meg írtam is az úrnak, hogy én is fényképeznék, de a fátum közbeszólt.

#208 KisbérisDíjlovas

KisbérisDíjlovas

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.507 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 18. - 18:18

Majd legközelebb ;)

#209 Szimbád

Szimbád

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 54 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 18. - 20:59

Voltam ott önkénteskedni, jó volt a koncert, csak sajnos kevesen voltak, azért köszönet azoknak akik el tudtak jönni :)

#210 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2010 június 23. - 18:21

A 1788-as számon most a kaposvári lovasterapeutákat lehet támogatni. Ez az adományozás legkényelmesebb és legjobb formája. Te döntöd el, hányszor hívod, de 100Ft semkit nem vág földhöz. Szerintem.

#211 börni

börni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 819 hozzászólás

Közzétéve 2010 június 23. - 20:05

nem értem, nem értem, egyik lovasterápiás jólélek sem a saját zsebébõl finanszirozza a tevékenységét, lóval s gyerkõccel jó ideje el lehet adni mindent, :dev: én a saját zsebembõl finanszirozom, te döntöd el, hényszor vágsz ezért hátba s még egy filléredbe sem kerül... :( szomorú vagyok mikor ilyeneket olvasok, állandóan a kéregetés folyik, miközben a hm... gyógytorna, pszichoterápia, satöbbi... kezelés ezen formája a luxus kategóriába tartozik... nem hiába inkább a fizikót' irják fel a doktorok... :dev: aki annak idején rákérdezett - hamarosan újra munkába állok, szivesen osztom az észt bárkinek akit érdekel, bár még csak most dobtam fel a zöld oldalra egy csapatverbuváló hirdetést... nem lesz ugyan nagy parasport, mivel a kollégám, a szürke, szõrös, öregecske, úgyhogy csak finoman... magyarul - nemsokára lehet jönni nézelõdni Harasztiba... a kiskalapot én nem teszem ki, még telefonálni sem kell Ramszesz rosszmájú s én csak tolmácsolom amit gondol...

Edited by börni, 2010 június 23. - 20:10.


#212 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2010 június 23. - 22:18

Ez olyan magyaros volt. Ha akarok adni és van aki kér, akkor odaadom. Lehet az hajléktalan, vagy a sarki vasáruboltos, aki megszorul. Lépjünk már túl azon hogy bezzeg én nem, de õk! Te meg ha tetszik, akkor boldogulj kalapolás nélkül. ;) Nem ismerem õket, de ha így akarnak boldogulni hajrá. Dobtam már ki a 100Ft sokszorosát is szarságokra.

#213 börni

börni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 819 hozzászólás

Közzétéve 2010 június 24. - 16:38

minden mindig ugyanarról szól, gyertek ingyen önkéntesnek s adjatok pénzt, pénzt, sok pénzt. nem is fájna ha ezek a szervezetek nem kérnének pénzt azoktól, akiért állitólag vannak kábé olyan ez mintha most kamionra kezdenék gyûjteni meg benzinre mert magam nem tom' finanszirozni, aztán röhögve fuvaroznék... mindegy, félre, kár hogy megláttam a felhivást és felhúztam magam rajta, nem ér annyit az egész :dev:

Edited by börni, 2010 június 24. - 16:40.


#214 Chry1756

Chry1756

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 28 hozzászólás

Közzétéve 2010 július 2. - 10:53

Sziasztok! Én nem szeretnék kéregetni, csak tanácsot kérni tõletek. Ismerõsömmel, neki is vannak lovai, nekem igaz csak egy, szeretnénk beteg gyerõcöket lovagoltatni, mivel itt a környéken minden ilyen lehetõség megszûnt, és személyesen is ismertem egy ilyen beteg kislányt, aki azóta sajnos már meghalt, a szüleivel viszont tartom a kapcsolatot. Arra gondoltunk, hogy egy egyesületet vagy egy Alapítványt hoznánk létre. Nem kéregetnénk, de pályázni viszont szeretnénk majd egy fedelesre, mert azt saját erõbõl kizárt dolog, hogy el tudnánk érni. Nem csak a lovakat hanem kutyákat is szeretnénk bevonni ebbe a dologba. Lovas, kutyás táborokat is szeretnénk csinálni nyaranta. Van egy kis telkem, ahová "csak" villany víz kellene, és indulhatna a campint. Ráadásul a Balaton mellett vagyunk. Viszont teljesen tapasztalataln vagyok ezekben a dolgokban. Végigolvastam a neten a tudnivalókat az egyesületekrõl ill. alapítványokról, viszont semmivel sem lettem okosabb tõle. Még azt sem tudom eldönteni melyiket lenne érdemes megalapítani ezekre a tevékenységekre. Minden segítséget, tanácsot szívesen fogadok. chry1756@freemail.hu

#215 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2010 július 9. - 14:47

Megvan az idei fóti kiírás is, szeptember 10.12.

Önkéntes segítõk jelentkezhetnének itt.

#216 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2010 július 9. - 17:25

És most olvastam, õsztõl lovasterapeuta képzés is indul újra. Lovas felvételi július-augusztusban.

#217 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2010 szeptember 9. - 9:48

Szombaton Fót! (Díjlovaglás már holnap!)

#218 maya_dee

maya_dee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 34 hozzászólás

Közzétéve 2010 október 21. - 11:35

Sziasztok! szeretnék segítséget kérni! A szakdolgozatomat lovasterápiáról írom, azon belül is a gyógypedagógiai lovagoltatásról. Tudnátok ajánlani ezzel kapcsolatos szakirodalmat, cikket, folyóiratot, bármit, amit fel tudok használni? Írjatok magánban, vagy emailben a dori160@citromail.hu címre. Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

#219 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2010 október 21. - 13:02

Ha már elõkerült a topik :)

http://www.pacidoki.hu/index.html

maya dee, szerintem itt is érdemes kutatnod :)

#220 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2011 október 5. - 19:50

http://www.pacidoki....koncert_hu.html

#221 The Oldenburgi

The Oldenburgi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.562 hozzászólás

Közzétéve 2012 szeptember 26. - 19:00

sziasztok! egyik kedves ismõsöm szellemileg sérült gyerekének keresek terápiás lovaglási lehetõséget. elsõsorban sóskút-etyek-zsámbék-bicske környékén lenne ideális, de szükség esetén messzebbre is elmegyünk. ha tudtok valamilyen alternatívát, nálam magánüzenetben jelezzétek. köszi!

#222 sirokkó

sirokkó

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 19 hozzászólás

Közzétéve 2013 február 21. - 13:48

Szia!

Pátyon prógálkozz a Terápiás parkban (köznyelvben Töki utcai lovarda)
Úgy tudom most újra beindították a terápiás oktatást!

Minden jót!

sziasztok! egyik kedves ismõsöm szellemileg sérült gyerekének keresek terápiás lovaglási lehetõséget.
elsõsorban sóskút-etyek-zsámbék-bicske környékén lenne ideális, de szükség esetén messzebbre is elmegyünk.
ha tudtok valamilyen alternatívát, nálam magánüzenetben jelezzétek.
köszi!



#223 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2015 augusztus 27. - 15:48

Lesz ilyen is:

 

1509877_1153977084629539_367563031544758