Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Elveszett, rég láttam, keresem


  • Please log in to reply
806 válasz a témához

#81 Shába

Shába

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.647 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 16. - 1:14

Szeretnék érdeklõdni Siglavy Bagdady XV ,shagya arab fajtájú sárga ménrõl.Kb.2 hónapja még Tetétlenen volt a Mesterséges Megtermékenyítõ Állomáson,de csak bérben,aztán visszakérte a gazdája.Van valakinek csikója,akinek õ az apja?Vagy tud róla valaki valamit?Visszajön még Tetétlenre?A legszebb ló,akit valaha láttam,vele akartam befedeztetni a lovamat,de lekéstem róla :(

#82 helena

helena

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 370 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 18. - 18:35

Sziasztok! A héten vettem egy TANGO nevû sárga csõdört. 7.éves. Békéscsabáról vettem, díjlov.versenyzési célra. Ha vlki tud vlmit múltjáról, kérem írjon!Köszönöm: Deák Anette

#83 APRIL SURPRISE

APRIL SURPRISE

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 84 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 24. - 16:50

Sziasztok!Keresek egy ANEMONE nevû angol telivér pej kancát.1996-ban született,apja:Glenstal,anyja:Árnika.2000 október közepéig még a galoppon versenyzett.Hókás ,bal hátsó lábán kesely.Ha valaki tud róla valamit,légyszi segítsen..Köszönöm. Posted Image Posted Image :(Továbbá keresem még AGA ARI-t,aki egy pej mén ,1999-ben született,apja:Prince Of Birds(IRE),anyja:Abayada.A fején csillag.MACHO-t:pej mén, 1996,Apja:Glenstal(USA),anyja:Mary de War.és ARABIAN DAY-t:2000 ,pej mén,apja:Komombo,anyja:Arabian Storm.Hókás.Mindannyian angol telivérek..A segítséget elõre is köszönöm. Posted Image

#84 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 24. - 22:11

Eredeti szerzõ: kiwi: Én még mindig keresem Exet!!!Kb.16-18 éves,sárga herélt,elsõ két láb szárban kesely, és az egyik hátsó lába zoknis. Fején széles hóka. Budapesten volt, majd Érdre került, és most nem tudom hol van.Aki tud róla vmit,l egyen oly szíves,és írjon nekem emilt,magánüzit,v írjon ide!Elõre is köszi!

Szal még mindig keresem Exet, de már okosabb vagyok annyival, h Bozsokon volt, és most Csömörre került. Gregor Berni lova, de NEM az, amelyikkel az NLM(?)-ban volt. Nem tudja vki, h Csömörön melyik loviban van?

#85 helena

helena

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 370 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 25. - 19:29

Sziasztok! Eladtuk Helenát.... Kérem, ha vlki hall róla, írjon!!!!!! Nagyon szíven viselem sorsát!!!(hamdani helena, 14éves, legyesszürke anglo-arab kanca)

#86 bartorsi

bartorsi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 276 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 26. - 14:02

Sziasztok!Volt egy ügetõlovam, 1,5 éve sajna el kellett adnunk, ha valaki hall róla megköszönném, ha írna. Úgy hallottam Zala megyében van valahol. [url="http://"http://www.pointernet.pds.hu/lovaglas/lovasfotogaleria/fotopalyazat/horsegalery1.html"]http://www.pointernet.pds.hu/lovaglas/lova...rsegalery1.html[/url] az elsõ 4 képen õ van! Tequilának hívtuk, de eredeti neve: Ankor Watt, startszáma is volt: 11103. Származása: Witsends Speedy-Gloria W. Szül: 1994.03.15. Amúgy sötétpej, szinte fekete, kis csillag, e.j. csüdben, h.b.bokában kesely. HErélt, és sütése: (X)4 30Szeretném tudni, hogy jól van e és hogy hol. Köszi [ Május 26, 2004, 14:09: Az üzenetet átszerkesztette: bartorsi ]

#87 Mimi

Mimi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 494 hozzászólás

Közzétéve 2004 május 26. - 14:56

Bia és Etyek határában,lábakélt egy 9éves pej Furioso heréltnek.A ló nyereghelyen van sütve,nincs patkolva,sörénye rövid,kb:185cm magas.Továbbá szerszámonak is lábakélt.Ha valaki valamit tud,légyszi küldjetek magánüzit,vagy emailt nekem.Címem:lisztesnoemi@pannongsm.huElõre is köszönöm a gazdi nevében. [ Május 26, 2004, 14:57: Az üzenetet átszerkesztette: Mimi ]

#88 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2004 június 2. - 10:53

Május utolsó hetében ELLOPTAK egy BABA nevû magyar félvér lovat.Csobánka, Pomáz, Szentendre környékén elvileg elõfordulhat, bár lehet hogy már rég eladták, s ki tudja az ország mely pontján érdemes nyitva tartanotok a szemeteket!Aki látja, szóljon!!!!A ló sötét pej, fejét végig futó keskeny hóka ékesíti. Két hátsó lába bokáig kesely, bal elsõ pártában kesely!Sütései: bal-nyak: PT93jobb-nyak:96A lányzó kisírt szemekkel keresi!!! Help!!!Köszönöm, Paint Horse

#89 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2004 június 5. - 10:45

PH! Én ismertem egy Baba nevû lovat, akire nagyjából illik a leírás, és úgy ahogy mé g a hely is passzol, csak az a Baba óbudán volt legutóbb...

#90 Teyszir

Teyszir

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 20 hozzászólás

Közzétéve 2004 június 5. - 19:39

Ha valaki esetleg ismeri dr. Péntek Gábort, és tudja az elérhetõségét, nagyon megköszönném, ha megosztaná velem. Az elõzõ lovamnak õ volt az orvosa úgy 5 évvel ezelõtt. Most van egy másik lovam és szeretném, ha õ járna hozzá, ezért szeretném megtalálni, de nem tudom a számát...Köszönöm szépen.

#91 evet

evet

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 35 hozzászólás

Közzétéve 2004 június 11. - 17:01

Sziasztok!Továbbra is keresem Icust, szürke kis kanca shagyás beütéssel, hókás, két hátulja kesely.1992-es , Goliath×IcaHa valaki tud róla valamit, kérem, irjon, akármi legyen is az!!KÖszönöm, e

#92 emeset

emeset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.390 hozzászólás

Közzétéve 2004 június 12. - 11:08

Sziasztok!Szeretnék valakit találni, aki a Polgár melletti Folyáson lovagol. Ott lakik a volt pacim: Remény. 1996-ban született, sárga Gidrán kanca, tavaly született csikója. Vagy van valaki a Hajdúböszörménybõl, aki ismerte Reményt? Ott volt egy évig, mielõtt Folyásra vitték.Elõre is köszi.

#93 Megfigyelõ

Megfigyelõ

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 15 hozzászólás

Közzétéve 2004 június 12. - 11:38

Folyáson van a volt lovad, láttam. A mi lovunk most van ott fedeztetni, szerdán megyünk érte, akkor utána érdeklõdök, ha gondolod. Most nincs csikója, gyerekek lovagolják. Jó helye van, szép és kedves paci, bár én elfogult vagyok a sárgákkal...

#94 Neduddki

Neduddki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.889 hozzászólás

Közzétéve 2004 június 12. - 18:49

Keresem egy Kármen (Carmen) vagy Kamilla nevû ló eredményeit. Sötétpej (nyárifekete), homlokán csillag, jobb hátsó lába kesely. Ha jól tudom, dinnyésen lakott egy ideig, '95-97 körül. Ugróló volt, de az elsõ lábai már nem jók.Ma én gondozom, de kiváncsi lennék a múltjára, nem csak a versenyeire.Ha valaki sejt valamit, magánban tudok küldeni még pár adatot.A lovasszövetségnél már néztem, de ott csak 3 eredmény van, és nem azok, amiket nekem olyan ember mondott, aki ismerte régrõl. [ Június 12, 2004, 19:25: Az üzenetet átszerkesztette: Neduddki ]

#95 különc

különc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2004 június 25. - 13:00

Sziasztok!Keresek egy Kacér nevû shagya arab pej kancát.A paci 5 vagy 6 éves.Esztergomból vitték el Tatabányára,azthiszem még az év elején.Érdekelne,mi lett a sorsa.Állitólag két hölgy vette meg.Aki tud róla valamit ,légyszi irjon.Köszönöm.

#96 kylie

kylie

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 14 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 2. - 11:00

Eredeti szerzõ: Mongol: Egy Üde névre hallgató díjpacc sorsa érdekelne.Egy nagyon aranyos kis kanca, ha minden igaz, versenyez vele a mostani gazdija.

Üdét fél éve láttam a Tattiban, akkor még az volt a kérdés, hogy ki legyen az edzõjük, mert a Viki Pesten tanul, aztán asszem a Dallos Zsófi járt be hozzájuk. Hogy azóta mi van velük, azt nem tudom...

#97 Neduddki

Neduddki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.889 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 3. - 9:19

Eredeti szerzõ: Neduddki: Keresem egy Kármen (Carmen) vagy Kamilla nevû ló eredményeit. Sötétpej (nyárifekete), homlokán csillag, jobb hátsó lába kesely. Ha jól tudom, dinnyésen lakott egy ideig, '95-97 körül. Ugróló volt, de az elsõ lábai már nem jók.Ma én gondozom, de kiváncsi lennék a múltjára, nem csak a versenyeire.Ha valaki sejt valamit, magánban tudok küldeni még pár adatot.A lovasszövetségnél már néztem, de ott csak 3 eredmény van, és nem azok, amiket nekem olyan ember mondott, aki ismerte régrõl.

Fejlemény: Carmen =/= Kamilla. Valami stratszám csere lehet a dologban, így csak régi egészségügyi papírt tudok mutatni Carmenrõl (fényképek mellett). A saját startszámát nem tudom.

#98 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 9. - 17:03

Ha jól emlékszem(nem tuti,majd utánnajárok),Üdét mintha Üllõn láttam volna..Dóramajorban

#99 kylie

kylie

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 14 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 13. - 22:17

Dórában biztos nincs most Üde,legalábbis egy hete nem volt. Azért nézzétek meg,de nekem nem rémlik...

#100 WinchEszter

WinchEszter

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 592 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 19. - 11:43

Én nem lovat, hanem Tamus Antal nyeregkészítõ elérhetõségét keresném, S.O.S.Annyit tudok, hogy Eger mellett, Töviskesvölgyben lakik. Nem tud valaki egy telefonszámot hozzá?Minden segítséget köszönök, ha lehet, magánüzenetben (is) küldjétek el a választ.Hálás köszönettel:WinchEszter

#101 lovaszlanyka

lovaszlanyka

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 5 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 22. - 19:46

Sziasztok!Mivel új tag vagyok,így elõször is üdvözlök mindenkit!Eszti vagyok pálya kezdõ.Lovásznak tanulok.Idegenforgalmi lovastúravezetõ,és oktató szeretnék lenni.Még csak 16 vagyok,de elköteleztem magam rég a lovaknak,és a sportnak.Saját lovam még nincs,de nagy gyakorlattal rendelkezem.Szeretnék egy kiscsikót,ha v.kinek van és felesleges,vagy az anyja elpusztult és cumiztatással lehetne felnevelni.Esetleg v.mire elcserélni.Kérem aki tud az segítsen!!!Köszönettel:Nagy Eszter

#102 fejnélküli lovas

fejnélküli lovas

    Csikó

  • Fórumtag
  • 18 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 26. - 23:49

Helló!Ismertem egy Csillag nevû lovat a külselye is stimmel,de már 2 éve nem hallottam felõle.Csömörön a Szávai isállóban volt.Mindig jó egészségben volt.Bocsi többet nem tudok róla.fejnélküli lovas

#103 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 28. - 11:41

Sziasztok!Szeretnék tudni valamit Szabináról, akivel 97-99-ig versenyeztem ugróban. Jegytelen nagyméretû pej kanca, anyakán egy tulipán sütéssel.91-ben született, jelenleg az Õzike egyesületben van és talán valamilyen Nikolett a lovasa. Csak tudni szeretném, hogy jól van-e, jól megy-e.Illetve, hogy a lábai rendben vannak e ( a jobb hátuljával volt gondom.)Vagy esetleg született e csikója. Ha agazdija jelentkezik, akkor vele is szívesen felvenném a kapcsolatot.

#104 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 5. - 9:32

Sziasztok!! Egy Tóbiás nevû sárga heréltet keresek. A pac kalandos életúttal rendelkezik, élt Szabolcsban, elkerült Dunántúlra, onnan Szegedre és itt tévesztettem szem elõl. Talán egy kislánynak vették meg, talán Szeged mellett van. Ha ismeri valaki, vagy hallott róla kérem szépen írjon nekem. [ Augusztus 21, 2004, 23:53: Az üzenetet átszerkesztette: Lótuszvirág ]

#105 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 9. - 13:09

Sziasztok!Válazs Evetnek:Igen Szabina Simonpusztán volt, ott versenyeztem vele, gondolom, így tudod ki vagyok. Ha gondolod jelentkezz, bár én igencsak messze kerültem onnan, de a lovaglást és az oktatást is folytatom.Aki pedig Tóbiást keresi: Miskolcon van egy herélt bazi nagy sárga Tóbiás, ha megírod a sütését és a jegyeit, akkor megnézem, hogy Õ e.

#106 Guest_flitter_*

Guest_flitter_*
  • Guests

Közzétéve 2004 szeptember 14. - 20:16

sziasztok!még én is új vagyok ezen a fórumon,de a lovak összekötnek bennünket!én nem lovat keresek,hanem egy RÉGEN ELVESZTETT BARÁTNÕMET!aki tud róla bármit is,szépen kérem jelezze minél hamarabb!SZKLENÁR RITA-nak hivják!kb 10 évvel ezelõtt a tattersalban lovagolt az állatorvosi egyetem (ase) egyesületében,Fülepi Károlynál!késöbb vett magának egy saját sárga kancát,õt HIRHOZÓ-nak hivják!a további sorsukat sajna nem tudom!segitsetek!a másik gondolatom FURIOSO-nak szol,hogy ha még nem kapta meg soltész andrás telefonszámát,tudnék segiteni!

#107 különc

különc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 17. - 9:51

Tatabányán a Lapatári malomban lévõ lovardában van ott egy Kacér nevû pej kanca?Aki tud valamit,légyszi irjon...

#108 evet

evet

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 35 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 17. - 14:52

Sziasztok!Még mindig semmi hír ICUSról?Kis shagyás szürke, 1992-es, Ica X Goliath, utoljára kb. 4-5 éve láttam Szentendrén, egy Orsi nevû lányé volt. KÉrem, bárki bármit tud, írja meg! Köszi, e

#109 tajo

tajo

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 5 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 21. - 9:57

Eredeti szerzõ: tajo:még mindig nincs hírem! Krlek benneteket ha valaki hall róla szóljon ! Köszönöm szépensziasztok! Végig olvastam a kereséseket de sajnos senkinek nem tudok segíteni.Ti talán tudtok nekem én szeretnék megtudni valamit egy sötétpej valaha csõdör ma "kitudja" lórol aki valahol talán fejérmegyében élhet,anyja ATV apja Fokos/Fárao/ Õ maga a Talon nevet kapta.most 7 éves és a sütése:fr 97 525. Csak szeretném tudni hogy jól megy-e a sora!KÖSZÖNÖM --------------------------------------------------------------------------------

#110 orgovány97

orgovány97

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 9 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 22. - 8:39

Sziasztok!6 éve lovagoltam egy pej lovat. Papíron SIDIvolt a neve, de mi Cindynek hívtuk. Utoljára Kõvágóörsön láttam. 1991.01.04-én született. Aki látta a környéken kérem írjon! Köszönöm!

#111 Saci

Saci

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 12 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 24. - 18:59

Hali! Most írok elõször ezen a fórumon és a segítségeteket kérem! Tegnap(09.23)ellopták a nyergem, egy kieffer münchen típusú fekete nyereg volt! Ha valakinek eladásra kínálják (kengyellel és egy bõr hevederrel együtt vitték el)Vagy csak hall felõle az legyen olyan jó és hívjon fel(06-30-3781725)! Köszi!!Más, van egy eladó alig használt nagyon szép kantárom, hannoveri orszíjjal, a kantár vöröses barna + bõr szár, csak versenyre használtam, 6000 Ft-ot kérnék érte!

#112 Vera16

Vera16

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 13 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 29. - 20:56

Sziasztok!Én egy sötét pej heréltet keresek. Lordnak hívják.Május közepe fele adták el és nagyon hiányzik.Az apja Lombard, az anyja Liza,1993-ban született és nyakon van sütve.Esztergom környékére vitték.Kérlek ha tudtokk róla valamit akkor írjátok meg,nagyon fontos lenne! Elõre is kössz

#113 Nikó4

Nikó4

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 26 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 1. - 11:31

Sziasztok!Kétségbeesve keresem elvesztett barátom.5 éve láttam utoljára('99-ben).Csillag névre hallgat, de az eredeti neve Vajda, 1991-ben született nyárifekete herélt ügetõ, hivatalos ügetõ sütése van.Akkor a tatabányai Lapatári Malomban volt, onnan nem tudom, hova került, olyat is hallottam, hogy eltörte a lábát, de senki nem tud róla pontosat.Alacsony kis ló, a fején volt egy csillag.Ha valaki ráismer, kérem írjon, mert már nagyon régóta próbálom megtalálni!Köszike!Senki sem tud Csillagról valamit?Jó lenne Õt megtalálni, ha még él! [ Október 28, 2004, 17:30: Az üzenetet átszerkesztette: Nikó4 ]

#114 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 8. - 8:18

Sziasztok!Elkerült 2 számomra nagyon kedves ló a közelembõl, ha valaki megtud róluk valamit a jövõben(hova kerültek, jól vannak-e, jó gazdájuk van-e), akkor kérem írjon nekem pár sort. Elõre is köszönöm! Posted Image [url="http://"http://kep.tar.hu/veressjudit/27563199/5069128#2"]Hohenstein Bánat[/url] : sárga, kisbéri herélt, szül.: 1999.04.14. Apja: Hohenstein II., anyja: Rakéta III. Csinos (Csalogány). [url="http://"http://kep.tar.hu/veressjudit/27600419/5055541#2"]Ropi[/url] : szürke, arab fajta, herélt, szül.: 2000.05.13. Apja: Jussuf A1-42, anyja: Haita (Mirza). [ Március 02, 2005, 16:51: Az üzenetet átszerkesztette: Csuti ]

#115 Topy Baba

Topy Baba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 10. - 19:02

Sziasztok!egy pár éve láttam utójára egy világos pej herélt pacit.POMPÁS a neve és csillag van a homlokán.Valószinü hogy Borsod megyében van aki ismeri irjon!!!!!!!!!

#116 festõmûvész

festõmûvész

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 11 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 18. - 14:45

Sziasztok!Festõmûvészként csak abban tudnék segíteni ,hogy pacitokat lefesteném és így lenne veletek ha másként sajnos mégsem lehet.Nézzétek meg hogyan festek: [url="http://"http://www.panno-galeria.fw.hu"]www.panno-galeria.fw.hu[/url] Posted Image [list]

#117 különc

különc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 20. - 19:28

Én nem lovat,hanem lovast keresek:neve Rezsneki Katalin és kb.4 éve nem láttam.Budapesten lakott/lakik a 3.kerületben.Azért keresem,mert kiváncsi vagyok,hogy mi van vele és hol lovagol.Aki tud róla valamit,légyszi irjon magánban..Köszi:Küli"Emlékszel még ugye,a kamasz éveinkre,ahogy együtt volt az a néhány jóbarát,de nosztalgikus a nóta,mert szétszéledt azóta,az a szépreményü,jó,kis társaság...."

#118

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 24. - 22:01

Sziasztok!Nosztalgiáztam nemrég, és képekre akadtam egy régi szerelemrõl...Kisapostagra jártunk barátnõmmel 2 évig lovastáborba nyáron, '98-ban és '99-ben. A vendéglátónkról sokra nem emlékszem, csak arra, hogy János bácsinak hívták, de nem õt keresem. Posted Image Hanem az egyik lovát, Ingázót. Amikor elõször láttam, 3, amikor utoljára, 4 éves volt, és akkor féltem is tõle kicsit, merthát én kedzõ voltam, õ meg csikó, jól le is estem róla egyszer. De szerettem nagyon-nagyon, és bár mára már van lovam, de szeretném tudni, mi van ezzel a gyönyörûséges pej kancával, hogy megy a sora!.. Ha valaki tud valamit, látta, ismeri, kérem, írjon nekem magánt, vagy e-mailt! [url="http://"http://pic4.picturetrail.com/VOL749/2757076/5524639/70757302.jpg"]Ingázó 1998-ban...[/url] [url="http://"http://pic4.picturetrail.com/VOL749/2757076/5524639/70757358.jpg"]...és Inga '99-ben.[/url] Elõre is köszi, remélem, megtudok valamit a segítségetekkel! Posted Image

#119 ebbarát

ebbarát

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 1 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 2. - 10:51

Elloptak 2 db 4 éves hucul (kis testû, a poninál nagyobb) kancát. Nyereghelyen sütött törzskönyvi számmal rendelkeznek. Sötét fakó barna színûek.Nyomravezetõnek jutalom!Kalmár Melinda 06-30-223-61-03 vagykatai40@enternet.hu

#120 flint

flint

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 636 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 10. - 14:07

Sziasztok!én egy KARAKÁN nevû sötét pej, herélt lovat, homlokán egy fél csillaggal, keresem. pár hete adták el.állítólag egy 10 év körüli kislánynál van!nagyon hiányzik, bértartásban volt nálunk és elsem tudtam búcsúzni tõle! nagyon sokat jelent nekem, rengeteg szép dolgot éltünk át eggyütt.aki tud róla valamit írjon!!!!!!!elõre is kössz!