Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Tacskó


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
53 válasz a témához

#1 favory

favory

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.176 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 2. - 20:47

Hát. Tacskóimádók ide.

Edited by favory, 2008 január 8. - 17:21.


#2 Kispaci

Kispaci

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 2. - 20:55

:D Micsoda optimizmus.

#3 favory

favory

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.176 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 2. - 21:06

törölhetõ

Edited by favory, 2008 január 8. - 17:19.


#4 Repülõrajt

Repülõrajt

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.523 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 2. - 21:12

Augusztus óta tetszenek a szálkás szõrû tacskók. Akkor ismertem meg párat. Okosak, kedvesek, aranyosak, elevenek. És sokat ásnak. :D

#5 favory

favory

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.176 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 2. - 21:14

AAZ, biztos, kicsi kotorékok, de ha kutyát választanál, jó, nagyon jó gondolat, ámbár attención, nagy kópé, saját egyénisége van. És imád ásni. :D

#6 igazi lóbarát

igazi lóbarát

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 825 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 2. - 21:22

A mi kutyánk keverék, erõs tacsi beütéssel. Megdöbbentõen jó természete van. :-) Pedig alapból elõítélettel viseltettem a tacsik iránt. Ma már nem. :-)

#7 Kispaci

Kispaci

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 2. - 21:31

Gondolom Dorka? Az egy tündér. :ang:

#8 Muki

Muki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.078 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 2. - 21:53

Nekunk is van egy par beloluk.... Rendkivul onerzetesek, makacsok, de ugyanakkor joerzesu kutyak.

Edited by Muki, 2007 november 2. - 21:59.


#9 favory

favory

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.176 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 2. - 23:09

Úúúggye, egye a fene, milyen jó ez a topic :gm: :gm:

#10 igazi lóbarát

igazi lóbarát

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 825 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 3. - 9:59

Gondolom Dorka? Az egy tündér. :ang:


Igen, Dorka. :)

Edited by igazi lóbarát, 2007 november 3. - 9:59.


#11 Repülõrajt

Repülõrajt

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.523 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 3. - 11:11


Meg macskát ugatni a fa tetején..., meg verebet üldözni...


Meg szétszedni õket... és egyéb kisebb állatokat... :huh:

#12 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 7. - 11:35

Tetszik a topic! Nekem van egy 10 éves tacskó keverékem. (Kb 70% tacsi). Sok kutyám volt már, de amilyen esze ennek van az hihetetlen. Már kiskorában is feltûnõen okos volt. Azon túl, hogy én elfogult vagyok vele szemben, néha úgy érzem, hogy különleges képessége van az olyan emberekhez akik félnek a kutyáktól. Van 2 barátnõm akik rettegnek a kutyáktól, de tényleg. És ez a kis bolond tacskó eléri, hogy õt szeressék.Igazából még nem láttam olyan embert aki ne szerette volna. Érdekes egyéniség. Ezt a kutyát én utoljára pici korában láttam ásni..azóta nem.. Állatot sem hoz haza (hálisten). Én úgy voltam vele, hogy bármilyen kutyám lehet kivéve tacskót..Aztán lett ez a menhelyi 4 hetes kutyám és azóta megváltozott a véleményem..Már nem is kellene más kutya csak ez a kis hülye tacskó féle:rolleyes: Azon szoktam nevetni, hogy az állatorvosok mennyire tartanak a tacskóktól.. És vagy be akarják kötni a száját, vaggy megkérnek h fogjam le.. És mindíg meglepõdnek, hogy nem csinál semmit. Andi

#13 Guest_Zebrabara_*

Guest_Zebrabara_*
  • Guests

Közzétéve 2007 november 7. - 12:20

Nekunk is van egy par beloluk.... Rendkivul onerzetesek, makacsok, de ugyanakkor joerzesu kutyak.


Muki, ilyen harlekinmintás tacsit még nem láttam soha! Van róla valami jobb képed? Nem lehet egy gyakori szín.

#14 Repülõrajt

Repülõrajt

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.523 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 7. - 20:00

Melyik a harlekinmintás, hol? Én nem látom. :confused:

#15 favory

favory

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.176 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 7. - 21:17

Én sem... :nem:

#16 Guest_Zebrabara_*

Guest_Zebrabara_*
  • Guests

Közzétéve 2007 november 8. - 12:45

Melyik a harlekinmintás, hol? Én nem látom. :confused:



Én sem... :nem:


A Muki által linken, a "Tacskó info"-ra klikkelve, a "színválaszték" bekezdésnél van egy kép. Ott van mindenféle színû tacsi. :)

#17 Muki

Muki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.078 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 8. - 19:06

Azok nem a mi tacskoink. :) Szoval harlekinmintas tacskonk nincs. De ha valahol talalok egy harlekinmintas tacskos kepet, majd belinkelem. :)

#18 Legancy

Legancy

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 7 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 14. - 13:51

Nekünk 2 keverék tacsink van és imádom õket!Soha nem akarok más fajta kutyát magamnak! :D Az biztos,hogy mindig kaparásznak meg ugatnak! De az utcán járókat is megtámajdák sajnos :(

#19 favory

favory

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.176 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 14. - 13:59

Az én tacsim csak a férfiakat akarja megenni, mondjuk ez néha jól jön. :gm:

#20 Legancy

Legancy

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 7 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 14. - 19:49

Az én tacsim egyszer megvédett a locsólóktól akik szódával akartak lefújni de a tacsim eléje ugrott, ugatta majd a nadrágját huzogatta....tök jó legalább nem leszek vizes! :D

#21 Women

Women

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 958 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 21. - 15:34

Sziasztok! Én régebben is tacskó tulajdonos voltam. Egy rövidszõrû fekete gyönyörû kutyám volt. Sajnos azonban tacskóbénulást kapott és el kellett altatni. Nagyon sokáig nem akartam másik kutyát, mert hát õt nem lehetett túlszárnyalni. Aztán most két hete, hogy kaptam a szüleimtõl egy szálkásszõrû tacsit. Nagyon aranyos, és életvidám. Ahogy kikerült a kocsiból egybõl felfedezõútra indult, majd (anyukám nem tetszése ellenére) elkezdett ásni. Már most látszik rajta, hogy erõs kutya lesz. Majd linkelek be képet róla. :D

#22 kazi

kazi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 708 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 21. - 16:25

Az éntacsimnagyon eleven, mindig kieszi a virslit a hot dogból, de most büntiben van!

#23 Legancy

Legancy

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 7 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 21. - 20:29

én az elsõ tacsimat 2 évesen kaptam és szerencse még mindig köztünk van.utána volt egy buksi nevezetü,de elütötték,aztán egy teljesen ugyanolyan kutyát hoztunk megint,de a vadászok lelötték :( és most van a dugó 2 éves és szerencse még él :D remélem még sokáig fog élni mind a kettõ :)

#24 favory

favory

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.176 hozzászólás

Közzétéve 2007 december 1. - 13:23

A mi vénséges és hihetetlenül lökött tacsink a zoknira gerjed. A plüssökkel, mást csinál :gm: Ha nincs szuka... :rolleyes:

#25 Legancy

Legancy

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 7 hozzászólás

Közzétéve 2007 december 1. - 13:46

Hát a mi kutyánknak kölyök korában egy általam odaadott trikó volt a mindene.mindig azzal aludt meg mászkált ide-oda és nagyon cuki volt! :D de leszokott róla és most kisebb apróságokat cipelget, zsemlét,csontot meg ilyeneket :D

#26 Guest_zsizsi88_*

Guest_zsizsi88_*
  • Guests

Közzétéve 2007 december 1. - 15:37

Nekem is van ám tacskóm! Is.....egy idõsödõ dalmata hölggyel uralják az udvarunkat...mindent megrág....mindenkire csimpaszkodik....fára mászik....annyira tud örülni, hogy pulykaszerû hangokat hallat, és eszik...eszik...eszik...eszik....bár nem látszik rajta, de 7 kió a szentem : DDDDDDDDDDDDD
és folyton fürödni akar

és már gyerekként is vicces volt

#27 Nagy Pej

Nagy Pej

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 35 hozzászólás

Közzétéve 2007 december 3. - 14:14

Sziasztok! Olyan jó így olvasni a Tacsikról!! Nekünk is van egy tacsikeverékünk,sajnos nem tudjuk mi az apja,de imádjuk,abszolút családtag!!! Õ például mindig az etetõ tálkáját kapja fel,ha valaki hazajön és boldogan üget vele fel-alá a lakásban. :D Vagy pedig egy kiszanált pokrócot próbál teljes szélességében kiteríteni vagy megrágni(fõ a változatosság) És nagyon szeret fürdeni,nyáron mindig elvittük valahova úszni! Imádom õket,sokszor hallani hogy idegesek,sokat ugatnak. A mienk teljesen mentes ilyen szokásoktól,ha valaki kedvesen néz rá az utcán már odamegy örülni neki! Sajnos nem tudok képet felrakni,pedig jó lenne.(hátha mondtok valami jó tippet az apára) :D

Edited by Nagy Pej, 2007 december 3. - 14:15.


#28 dgaboca

dgaboca

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 9 hozzászólás

Közzétéve 2007 december 24. - 20:21

A kutyákat nagyon szeretem, de a tacskó...

#29 Legancy

Legancy

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 7 hozzászólás

Közzétéve 2007 december 25. - 9:57

Én tegnap megmutattam a kutyámnak,hogy milyen is a karácsonyfa (mivel ez az elsõ karácsonya) és meggyútottam neki egy csillagszórót meg adtam neki szaloncukrot és nagyon érdeklõdõtt felé. :) Nagyon ari volt! Reggel mikor kiakartam engedni az udvarra elsõ útja a fához vezetett és szaloncukrot akart :D szerintem.... :D

#30 favory

favory

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.176 hozzászólás

Közzétéve 2007 december 29. - 12:21

A kutyákat nagyon szeretem, de a tacskó...



Na de mon petit milor, mi a baj a tacskókkal???????? Az egyik legkarakteresebb kis állat, arról nem is beszélve, milyen sok helyre befér... :D

#31 Guest_Zebrabara_*

Guest_Zebrabara_*
  • Guests

Közzétéve 2008 január 1. - 19:06


és folyton fürödni akar

és már gyerekként is vicces volt


:kir: :D Hát ez hatalmas!

Péteremnek van a szüleinél egy drótszõrû tacsija, nagyon picike, fõleg a dagadt vizsla mellett tûnik annak. Õ is imád pancsolni. Eleinte egy vödörben volt a vizük az udvaron, de egyszer beleugrott, persze fejjel lefelé érkezett, és az utolsó pillanatban mentették ki, mert nem ért le a lába, hogy ki tudjon mászni... Azóta jobb híján egy nagy lavórból isznak, amibe négytalppal veti bele magát, még õsszel is. :)

#32 mi.kinga

mi.kinga

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 867 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 4. - 19:08

Nekem egy keverék tacsim volt, picike, 14-15 éves, de nem látszott meg rajt, mert hihetelenül bohókás és vidám volt :) Kóbor kutyus volt, összeverve, félt mindentõl és befogadtuk :) Sajnos karácsonykor egy betegség elragadta tõlünk örökre :( :hupp:

#33 favory

favory

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.176 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 8. - 17:17

Posted Image

#34 Guest_Zebrabara_*

Guest_Zebrabara_*
  • Guests

Közzétéve 2008 január 10. - 11:50

Posted Image


jajdecsúnya. :huh:

#35 favory

favory

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.176 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 10. - 12:44

És az én tacsikám pont így néz ki. :)

#36 sissi

sissi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 52 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 31. - 19:50

Sziasztok!
Gondoltam én is megmutatom nektek a tacsimat.Csak most találtam rátok.
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

#37 Guest_zsizsi88_*

Guest_zsizsi88_*
  • Guests

Közzétéve 2008 február 1. - 11:00

Ja...és ilyen volt, amikor megszületett :)

Mini Szumi

#38 Women

Women

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 958 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 19. - 14:10

Õ az én tacsim.

#39 Guest_Seabiscuit_*

Guest_Seabiscuit_*
  • Guests

Közzétéve 2008 március 20. - 18:29

Sziasztok, bemutatom barátnõm Kutyusát Pöcit :D egy fekete törszkönyvezett kan kutyi Íme::Tacsi állás :ang:
még a nap is rám süt :) szép pofi
barátjával az én kutyámmalnézz csak oda :kir:
Bocsi a sok képért de olyan ÉdEs :cool:

#40 Guest_Wicca_*

Guest_Wicca_*
  • Guests

Közzétéve 2008 március 20. - 18:50

ééés igen. Õ az én pici kutyim, Pöcök. kistörpe szobacirkáló :D köszi Seabiscuit a képeket :)