Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

LOT 2008!


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
447 válasz a témához

#81 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2008 január 27. - 15:51

A baráti-tábortüzes buli is elfogadható számomra, nem ragaszkodom már ahhoz, hogy legyen valami üzenete is, értelme is.

Mert annak nincs...

#82 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 27. - 16:04

Igazad van, annak is van. Ugyanaz, ami minden közös lovaglásnak, bulinak. Együtt lenni jó! Tatár azonban ennél többről szólt, az első pillanattól több volt, több akart lenni, mint egy közös tábortűzhöz leülés. Szerintem legalábbis. De próbáljuk meg, most így! Legyen csak egy kötetlen találkozó! Hátha tényleg oké lesz így is.

#83 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 27. - 16:21

Kedves Tatári Tutu! Te, ki állítólag olvasod a paciponthut, kérünk Téged, nyilatkozz arról, hogy ezt a szedett-vedett csürhét beengeded-é birtokodra vésztjárni és hadat ülni. Ha igen, közöld velünk feltételeidet!

#84 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 27. - 16:26

Szerintem az elsõnek határozottan az volt a célja, hogy közös tábortûzhöz üljünk. Sokunknak ez is elég lett volna késõbb is, bár örültünk a fejlõdésnek. Most viszont megint örülni fogunk, ha "csak" közös tábortûznél ülünk...

Amúgy meg:

Kajdácsi Józsival beszélgettem hétfõn. Szerinte lesz.



#85 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 27. - 16:26

Midnájt bugíí azér jöhetne!! :yeah:

#86 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 27. - 16:29

Ja, azt én is akartam írni, hogy Jeszőékre azért dobjunk össze!!! :kocc: (És megint lesz "fél- vagy egészen részeg" - by Sheriff - is belőlünk... :huh: )

#87 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 27. - 16:50

Én szeretem Jeszõéket hallgatni. De ha már tábortüzes-beszélgetõs rendezvény lesz, akkor ne legyen zenekar! Mert ha lesz, akkor minimum 1 km-re kell elbujdosni, ha az ember hallani akarja, hogy a másik mit mond. Tapasztalataim szerint a becsületkasszának soha sehol nincs átütõ sikere, egy-két luzer mindig megszívja a mások "feledékenységét". Szervezõ, felelõs hiányában ki fizeti majd ki a kialkudott zenekari díjat? Te, Filly, vagy Kajdácsi? Ki szedi be a pénzt? Ki a felelõs azért, hogy valóban összeszedésre és kifizetésre kerüljön a zsé? Bár azt is el tudom képzelni, hogy Jeszõék eddig is ingyen léptek fel. (Nem tudom, a Midnight Boogie-s szerepléseket nem én szerveztem, ha jó az emlékezetem. Az elsõ Tatáron még a Lyra játszott, s ingyé, ha jól emlékszem.)

#88 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 27. - 17:06

Két napig hallhatjuk, csak szombat este kéne egy kis muri!

#89 Csapos

Csapos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.544 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 27. - 17:19

Oda lovagoni, dumálni, ökörködni, ismerkedni, látni a régenlátottakat az jó. Van hozzá kedvem. Nézni a nagyokat, tanulni tõlük az is jó, megtudom osztani a kettõ közt az idõmet. Van hozzá kedvem. De este megsüketülni, láncotledobott embereket kerülgetni.... Nincs kedvem. Emlékeztek, mikor egyik pénteken este a tûznél énekelt Gumi, fuvolázott Filly, (najóezígy kétértelmû :D ) és Ram is önmegvalósított.... Sztem kafa este volt. Ha koncertet szeretnék akkor oda megyek. Pedig Gumit és Jeszõt is nagyon kedvelem.

Edited by Csapos, 2008 január 27. - 17:21.


#90 szomjas szamár

szomjas szamár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.905 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 27. - 17:19

pl az amerikai autós találkozó. tizenéve rendezik, mára mindenki magától megy fizetni, kap egy vizhatlan szines, nem szakadó karkötõt, akin nincs, a társa dobja fel és pár ezerért senki nem akar nyilvánosan kitaszitott, megszégyenített lenni.......ha akad vki, aki bújkálna pár napig sikerrel, karkötõ nélkûl, legyen õ a bulikirály! de talán sok nagyarcú is leszállna a hokedlirõl és a tábortûz fényénél meglátszana az igazi arca is. Kajdácsiék meg eldöntik, hogy mit mennyiért és hogy, igen vagy nem. mi nekünk pedig nem lesz más dolgunk, csak hogy ismerkedjünk, a klikkek pedig ráérnek gyúrni 2009-re. :kocc:

#91 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 27. - 17:21

Szerintem az elsõnek határozottan az volt a célja, hogy közös tábortûzhöz üljünk. Sokunknak ez is elég lett volna késõbb is, bár örültünk a fejlõdésnek. Most viszont megint örülni fogunk, ha "csak" közös tábortûznél ülünk...

http://www.paci.hu/f...mp;#entry149535

Itt kezdõdött. Már akkor sem lehetet szó arról, hogy csak úgy összejöjjünk. RC akkor nagyon jól látta, hogy nem lehet csak a spontaneitásra hagyatkozni. Már akkor is voltak felelõsök, szervezõk. RC még azt is kiszámolta, hogy mennyi lószar keletkezik 50-100 ló után három nap alatt. Magam is meghökkentem anno ezen a számoláson, de be kellett látnom, hogy igaza van, hogy ilyesmire is gondol. Ennyi ember és ló egy helyen - az már minõségi ugrás. Az már nem egy könnyen kézben tartható spontán buli. Ezért is lett elvetve az általam és Idegen által legelõször javasolt - a KEFAG RT-tõl kölcsönkért - vadászház és környéke. Ezért lettek csapatfõnökök, akik feleltek a saját csapatukért, intézték a dolgokat. Rc, Idegen, én és mások is többször jártunk Tatárszentgyörgyön a találkozó elõtt, egyeztettünk Kajdácsiékkal, elterveztük a táborozás rendjét, megbeszéltük a kaját, a kocsma és bolt nyitvatartását a kedvünkért vasárnap is, stb. RC-vel a belünket kidolgoztuk az elsõ spontán tábortüzes találkozó elõtt és alatt is. Másoknak biztos nagyon spontán volt, de nekünk nem. S ez elmondható az összes többi Tatárról is.

Azt nem értem, hogy aki csak bulizni akar, az miért Tatáron akarja ezt? Minek ahhoz Lóbarátok Országos Találkozója? Mitõl Összekovácsolási Hadgyakorlat az? Bulizni nincs jobb hely szerintem El Bronconál. Nincs erre jobb rendezvény, mint a Heppeningek. Ha meg csak egy meghitt lovastúra a cél, akkor megint csak minek ehhez ideológia? Én majd minden hétvégén túrázom így, s tábortûznél is ülök számomra kedves, szimpatikus emberekkel 2-4 hetente, s igen jókat beszélgetek ilyenkor. Én a Lóbarátok Országos Találkozójától többet várnék. De ez maradjon az én bajom. Szél ellen nem jó pisilni, befejezem én is. Lássuk mi lesz az idén Tatáron! Én nem szólok bele többet a dologba, nem nyilvánítok véleményt ezután. Remélem sikerül valakiknek valami értelmes dolgot összehozni, s érdemes lesz elmenni.

Annyit legalább villámgyorsan egyeztessetek le Kajdácsiékkal, hogy mikor lesz a LOT, mert a naptárak kezdenek betelni. A western szakág pl. február 1-én dönt a versenynaptáráról. Jó lenne addigra tudni a dátumot, hogy ne szervezzünk rá.

#92 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 27. - 17:43

Emlékeztek, mikor egyik pénteken este a tûznél énekelt Gumi, fuvolázott Filly, (najóezígy kétértelmû :D ) és Ram is önmegvalósított....
Sztem kafa este volt.

Csak a Poros gitárját kéne eltûntetni! :gm:

Én majd minden hétvégén túrázom így, s tábortûznél is ülök számomra kedves, szimpatikus emberekkel 2-4 hetente, s igen jókat beszélgetek ilyenkor.

Nekünk ez hiányzik nagyon és elég messze van Silverado!

#93 Janó

Janó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.069 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 27. - 18:07

sajnos senkit nem érdekel a nyûgöm vagy bajom, sajnos én is tudok sírni ..

..Engem azé továbbra is érdekel... ;) :rolleyes:

Nekünk ez hiányzik nagyon és elég messze van Silverado!

Nekünk is messze van,de nem kesergünk,mert "PROFIK" vagyunk!!! :) :D

#94 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 27. - 20:33

Hmmm...El Bronco a szivem egyik csücske, de oda lovazni innen, úgy cc 7o km...lehet vénülök, de erre nem vágyom a 4o fokban. Tatár azért jó mert majdnem az ország közepe, senkinek sincs olyan nagyon messze, akinek meg igen, az megy Halasra...bár oda is elmegyünk egyszer. Tutu tuti, hogy fõzni fog, ha megmondjuk mennyi és mit, természetesen ki is fizetjük. Nem hinném, hogy 1oo-2oo ember össze fog gyûlni, de ellene sem vagyok.

Aki meg jön az ugyis befizeti a kajapénz, pl ott a helyszinen...széna mindíg van, de ezt is lehet a helyszinen rendezni, WC víz használatért is kérhet Tutu, azt is lehet ott rendezni...karszallagot szívesen adunk mert van jó néhány darab!

Senki nem mondta, hogy Broncoba lóháton kellene menni bulizni. Fõleg nem a Kormányzó. :D Nem tartom valószínûnek, hogy nagyon örülne egy tömeges, magas fokon ellenõrizetlen állategészségügyi hátterû lovas összejövetelnek egy olyan tenyészet, ahol nagy értékû lovakat tenyésztenek. De bulizni, azt aztán lehet ott! Példa erre a legutóbbi farsang is. :) :yeah:

#95 kazi

kazi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 708 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 28. - 0:06

Ez az egész szinjáték ami itt évek óta megy nekem nagyon tetszik! Talán ettõl olyan csodálatos ez a rendezvény! Elsõ években bevallom, megijedtem hogy akkor talán az idén nem lesz? Akkor most mi lesz velem és a szórakozásommal merült fel bennem. Olyan érdekes, van több száz ember és mind a saját igényeire szeretné gyúrni az egészet. Eszébe sem jut hogy senki nem veszi el tõle azt ami az övé! A három napból annyit vesz magára amennyit akar, ha unalmas a mûsor lovat úsztat addig, ha csipi a szemét a füst nem ül közel a tûzhöz stb. Biztos elõjoga van annak aki az elsõn is már ott volt de had menjen el az is aki idén tenné ezt elõször! Szerintem az az idõ már elmúlt mikor egy tábortûznyi ember volt ott, ma már több ezer fórumozó van, hiába kétjegyû valaki sorszáma biztos hogy száznál többen lesznek ott. Ha csak bele nem olvas valaki ebbe a maszlagba mert akkor tán még büfé sem kell. De mint írtam lehet hogy ettõl olyan nagy és csodálatos, amit ilyen heves kirohanások elõznek meg az valami érdekes lehet. Én elmegyek ha lesz, feltételek és zsarolás nélkûl, ha lesz hely a tûznél oda ülök ha nem hátrébb.

#96 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 28. - 2:06

Sheriff!

Mikor Mongol egyébként szerintem humoros poénjára elõször válaszoltál, azt gondoltam, hogy egyetértve a többiekkel, nem fûzök egy szót sem hozzá. Úgy éreztem, hogy a lehetõségekhez képest olyan pozitívan szóltam elõtte a témához, hogy nem érhet vád miatta, de miután folytattad hamarosan az én baszogatásommal, így megrágva, de elmondom én is, hogy látom a dolgot. Nem azért, mert engem piszkálsz, az nem érdekel, de most mindenkivel furcsán viselkedtél. Nem véletlenül írtam, hogy amennyiben össze akar jönni egy társaság tatáron az a buli ne legyen LOT, mert nem annak indult. Tudtam, hogy ki leszel miatta borulva, mert két éve ugyan ezt csináltad. Mikor valaki rám kérdezett ilyen tájban, hogy mi van tatárral, én meg megírtam, hogy már beszéltem a Józsival errõl- arról, némiképp már szervezõdnek a dolgok, akkor kikérted magadnak, hogy mi ez, hogy te nem tudsz semmirõl és a hátad mögött intézkedik bárki.
Igazából nem értem, hogy miért baj neked, ha tizen-huszon pár ember oda szeretne lovagolni, menni, lenni, bulizni különösebb extrák nélkül? Remélem nem gondoltad komolyan, hogy ez olyan nagy probléma, hogy ne tudják maguk elintézni Józsiékkal.


Azt nem értem, hogy aki csak bulizni akar, az miért Tatáron akarja ezt? Minek ahhoz Lóbarátok Országos Találkozója? Mitõl Összekovácsolási Hadgyakorlat az?



Csak emlékeztetnélek arra, hogy az elsõ bulin is elintézték a húsbeszerzést és megfõzött Bölény mindenkire aki vágyott rá, megrakta tüzét aki külön akarta és lyól elvolt kedve szerint mindenki. Miért akarod máshová küldeni õket, ha nem akarnak rendezvényt, programot, versenyt, vagy bármit? Itt most hasonlóan viselkedsz, mint a western versenyeknél, ha nem akar mindenki a szakággal menni, veled szépen játszani, akkor felszántjuk, bevetjük sóval.


De ne haragudjatok, azonnal elfog a röhögõgörcs és a harci ideg egyszerre, amikor büférõl, sörpadokról és hozott anyagból sk fõzött kajáról kezdetek beszélni egyszerre. Amikor RC szokás szerint az elsõk között igyekszik hozzászólni, noha a 2. mondatával siet kijelenteni, hogy nem jön, s minden keze ügyébe esõ lovat és lovast máshová visz majd nagy gonddal.

Ne kezdjétek tehát szervezni a szervezõk helyett ezt a találkozót! Ha lesznek szervezõk, akkor legyen találkozó. Ha nem lesznek, akkor ne legyen!


Egyébiránt a témához 36.-ént szóltam hozzá elõször, mikor Ernest felhívta a figyelmemet rá a saloonban és megírtam hogy amennyiben tudok, ló nélkül lemegyek cimbizni. Még mit kellett volna mondanom, vagy ígérnem?
Nem tudom ki beszélt itt egyébként akkora tömegrõl amirõl te, nem ez lett felvetve alapból, ha nem tûnt volna fel. Felesleges érzékenykedni januárban, szerintem hagyd folyni a dolgokat, fel fogja találni magát mindenki. Egyébiránt meg tömeg, a három évvel ezelõtti tatáron volt, amiben még részt vettem, közel 120 ló és majd 200 fizetõ ember volt ott, a java elõre befizetve, HH által bankszámlán kezelve. Lejelentve ebéd, reggeli, vacsorára stb. mindez beléptetõk és recepciósok nélkül, Zsubabával és még pár társsal egy kocsma asztalon letudva

#97 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 28. - 3:45

Ha akár kötetlen bulit akarunk, Gyula bácsi miért nem ülhet le a tûz köré, a többiekkel. Ha tényleg olyan kedves és közvetlen velünk, lovasokkal (sajnos személyesen még nem volt alkalmam találkozni vele), akkor miért zárja ki egymást õ, és egy tábortüzes, esti beszélgetõs, nappal túrázgatós tatár?

#98 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 28. - 4:55

Egyébiránt meg tömeg, a három évvel ezelõtti tatáron volt, amiben még részt vettem, közel 120 ló és majd 200 fizetõ ember volt ott, a java elõre befizetve, HH által bankszámlán kezelve. Lejelentve ebéd, reggeli, vacsorára stb. mindez beléptetõk és recepciósok nélkül, Zsubabával és még pár társsal egy kocsma asztalon letudva


..akkor voltam utoljára :) no nem direkt, mert az utóbbi kettõre egyéb okok miatt nem jutottam le, csak furcsa véletlen.

Edited by tötõ Zsó, 2008 január 28. - 4:55.


#99 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 28. - 7:11

..akkor voltam utoljára :)


s, hogy megnõttél azóta... :rolleyes:

#100 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 28. - 8:43


Szerintem az az idõ már elmúlt mikor egy tábortûznyi ember volt ott, ma már több ezer fórumozó van, hiába kétjegyû valaki sorszáma biztos hogy száznál többen lesznek ott.

Azért én ezel a kijelentéssel vigyáznék, tekintetbe véve a tavalyi létszámot. Szerintem nem tévedek nagyot, ha azt mondom, voltunk ott kb 70-en. Ebbõl egy része az esti bulira keveredett oda inkább.

#101 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 28. - 11:24

Én nem mondom, hogy megyek, mert mennék, és mint tavalyelõtt, amikor nagyon akartam nem jutottam le. Meg tavaly se oda, ahova nagyon akartam. Szóval most nem akarom, de nagyon szeretnék. :)

#102 Babszem

Babszem

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.972 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 28. - 12:29

20-1-ig vannak a szóbelik...ha ügyesek vagyunk simán végzünk szerintem 28-ra. Vagyis ha mázlink van...és remélem lesz.. mert pont eltudnám képzelni ezt a kiruccanást kis érettségi utáni pihenésnek :)

#103 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 28. - 14:18

Remélem nem lesz akkor épp vizsgám... Gyerünk gyerekek :yeah:

#104 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2008 január 28. - 18:05

Te is jössz? Pcsba. :D

#105 maugly

maugly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.943 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 29. - 8:02

Egyezkedem a délpestirégiósokkal, aztán jelentkezünk. :)

#106 Nyanya

Nyanya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.451 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 29. - 14:24

Kb. két éve csak vágyakozom, hogy de jó is lenne :rolleyes: ...,majd pont most maradjak ki, amikor a spontán bulik a legjobbak ;) Azt sem bánom, ha három napig csak a tábortûz mellett ülünk, és nézzük egymást (azért remélem valaki beszélni is fog...) Megkérdezem Pécs környékén, kinek lenne kedve rajtam kívül?

#107 Janó

Janó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.069 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 29. - 14:32

Most má akko legyetek ott,ne csak iljezgess!!! :dev: :D

#108 Nyanya

Nyanya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.451 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 29. - 14:43

Igenis! Már szervezés alatt... ;)

#109 Janó

Janó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.069 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 29. - 19:34

Mint ahogy fentebb emlitettem volt! :kv: :yeah: :kir:

#110 Guest_VILLANYVAS LOVAS_*

Guest_VILLANYVAS LOVAS_*
  • Guests

Közzétéve 2008 január 29. - 22:36

Bocsánat de Sheriff úr miért volt ilyen mérges a 88-as hozzászólásnál? Pej Bandi

#111 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 30. - 19:21

Dehogy voltam én mérges. Egyszerûen csak nem értek egyet sok dologgal, jópár emberrel LOT kérdésben. De belenyugodtam, hogy majd most jól megmutatják nekem, hogyan kell összekovácsolódni, meg lóbarátkodni spontán. Nem kell nekem mindig mindenbe beleugatni. Nincs nálam a Bölcsek Köve, nem én vagyok az etalon. Nem nehéz ezt a tudatot elviselni, mert pontosan tisztában vagyok vele évtizedek óta. Béke van a lelkemben, a LOT tervezett idõpontja jó, remélem jól is sikerül! Elmegyünk, oszt jó lesz. Mint mindig is az volt. Esztrád mûsorral, OB fordulóval, Mindight Boogie-val, mindennel jó volt. Kajdácsi Józsi egy jó fej, ha õ kitart a rendezvény mellett, akkor én meg kitartok mellette. Neki szívesen segítek is, ha kéri. Az élet szép, s még az is lehet, hogy a holnapot is megérjük. Gyönyörûek a lovaim, most jöttem haza tõlük, szaunáztam is egyet. Megittam ma három sört, s vagy fél liter Bock vöröset. Kiirtottunk fél hektár olajbokrot Menchesékkel és Janóval, épül-szépül a tanya. Kezd olyanná válni, amilyenné mindig is álmodtam. Mitõl lennék mérges?

#112 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 30. - 19:41

Az élet szép, s még az is lehet, hogy a holnapot is megérjük.


szerintem is Sheriff úr.
:kocc:

#113 szomjas szamár

szomjas szamár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.905 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 30. - 19:53

De belenyugodtam, hogy majd most jól megmutatják nekem, hogyan kell összekovácsolódni, meg

senki sem neked akarja megmutatni !!! én nem !! csak jól akarom érezni magam, Veled v. nélküled, egyik ellen sincs kifogásom. te tudod, én senkit sem ismerek, ezért listám sincs. nincs boszorkány űldözés........

:yeah: :kocc: .

#114 favory

favory

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.176 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 30. - 20:53

A végén még én is megyek, kakukktojásnak. :D

Kisgyereket lehet velem ijeszgetni

Edited by favory, 2008 január 30. - 21:00.


#115 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2008 január 30. - 21:12

Banya....

#116 favory

favory

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.176 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 30. - 21:15

Az égetésre jelentkezel? :gm: :dev:



Esetleg így. :dev:

Egyébként meg. :D

#117 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 30. - 21:47

anyósülés :kv:

#118 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 31. - 3:45

Te is jössz? Pcsba. :D


Ne szójjábe mégegyszer mert mostmár tényleg szítváglak

#119 Nyanya

Nyanya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.451 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 31. - 8:25

De égetés azért legyen! :gm:

Akkor én nem merek menni :rolleyes: ;) Bár ha visszük favory-t....

#120 Chilly

Chilly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 31. - 9:45

Bár ez nem ide tartozik,hanem egy sokkal régebbibe kellene írnom,de most jutott eszembe,és kellene. Még a 2005-ös LOT-on valaki csinált egy képet Rashidról és rólam,mikor ültem rajta és õ meg állt a tóban és valamit nagyon néztünk mindketten,ugyanabba az irányba tekintve. Ez a kép kellene nekem,ha még megvan valakinek. Rettentõ hálás lennék (egy belsõ céges oldalra kellene feltöltenem)!