Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

LOT 2008!


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
447 válasz a témához

#41 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 24. - 20:40

Nekem is jobban bejönne egy olyan találkozó, ahol nincs extra program, hanem mi kitalálun azt amit akarunk. Ezeket elõre le tudjuk szervezni, ha akarjuk( pl: babzsákozás, székfoglaló, stb).


Szerintem a rgiek pont ezért voltak nagyon jók, mert rólunk szóltak. :) Persze az is jó, ha mûsort nézünk, de arra ott van a Híd a szakágak közt, Nyíltnapok, versenyek, stb.
Szóval legyen nép haccacáré, és ha lehet, az éretségizõk nevében kérnem június utolsó hétvégéje legyen, azelõtt ne. :)

#42 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2008 január 24. - 20:45

IHB buli. :yeah: :D

#43 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 24. - 20:46

Ha lesz babzsákolás, viszem Babot is. :gm: Ja, és ötlet: megint viszem a Debrecen Villát, és kinevezünk egy Silverado pontot, és mini Tûz Óceánját csinálunk, ló helyett zsákkal. :kir:

#44 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 24. - 20:51

Dagad a májam! Pedig nem is iszom, zéró tolerancia!
Papirod van róla?

HH igazolja.

#45 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 24. - 20:51

A büfénél az asztalokat elnevezzük topicokról, de ott csak arról szabad beszélgetni, akik offolnak, töröljük!

#46 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 24. - 20:53

A havas beton hol lesz? Iszapbírkózás a sekély tóban? :D

#47 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 24. - 20:55

És köszönni csak a köszöntgetõs asztaltopiknál lehet.

#48 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2008 január 24. - 21:36

Elkápzelem a társ. szoc. topicot, ahogy OldS. és Packa elvannak ketten. :D

#49 Babszem

Babszem

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.972 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 24. - 23:24

Héééé má na álljon meg a menet.. :D Azért a babzsákozáshoz lesz egy két szavam.. Minden madár társat választ topik :gm: hehe azt valami sátor alá tegyétek..

#50 igazi lóbarát

igazi lóbarát

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 825 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 25. - 9:18

Én is megyek. :yeah:

#51 maugly

maugly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.943 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 25. - 10:26

ijjesmihöz ,nekem is nagyobb kedvem van, mék énisénis és jönnek velem mások is / tán mau, renegát..............stb / :kocc: :kocc:

Már akartalak kérdezni, hogy velem tartanál-é, vagy fel kell gyúrnom magam addigra magányos koggörllé, aki nem téved el, meg minden..? :D (Igazi, betársulhatnál hozzánk. :) )

Szóval június utolsó hete? Jó az a háziaknak? Tututúra, vagy Kajdácsi vész? :D

Ha kell, kerítek a táposoktól elég nagy eszközt a Bab-zsákoláshoz... :gm:

Edited by maugly, 2008 január 25. - 10:27.


#52 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 25. - 11:50

Á, már úgy várom! :D Nagyon felpörögtem. :kir: Ír valaki listát, hogy eddig kik jönnek? Mellém írjátok fel az élettársamat is! Bogarat. :gm:

#53 Bogár

Bogár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.400 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 25. - 12:08

Köszi Xivem, hogy itt is gondolsz rám :dev: Jöhenél már hazafele, üres a ház nélküled :ang: (megpersze Lilike a harci szomszédoktólvédő vérkutya nélkül, is a járulékos csomagjaival együtt :gm: :dev: ) :yeah: Tatár :kir:

#54 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 25. - 12:19

Xogaram, tudod, neked bármit! :D Ma megyünk haza, lehet jön Bibike is. Kristófot hozod? :kir:

#55 szomjas szamár

szomjas szamár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.905 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 25. - 13:11

itt a lista: ti meg tán mi :D aztán ott légy ám :dev:

#56 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 25. - 13:57



aztán ott légy ám :dev:

légy szokott lenni, de nem mindenki veszi észre és nem mindenkit zavar. :D

#57 maugly

maugly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.943 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 25. - 14:35

Ámde a koppanós cserebogarak! :D

#58 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 25. - 14:56

A Bogarakról én gondoskodok! :gm: Csak még is kéne valamit mondani Kajdácsiéknak, hogy kb mennyien rohamozzuk meg õket. :)

#59 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 25. - 15:33

Akkor jó! :) Mi úgy beszéltük, ha kell, egyből szóbeli után megyünk. :D De reméljük arra a hétvégére már lezajlik az érettségi. Ha így lesz, akkor legalább 7en megyünk a debreceni különítményből, plussz a lehetséges párok, meg aki még szeretne a régióból, ez csak a kemény mag (Hajdúsági Homoki Medvék :kir:). Na ez most megint motiváció lesz, hogy menjek el vizsgázni forgalomból, hogy tudjunk kocsival menni, mert már nagyon belefáradtam a 4-5-6 órás vonat és buszutakba. :)

Edited by Xiren, 2008 január 25. - 15:34.


#60 szomjas szamár

szomjas szamár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.905 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 25. - 15:49

ha ez télleg egy szalonnázós összeröfi, akkor kajdácsiék szedjenek helypízt, oszt a kaját mindenki mególdja. ha õk szeretnének vmi bizniszt, 30-40 fõre simán lehet fõzni, vmi bográcsost, úgyis elfogy. ellenvélemény, már csak a vita kedvijért......... :dev: :kocc: :kocc:

#61 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 25. - 16:01

Azért nemk baj, ha a Tutu csinál büfét!

#62 szomjas szamár

szomjas szamár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.905 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 25. - 16:15

nem nem :D

#63 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 25. - 16:32

A büfénél az asztalokat elnevezzük topicokról, de ott csak arról szabad beszélgetni, akik offolnak, töröljük!


Némá', a Pende tök zizi! :dev:
Figyuzzá! Mi lenne, ha lemennénk együtt lábon? Na?

#64 tango

tango

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 197 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 25. - 16:33

Azért nemk baj, ha a Tutu csinál büfét!


Sõt! Kell egy büfé.

#65 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 25. - 16:35

Jajah! És sok hideg sör. :kir:

Edited by Xiren, 2008 január 25. - 16:37.


#66 szomjas szamár

szomjas szamár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.905 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 25. - 16:35

Sõt! Kell egy büfé.


minarik ede egy csapatról beszélt.......... :D

#67 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 25. - 19:07

Nem kell ide semmi lista, úgyis az jön, aki tényleg jön. :)


Broncóról szervezhetünk túrát, ha van rá igény ;)
(általában jól szokott sikerülni ;) )
Apró? Döde? Apple? Walter Bandi? Lombik? stb... stb...

Edited by Sac, 2008 január 25. - 19:35.


#68 Guest_VILLANYVAS LOVAS_*

Guest_VILLANYVAS LOVAS_*
  • Guests

Közzétéve 2008 január 25. - 20:52

Üdvözlet mindenkinek: Javaslat: 4 nap spontán együtt lét és jó hangúlat túra. De ez csak javaslat nem akarok beleszólni. Pej Bandi

#69 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 25. - 22:31

Broncóról szervezhetünk túrát, ha van rá igény ;)
(általában jól szokott sikerülni ;) )
Apró? Döde? Apple? Walter Bandi? Lombik? stb... stb...

Rám számíthatszm feltéve, hogy gyerektábor nem esik arra a hétvégére. Bár, a legutóbbi hírek szerint úgyis én állítom össze az időpontokat :gm: :)

Edited by Apple, 2008 január 25. - 22:37.


#70 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2008 január 27. - 0:10

Gzakorlatilag megint mindenki jön. Most azért átgondoltam a doldot. Gyula Bácsi nagyon fog hiányozni. :hupp:

#71 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 27. - 9:03

ekkora gonosz poént már rég olvastam. :kir: :kocc:

#72 Janó

Janó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.069 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 27. - 11:39

Okés, akkor Pende szervezi a babzsákozást!!!
Én a dátumot! Ja és részt veszek a babzsákosban!
Mongol hozza a kaját!
Natos a nassot!
Packa meg nem bújik ki és kész, pász, pusz!

Minek ide szervezõbizottság ;)



Én meg nem mondom meg hogy megyek,ugyanis csak összezavarnék mindent a hozzá nem értésemmel.Azonban ott leszek az fix. :nem: :nem:

Á, már úgy várom! :D Nagyon felpörögtem. :kir:

Ír valaki listát, hogy eddig kik jönnek? Mellém írjátok fel az élettársamat is! Bogarat. :gm:



Én is jobban kedvelem a Nõnemüeket :kir: :dev:

#73 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 27. - 11:52

Én valószínűleg megyek. De az biztos, hogy ha megyek, ha nem, mindenképpen szervezek fix programokat, lovas showt, országos bajnoki fordulót, huculösvényt, cowboy race-t, lóúsztató világkupát, meg még néhány valóban nagy jelentőségű dolgot. Természetesen kötelező részvétellel (mint eddig is mindig), kényszerítő eszközök használatára kiképzett security group-pal. A résztvevőknek kötelező lesz rajtengedély vizsgát tenni, lóútlevél nélkül senki be nem jöhet a táborba. (Még akkor sem, ha nem lóval jön! :D) Ha valakinek a lova nem rendelkezik 3 hónapnál frissebb alapimmunizálással és igazolt féreghajtással, annak a lovát ott helyben elkoboztatjuk a kirendelt hatósági állatorvossal. Kajdácsitól megköveteljük, hogy építsen egy hatalmas, szúnyoghálóval fedett csarnokot 1000 főre méretezve, hogy a szúnyogok, legyek és cserebogarak ne zavarják a lovakat! Legyen büfé, felszerelve minden jóval, reggel friss, meleg és ropogós legyen a péksütemény, de fizetni nem fogunk semmiért, hiszen viszünk magunkkal szendvicset. A büfé csak azért legyen ott, hogy a hozott szendvicsünket annak asztalainál, kényelmesen el tudjuk fogyasztani, s az ételmaradékunkat a büfés eltakarítsa helyettünk. Csak azért, hogy Mongol megint ne jöjjön. :) Gyula bácsi nélkül meg nem Tatár Tatár! :gm: Bárki bármit is mond!

Edited by sheriff, 2008 január 27. - 11:55.


#74 Csapos

Csapos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.544 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 27. - 12:00

Akkor Silveradóból már hárman vagyunk. Én kakaót, vajaskalácsot és lágytojást kérek reggelire magam és a személyi aszisztensem számára. Ja, fzetni nem fogok , mert úgysem fog izleni. :gm:

#75 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 27. - 12:41

Elgondolkodtam azon, hogy mi is lehet a baj Gyula bácsival? Valószínûleg az, hogy képes volt komolyan venni a Lóbarátokat, s nemhogy megtisztelte két évvel ezelõtt a LOT-ot a jelenlétével, de még saját magát is megtisztelve érezte a LOT szervezõi és résztvevõi részérõl feléje irányuló figyelem és tisztelet miatt. Igaz, világhírû ember, igaz, nagyszerû lovas ember, igaz, valamennyiünk példaképe lehetne, igaz, tudása megkérdõjelezhetetlen, de hol érdekli ez RC-t, vagy Mongolt? Meg egy csomó más embert is, akik csak egyszerûen barátkozni akarnak Tatáron? Spontán? Mi? Hogy akár Dallos Gyulával is lehetett ott barátkozni? Bárkivel szívesen beszélgetésbe elegyedett? Leült velem is pl. sörözni? (Õ csak üdítõt ivott.) Tanácsokat adott, ha kérték? Meghallgatott bárkit? Érdekes sztorikat mesélt az egyik fa árnyékában egy padon üldögélve? Hát nem Gyula bácsi! Ilyen aljas, fondorlatos módon még egyszer be nem jutsz a LOT-ra! Monnyonle! Mennyeninnen! Nem is ivott meg 20 sört, s nem is gajdolt fél- vagy egészen részegen a Midnight Boogie koncertjén! Mit keres az ilyen Tatáron? Gondoskodjatok róla, hogy az ilyen alakok oda ne dughassák az orrukat az idén! Sõt, soha többé! Tartsátok távol Schallert, Kun Pétert, Túri Árpit, meg a többieket is mind! Az ilyenek ne barátkozzanak velünk! S mi se barátkozzunk velük! Mert ezek az emberek nem Lóbarátok, nem tudnak semmi érdekeset hozzáadni egy ilyen rendezvényhez. Javaslom, hogy mindenki rendezzen magának LOT-ot! Privátot. Különbejáratút. Neki jobban bejövõst. Mindenki szigorúan más helyszínre. Szigorúan egy idõpontra! Úgy, mint RC. Az a jó módszer az összekovácsolásra. Mert közösen elszidjuk majd itt ebben a topicban a tatári rendezvényt, okoskodunk, jópofizunk ide, s senki nem ugat bele a sajátunkba. Nem legyezik, poénkodik a kárunkra, nem kell a közért dolgozni, nem kell szervezni, neves embereket gyõzködni, hogy ingyen (sõt a saját költségükön) jöjjenek el közénk, s adjanak valamit át a tudásukból, tapasztalataikból, élményeikbõl. Ez lesz a TutiTutuTúra! Az én ismerõseim egy ilyenre mennének el szívesen. Az igazi persze az lenne, ha lovat se kellene vinni. A legjobb helyszín egy fõvárosi étterem különterme lenne. (De csak akkor, ha nem kell elõre lefoglalni a különtermet, 80 Ft lesz egy üveg sör, 350 Ft a négyfogásos menü, s még megtisztelve is érzi magát a vendéglõs, hogy rá esett a választásunk.)

#76 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 27. - 12:52

Sheriff, kicsit eltúlzod. No, mindegy, én szeretnék menni.

#77 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 27. - 12:54

Sheriff! :confused:

#78 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2008 január 27. - 13:48

Ráharapott a nyelvére, vagy szr napja van. Meg tudom érteni. Nekem mostanában folyamatosan az van, sajnos én is elég durva vagyok ilyenkor. Majd kialussza. Ha meg más a baj, akkor is elmúlik.

Edited by Mongol, 2008 január 27. - 13:51.


#79 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 27. - 15:15

A legelején valaki írta, "ha lesz Tatár". Erre indult el ez a jelentkezõsdi és elég sokan megtették és a véleményüket mondták tatárról! Seriff, bármilyen is lesz, mi ott leszünk, ha segítség kell, segítek is, de önmagamtól nem kezdenék bele egy nagyszabású rendezvény szervezésébe, mert az idegsejtjeimet nem adom csak úgy a köznek. Mostanáig jó kedélyû hozzászólások voltak itt, jó lenne ha a tatár elötti mocskolódás nem lenne hagyomány csak maga a rendezvény!

#80 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 27. - 15:41

Én voltam az elsõ, aki kijelentette, hogy megy Tatárra 2008-ban is. Még tavaly, amint vége volt az elõzõnek. S megyek is. Nem beszélek ellene. Nem kívánom továbbá megkövetelni senkitõl, hogy szervezze meg, s azt sem, hogy ilyen legyen vagy olyan. Olyan lesz, amilyen. Én nem szervezem, azt garantálom. De ha valaki szervezi, s egyáltalán elfogadható számomra a célja, akkor elmegyek rá. Már csak hagyományból is. A baráti-tábortüzes buli is elfogadható számomra, nem ragaszkodom már ahhoz, hogy legyen valami üzenete is, értelme is. De ne haragudjatok, azonnal elfog a röhögõgörcs és a harci ideg egyszerre, amikor büférõl, sörpadokról és hozott anyagból sk fõzött kajáról kezdetek beszélni egyszerre. Amikor RC szokás szerint az elsõk között igyekszik hozzászólni, noha a 2. mondatával siet kijelenteni, hogy nem jön, s minden keze ügyébe esõ lovat és lovast máshová visz majd nagy gonddal. Hogy újra kezdõdik a nagy szervezkedés, miközben mindenki azt papolja, hogy nem kell semmit szervezni. Ennek a rendezvénynek volt kitalálója, voltak minden évben szervezõi, s van állandó házigazdája. Minimum az utóbbit meg kellene kérdezni, hogy akar-e helyet adni a Lóbarátok Találkozójának? A tavalyi után nem csodálkoznék, ha nem akarna. Ha akar, akkor meg kell tõle kérdezni, hogy mi az elképzelése? Szervezi-e õ, kialakítja-e maga a részvételi feltételeket, vagy összeáll valakikkel? Azt elképzelhetetlennek tartom, hogy névtelen, arctalan emberek közfelkiáltással döntsék el, hogy mi fog történni a Kajdácsi Józsiék tanyáján. S most nem az eddigi hozzászólókra gondolok, hiszen a többséget ismerjük, s jószándékukhoz kétség nem fér. De ha beindul a verkli, akkor jönnek majd az ötletek, javaslatok, elképzelések, kritikák, kifogások. S valakinek kézben kell tartania a gyeplõt. Ha nem lesz szervezõ csapat vagy személy, aki Kajdácsiékkal egyeztessen, akkor Kajdácsiéknak kell a fõfelelõs szerepre vállalkozni. Egy nyavalyás vendégségbe vagy bulira is valakinek a hívására, jelzésére megyünk el, s nem csak úgy odacsõdülünk. Azt is kell tudni, hogy mit szabad ott, mit lehet ott, s mit nem. Miért és mennyit kell fizetni, stb. Ne kezdjétek tehát szervezni a szervezõk helyett ezt a találkozót! Ha lesznek szervezõk, akkor legyen találkozó. Ha nem lesznek, akkor ne legyen! Hozzám pl. senki ne szervezzen még kis létszámú lovastúrát sem úgy, hogy nem egyeztet velem elõre. Nemhogy egy 50-200 fõs rendezvényt, 50-70 lóval!