Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Filmek, filmsorozatok


  • Please log in to reply
2846 válasz a témához

#2761 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2012 november 21. - 21:19

hannah miért nyúlna laguertához? isaak talán. isaak jó arc, kinyírta azt az idegesítõ alakot. deb meg... kivégzõosztag valóban :D

#2762 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2012 november 21. - 21:40

hannah miért nyúlna laguertához? isaak talán. isaak jó arc, kinyírta azt az idegesítõ alakot.

deb meg... kivégzõosztag valóban :D


Hannah, hogy megvédje Dextert, akár. Vagy csak úgy. :D Mondjuk a második szériában is Dexter zakkant csaja nyírta ki a rendõrt aki rájött. Szóval gondolom most valami más lesz.

#2763 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2012 november 21. - 21:45

sztem dex még ráfanyalodik hannahra, amikor hannah meg akarja ölni õt és így ez a vonal elvágva.

#2764 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2012 november 21. - 22:16

sztem dex még ráfanyalodik hannahra, amikor hannah meg akarja ölni õt és így ez a vonal elvágva.


Mibe', hogy Deb nyírja majd ki Hannah-t. :)

#2765 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2012 november 21. - 22:57

az se kizárt, tegnap ezt mondtam én is embernek, h ez tök sanszos. de szívem szerint az oroszt ki se írnám a sztoriból :D most, h így dexivel öribarik lettek, fõleg nem. csak ne jöjjenek össze :gm:

#2766 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2012 november 21. - 23:27

de szívem szerint az oroszt ki se írnám a sztoriból :D most, h így dexivel öribarik lettek, fõleg nem. csak ne jöjjenek össze :gm:


Pedig jó eséllyel egyiküknek csúnya vége lesz. :)

#2767 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2012 november 22. - 7:37

ezért volt a feltételes mód, mert ilyen úgyse lesz :)

#2768 Katica431

Katica431

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 877 hozzászólás

Közzétéve 2012 november 22. - 12:33

Ha már az orosz,Rómát nézte vki?abban még nem volt ennyire karakteres,de most a Dexterben teljesen odavagyok érte.jól nyomja ;) Am Dexter életem eddidi legjobb sorozata,imádom.sajnos a szar net miatt eléggé le vagyok mindig maradva...

#2769 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2012 november 22. - 12:47

hol tartasz?

#2770 Katica431

Katica431

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 877 hozzászólás

Közzétéve 2012 november 22. - 14:54

7/6 megvolt tegnapelött. Most probalkozok a 7el ha jönne...

#2771 Zebu

Zebu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 356 hozzászólás

Közzétéve 2012 december 13. - 22:13

Hajnalhasadás 2. rész

Amíg nem tiltják le.

#2772 moon

moon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.081 hozzászólás

Közzétéve 2012 december 24. - 10:00

Tessék, karácsonyra egy jó film:

Felhõatlasz

Tom Hanks, Hugh Grant, Hugo Weaving, Halle Berry, stb.
Majdnem három órás. :)

Posted Image

#2773 Katica431

Katica431

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 877 hozzászólás

Közzétéve 2012 december 26. - 9:25

Azért az elképesztõ volt,hogy elmaszkírozták a színészeket és mennyi karaktert kellett alakítaniuk :D Ismét szükségem lenne jó filmekre,hogy ha visszatértem,ne unatkozzak... Szóval légyszi,légyszi,írjatok!!! :ang:

#2774 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 2. - 10:50

Az egész film elképesztõ volt, engem szó szerint lesokkolt.

#2775 moon

moon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.081 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 2. - 17:54

Mért? :)

#2776 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 2. - 17:58

Wachowski tesókat amúgy is imádom, ez a téma meg amúgy is közel áll a szívemhez és szerintem jól elkapták a fonalat, hatással volt rám.

#2777 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 2. - 18:02

én alig mertem megnézni, mert úgy nyilatkozott róla valaki, hogy nem talált összefüggést és 6 sztori, tök kusza - én meg simán átláttam. erre elkezdi, h elsõre nem lehet átlátni. én se másodszorra láttam pedig elõször :D király film volt, csak hugh grant tataként erõs volt picit :)

#2778 moon

moon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.081 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 3. - 1:30

Kicsit pihentebb állapotban kell nekiülni, akkor elsõre átlátja az ember, és akkor nem gond az se, hogy majdnem 3 órás. Azért kannibál törzsfõnöknek sem volt gyengusz Grant-tata. Na és Elrond is jó volt benne. Amúgy ha már itt tartunk, nekem a Hobbit is tetszett. Na jó azt is elismerem, hogy Lotr felé elfogult vagyok.

#2779 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 3. - 7:03

Smith ügynök :D Én ilyen igazi Lotr-geek vagyok egyébként :D Szerintem a maga nemében felül fogja múlni a Hobbit, mert ezzel, hogy a trilógia mellett döntöttek, nem kell megcsonkítaniuk a könyvet, szépen kényelmesen még a függelékekbõl stb-bõl hozzácsipegetve tudtak dolgozni :)

#2780 moon

moon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.081 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 7. - 23:06

Ez is igaz, tetszett, hogy a függelékbõl is merítenek.

#2781 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 7. - 23:33

Ezután már csak a Szilmarilokból kéne Peter Jacksonnak filmek készíteni, na az monumentális lenne és Új-Zéland teljes lakosságát bõven ellátná még munkával évekig. Évtizedekig. Évszázadokig. :D

#2782 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 8. - 16:33

PJ élete mûve lenne :kir: :kir:

#2783 moon

moon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.081 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 8. - 17:13

Most végeztünk egy nem szokványos misztikus sorozat elsõ évaddal, ajánlom is:
Les Revenants

Edited by moon, 2013 január 8. - 17:13.


#2784 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 9. - 11:38

Hû, ez nagyon érdekesnek tûnik, meg is nézem. Kicsit rosszabb minõségben ugyan, de angol felirattal itt megtaláltam.

#2785 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 9. - 14:28

Három részt már megnéztem, úgy látom ebbõl maraton lesz. :D

#2786 moon

moon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.081 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 9. - 14:36

hosszupuskán, feliratok infón fent vannak a magyar feliratok. :)

#2787 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 9. - 20:40

Köszi, jó volt ez így is, az angol feliratban is volt annyi félrefordítás, mint amennyi a hosszúpuskásokban szokott lenni. ;) Egyébként meglepõdtem, hogy nem zárták le, és több évad is lesz még, nem tudom, meddig lehet még nyújtani ezt a témát, hogy megmaradjon az a borzongató érzés, ami az elsõ pár rész alatt elfogta az embert. Az eleje szerintem zseniális volt, aztán a vége felé azt kezdtem érezni, hogy nyújtják, mint a rétestésztát. És 2014-ig várni kell a folytatásra, grrr. De azért örülök, hogy megnéztem, és valószínûleg még egyszer végigfutok rajta emlékeztetõnek, ha jön a második évad.

#2788 moon

moon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.081 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 10. - 0:06

Töltsd le inkább torrenten valami jó minõségben, mert nagyon szép tájon játszódik. :)

Most meg nézzük a Wallander harmadik "szezonját" (3 részes egy szezon 90 perces filmekkel).
Izgalmas, nem klisés svédeknél játszódó brit krimisorozat, érdemes megnézni.

#2789 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 10. - 1:13

Látom ez is olyan "hosszú" évadokból áll, mint a Sherlock. :D

#2790 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 27. - 23:18

Nem tudom, figyeltétek-e, hogy mi készülõdik itt tavasszal..... :)
http://www.imdb.com/...8079/?ref_=sr_1

#2791 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 27. - 23:28

Nem tudom, figyeltétek-e, hogy mi készülõdik itt tavasszal..... :)
http://www.imdb.com/...8079/?ref_=sr_1


Gyanítom ez se lesz moziban, csak torrenttékában. :D

Ellenben ezt a Tarantino féle westernt megnézném, érdekel még valakit? :)

#2792 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 31. - 12:38

A Prototype, ha nem az akció fog benne dominálni, még érdekes is lehet.

#2793 moon

moon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.081 hozzászólás

Közzétéve 2013 február 14. - 20:47

Supernatural mai részét jól belõtték, mert a filmben is pont az idei Bálint napon játszódott a történet. :)

#2794 skatya

skatya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2013 március 26. - 12:07

Olthatatlan

Most olvastam róla a BBC History-ban (újság), már töltöm is le. Rákattantam a történelmi dolgokra, általában úgy vagyok, hogy nézek filmet/soroztatot is az adott korszakról, ill. olvasok mellé könyvet is...

Amik bejöttek:

Róma
Borgias
Tudors

..de hát ezeket úgyis ismeritek :)
A könyvek meg másik topicra tartoznak, abból húú de mennyivel sokkal több van. :)

Ó, és ezt keresem, ahol én vagyok fenn torrenten, ott nem leltem:

Pogánytánc

Ha valaki tudna segíteni, megköszönném :)

#2795 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2013 április 1. - 21:42

Nnnna elkezdõdött: Game of Thrones S03E01 :) :yeah: Natalie Dormert eddig is nagyon imádtam, de szerintem 5*-os lesz Margaery-ként, elõzõ évadban nem sokat láttunk belõle. Ami viszont tök érdekes, és már a második évad alatt is érleltem magamban, hogy amennyire nem bírtam a könyvben Stannist, a sorozatban viszont úgy lesz egyre szimpatikusabb :eek: Ciarán Hinds meg mint Mance Rayder, hát az odasújt :D :kir: De nagyon jó õ is, eddig én minden színészválasztással maximálisan ki vagyok békülve, sõõõõt, szuperek.

#2796 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2013 április 3. - 22:11

Tényleg jól indult a Game of Thrones új évad. :)

Április 15-én indul egy új sci-fi sorozat, a Defiance, amelynek az az érdekessége, hogy vele párhuzamosan megy egy számítógépes játék is, és a kettõ kiegészíti egymást. A filmsorozat a Battlestar Galactica és a Farscape alkotóinak mûhelyébõl került ki, a SyFy fogja adni. A játék egy online játszható MMOTPS, amelyben a nagyobb csaták kimenetele hatással lesz a sorozat történéseire. Mindkettõ élvezhetõ külön-külön is, de aki játszik a játékkal és úgy nézi a sorozatot annak még érdekesebb lehet a dolog.

Az alapsztori szerint a Föld eléggé letruttyadt és átalakult, amikor többféle idegen lény érkezett ide és sok ûrhajójuk lezuhant és véletlenül kissé terraformáltak mindent, pl. ha nyaralni akarunk, akkor az Antarktiszra kell menni, mert ott a paradicsom. A többi hely eléggé barátságtalan, tele fura mutáns állatokkal, fosztogató bandákkal, és hasonlókkal, közben az értelmesebb népek együtt próbálják újjáépíteni a civilizációt. Az idegen fajok tagjai egész érdekesnek tûnnek, az alkotók részletesen kidolgozták a különbözõ kultúrákat és nyelveket, írásokat stb.

A tv-sorozat elõzetese

A játék elõzetese

A sorozatot és a játékot ugyanaz a cég (Trion) finanszírozza, tehát nem a szokásos "csináljunk egy sikerfilmet és adjunk el belõle egy béna játékot, mert a sok hülye úgyis megveszi" - dologról van szó, hanem egy alaposan átgondolt és megtervezett minõségi együttmûködésrõl a két média között. A játék egyébként baromi jó, én nagyon élvezem (nincs elõfizetési díja, csak magát a játékot kell megvenni, mikrotranzakciók vannak ugyan benne, de vidáman meg lehet lenni nélkülük is). Már nagyon várom a sorozatot. :)

#2797 moon

moon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.081 hozzászólás

Közzétéve 2013 április 4. - 10:33

Nnnna elkezdõdött: Game of Thrones S03E01 :) :yeah:
...


Hát, hogy jól indult az túlzás, mert meglátszik azért nagyon a költségkímélés és az illúziókeltés.
Hogy mást ne mondjak, felcsigáztak minket a múlt évad végén a jégzombi horda megindulásával, amibõl mostanra nem maradt semmi, az se derült ki, hogy dagi hogy menekült meg elõlük.
Ezt az illúziókeltést nem nagyon értékelem, hogy egy epizód végére belöknek valami sokat sejtetõ látványosságot, amibõl aztán következõ részben nem lesz semmi.
Máskülönben jó, szerencsére a történek elég érdekes így is.

#2798 skatya

skatya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2013 április 4. - 11:17

Április 15-én indul egy új sci-fi sorozat, a Defiance, amelynek az az érdekessége, hogy vele párhuzamosan megy egy számítógépes játék is, és a kettõ kiegészíti egymást.


Jaj ne. Újabb dolog, ami miatt a mai fiatalok nem fognak kimenni a szabadba. Értem, hogy mostanában nem is jó az idõ, de lesz ez még így se. Engem azért elszomorítanak az ilyen "házba-kötõ" sorozatok és egyéb dolgok. :hupp:

#2799 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2013 április 4. - 11:50

Engem azért elszomorítanak az ilyen "házba-kötõ" sorozatok és egyéb dolgok. :hupp:

Annyira azért ne szomorkodj, a maguk módján hihetetlen inspirálóak tudnak lenni ezek, és nem jelenti azt, hogy az ember 24/7 egy elsötétített szobában ül.

#2800 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2013 április 4. - 20:25


Hát, hogy jól indult az túlzás, mert meglátszik azért nagyon a költségkímélés és az illúziókeltés.
Hogy mást ne mondjak, felcsigáztak minket a múlt évad végén a jégzombi horda megindulásával, amibõl mostanra nem maradt semmi, az se derült ki, hogy dagi hogy menekült meg elõlük.
Ezt az illúziókeltést nem nagyon értékelem, hogy egy epizód végére belöknek valami sokat sejtetõ látványosságot, amibõl aztán következõ részben nem lesz semmi.
Máskülönben jó, szerencsére a történek elég érdekes így is.


Moon, a költség nagy részét az elsõ részben szeintem elvitték a sárkányok. :D A dagi meg majdcsak elmeséli, hogyan menekült meg. Jó a látványvilága, de elsõsorban a jó sztori és az érdekes karakterek miatt szeretem a Trónok harcát, fapados színházban is megnézném, ott is ugyanolyan jó lenne (vagy még jobb). :)

Skatya, nem értem, miért kell szomorkodni, ha jön egy jó sorozat. :confused: Inkább az a probléma, hogy kevés jó jön. Azt meg mindenki eldönti maga, hogy szabadbamenés helyett, vagy mellett néz inkább sorozatokat.