Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Megfutamodtak


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
300 válasz a témához

#1 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2001 június 28. - 20:35

Ezt a topicot figyelemfelkeltésnek szánom. Itt fogok megemlékezni azokról,akik elhullottak a harcban. Abban bízom, hogy szellemük esetleg mégis bekukkant ide, s esetleg felülbírálják véleményüket vagy félreteszik sérelmeiket jobb idõkre. Hátha feltámadnak!1. IdegenÚgy látom feladta. Vele szoktam találkozni, habár mostanában nemigen futunk össze személyesen, csak telefonon beszéltünk párszor. Tudom, hogy nagyon mellre szívta a dolgokat. Megkeseredett szájában a nyál, nincs kedve se kiköpni, se lenyelni. Elgondolkodott, hogy magát lõje-e fõbe, vagy a fórumosokat tegye-e el láb alól, estleg a fórumozással végezzen. Úgy látszik az utóbbi mellett döntött. Én ugyan megpróbálkoztam a mesterséges élesztéssel, de szemmel láthatóan sikertelenül. Ha más nem próbálja meg, keresztet vethetünk rá.Béke (préri)poraira!2. JegyzõAz õ elvesztése is nagyon fáj. Alig ismertem, hiszen egyetlen egyszer találkoztam vele személyesen, de nagyon szimpatikusnak tartottam (tartom). Ma sem értem, miért kattant így be. Nem ismerem viszonyát a kérdéses személyekhez, de nyilván erõsen érdekelt lehet. Biztos vagyok egyébként abban, hogy ha ez nem így van, akkor a másik oldalra áll. Nem tudom, miért de ez az érzésem vele kapcsolatban. Szívesen olvastam színes beszámolóit a nagy Mescal bolyongásairól. Legyen neki könnyû a ... Lelkiismerete, amiért gerinctelennek nevezett. Nem hiszem, hogy rászolgáltam.3. IgazmondóNem aratott sok sikert köreinkben, s olyan zuhét kapott - még ha csak szóban is, hogy nem csodálom: itthagyott minket.Róla úgy tudom, hogy szoros szálak kötik valamelyik érintetthez, így érthetõ agresszív megjelenése a fórumon. Egyetlen, indulatoktól remegõ hangvételû megnyilvánulása nem enged mély betekintést személyiségébe, de sokakkal ellentétben én egy rendes embert sejtek a sorok mögött. Kár, hogy nem birkózott még egy kicsit velünk. A "lógyilkosok" Gyõr környéki csapata bezzeg nem adta ilyen könnyen az életét. Velük szándékomban áll megismerkedni, ha megígérik, hogy nem skalpolnak meg. Persze biztos, ami biztos, túszul jöjjön el valaki közülük Silveradora, amíg én náluk leszek. Sanchonál lesz a nagykés!!!!!Nem bánnám ha Igazmondó is felkelne poraiból, ahová lesújtotta ót a népharag és vélt igaztalanságunk érzete. Ha a Mescal féle Sitting Bull csapatába vagy akárcsak holdudvarába tartozik, mint ahogyan sejtem, akkor azt üzenem neki, hogy azokban a körökben nem szoktak tudtommal megfutamodni. Még GONOSZ, ROSSZINDULATÚ, GERINCTELEN, TUDATLAN és BEKÉPZELT internetezõk elõl sem. Ki kell állni, és bele a pofánkba. Ha nem bírjuk te gyõztél!4. HáromCsillagRövid és kevés vizet zavaró megjelenése nem is tûnt fel igazán, miközben zengett az ég. A villámok fényében nem látszottak azok a (seriff?)csillagok.Vajon mióta figyelt bennünket? Vagy csak a barátai mellett demonstrált? Egyszer szólt is hozzám, de hangja halk volt, s nem láttam benne sok fantáziát. Lehet, hogy õ belelátott lelkem sötét zugába, s bátorsága ezért dõlt ily látványos dugába?Ki lehet? Fogalmam sincs. De itt volt köztünk, ha nem is velünk. Neki is jár a megemlékezés.

#2 Jegyzo

Jegyzo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 31 hozzászólás

Közzétéve 2001 június 28. - 22:29

Szia Sheriff!Olvasom,olvasom figyelmesen.Nem haragszom senkire.Volt egy véleményem,elmondtam.NEKIK IS!!!!!!Együtt töltöttünk egy kellemes estét,igy igaz.És mindezt alkohol és bunkóság nélkül.Jó volt.Lesznek élménybeszámolók,mert úgyis megtanulok rendesen lovagolni.Abban a tropicban nem veszek részt.Örülök,hogy nem voltam jelen a versenyen.Úgy éreztem antiszociális vagyok aznap,s lám,kiderült ,nem csak én:)))))))Reszkess Tropic,mert jövök még!Reszkess Tropic,mert lesznek beszámolók!Reszkess Idegen,mert megyek kávézni!S Te is Sheriff,mert méltó ellenfél vagy!

#3 Jegyzo

Jegyzo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 31 hozzászólás

Közzétéve 2001 június 28. - 22:29

Szia Sheriff!Olvasom,olvasom figyelmesen.Nem haragszom senkire.Volt egy véleményem,elmondtam.NEKIK IS!!!!!!Együtt töltöttünk egy kellemes estét,igy igaz.És mindezt alkohol és bunkóság nélkül.Jó volt.Lesznek élménybeszámolók,mert úgyis megtanulok rendesen lovagolni.Abban a tropicban nem veszek részt.Örülök,hogy nem voltam jelen a versenyen.Úgy éreztem antiszociális vagyok aznap,s lám,kiderült ,nem csak én:)))))))Reszkess Tropic,mert jövök még!Reszkess Tropic,mert lesznek beszámolók!Reszkess Idegen,mert megyek kávézni!S Te is Sheriff,mert méltó ellenfél vagy!

#4 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2001 június 28. - 22:56

Jaj de örülök neked!Tudod, én többre tartok egy igazán méltó ellenfelet, mint egy hervadt barátot. Elfogadlak hát ellenfélnek is, ha azt akarod!Védd magad krónikás!

#5 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 3. - 21:33

Nem tudom feltûnt-e rajtam kívül valakinek, hogy Bazs elhagyott minket. Az a Bazs, akit itt nagyon sokan kedveltünk. Megcsömörlött, elfáradt, csalódott. A magam részérõl nagyon sajnálom, szeret(t)em stílusát, beszólásait, történeteit. Szoktam vele privátban kommunikálni hébe-hóba, s igyekeztem õt visszacsábítani, de nem sikerült. Ha valakinek rajtam kívül is fáj a távolmaradása, tegyen ellene! Próbáljuk meg visszaédesgetni.

#6 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 3. - 21:41

Van itt még valaki, aki meghatározó tagja volt sokáig a fórumnak, jelesül Meggyes. Õ is elhullott azonban a harcban. Nekem õ is hiányzik. Mióta õ nincs itt, azóta igazán jó viták sincsenek. Sokkal színesebb, forrongóbb volt a fórum vele. Itt bolyong a fórum környékén, a múltkor már meg is szólalt, s tudom tõle, hogy ló vásárláson töri a fejét. Azaz nincs még teljesen elveszve. Mondtam neki, hogy jöjjön vissza, de õt sem tudtam meggyõzni. Tudom, hogy õt is nagyon sokan szerették, próbáljuk meg õt is újra magunk közé vonni.Akinek van mit, az bocsássa meg neki! Fátylat a múltra! Ha mások is megszólalnak az ügy érdekében, talán elhiszi nekünk, hogy Lidérces álmaink vannak nélküle!

#7 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 3. - 21:59

idézet:
Eredeti szerzõ: sheriff:Nem tudom feltûnt-e rajtam kívül valakinek, hogy Bazs elhagyott minket. Az a Bazs, akit itt nagyon sokan kedveltünk. Megcsömörlött, elfáradt, csalódott. A magam részérõl nagyon sajnálom, szeret(t)em stílusát, beszólásait, történeteit. Szoktam vele privátban kommunikálni hébe-hóba, s igyekeztem õt visszacsábítani, de nem sikerült. Ha valakinek rajtam kívül is fáj a távolmaradása, tegyen ellene! Próbáljuk meg visszaédesgetni.[/QUOTE]Szerintem megvan az oka, amiért távozott, és jól tette. Ha nem akar nem jön vissza. Aki meg beszélni akar vele, megtalálja... Sztem hagyjuk tiszteletben a döntését! :rolleyes:

#8 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 0:08

Ettõl függetlenül a döntést talán megingathaja, de legalábbis biztosan jólesik nekik, ha tudják, hogy vannak, akiknek hiányoznak! Nekem például nagyon hiányoznak a fórumról azok a viták, amiket õk (is) tudtak produkálni: intelligens, mégis késhegyre menõ, a végén mégis mindig egy kellemes koccintással végzõdõ viták voltak ezek. Én mindig nagy izgalommal, örömmel nyitottam meg ezeket a topikokat, élvezet volt olvasni õket. A mai viták (vagy inkább veszekedések) nagy részétõl a hideg kiráz. Úgy gondolom, ha ezeket hagyjuk (hagyják) túlsúlyba kerülni, és elfelejtjük, milyen hely volt az régen, akkor sosem lesz már hasonló - ez pedig azokon is múlik, akik inkább elhagyják a hajót. Persze sajnos azt is megértem, hogy õk mindezek ellenére sem akarnak visszatérni. :( Meggyes, Bazs, Idegen, Bozzy! Ha mégis megszólalnátok néha, ne tartsátok vissza magatokat! Lesz, aki örülni fog neki, talán számít ez kicsit. Posted Image

#9 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 1:40

Sheriff!Biztos vagyok benne, hogy nem csak Neked tûnt fel Bazs "eltûnése", hanem még sok más fórumosnak is. Például nekem is. Attól függetlenül, hogy nem különösebben kommunikáltam vele (csak mert épp így adódott), nekem is hiányzik, mert én is szerettem a hozzászólásait.Mint ahogy a tieidet is Sheriff, így nekem is rossz volt (sok más fórumossal együtt), amikor Te kijelentetted, hogy "elmész". Mert bár én nem szoktam különösebben hozzászólni a topicodhoz, mert sajnos most egyéb okok miatt nincs alkalmam ilyen csodálatos túrákra, terepekre menni, mint Neked, így nincs is mirõl beszámolnom. Amikor meg esetleg poénosan hozzád szóltam, azt félreértetted, és kicsit megsértõdtél. Így nem írok, de annál inkább olvasok, mert a beszámolóidat nagyon szeretem.Meggyest, Bozzyt nem ismertem aktív korszakjukból. De olvastam írásaikat régebbi topicokban, és nagyon tetszettek. Idegennek még csak-csak elcsíptem egy-egy írását nem is olyan nagyon régen.Szóval ha ez jelent valamit, hát nekem is hiányoznak, és én is szeretném, ha visszajönnének. Szerintem szinte mindenkinél eljön egy-egy ilyen korszak, amikor úgy érzi, hogy megcsömörlött és folyamatosan csalódik. Én is így vagyok. Néha eltûnök, néha felbukkanok. Néha nem is jövök, máskor csak olvasok, és van, amikor írok.És akkor hagy említsek még valakit, aki nekem hiányzik. Bár szoktam látni még egy-egy hozzászólását, de nem úgy, mint régen. Õ pedig Angi.

#10 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 2:15

Én Bazs eltûnéséért felelõsnek érzem magam. Kevés esélyt látok arra, hogy egyszer visszatérjen, de ha egy picit is számít valamit, én szeretném, ha ez megtörténne. És bízom abban, hogy ezzel a hozzászólásommal véletlenül sem rontom tovább a helyzetet, ami már így is úgy tûnik, hogy menthetetlen...
idézet:
Aki meg beszélni akar vele, megtalálja... [/QUOTE]Már akivel õ is szívesen beszél, de az nem én vagyok...

#11 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 11:03

Hiányoznak az "eltûntek" nekem is, remélem, hogy hamarosan visszatérnek közénk, mert nélkülük (is) szegényebb lett a fórum.

#12 bozzy

bozzy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 352 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 13:01

Aki figyelmesen olvassa a legutolsó bejelentkezettek névsorát sokszor láthatja a nick nevem. Visszajárok töltõdni, olvasgatva gyûjtöm az erõt belõletek, s még egy pici türelmet azoktól, akiknek egy kevés örömet is okoz, okozott a jelenlétem. Elõbb utóbb újra fogok irni is. Közéleti szerepet vállaltam kis falumban, s ebbe sok minden mellett egy helyi lap írása, szerkesztése is benne van. Szóval kiírom magam kedvemre. De nem hiszem, hogy ez a fórum lakókat egy cseppet is érdekelné. Szinte nincs is benne ló, lassan már íj is alig. Amúgy nagyon vágyom már Silveradóba; a múltkor nekiindultam, de a sors, illetve a lovam mást gondoltak, így hosszabb ló nélküli kényszerpihenõ, lábadozás következett, de tavasszal újra kezdem a lovazást, s jaj lesz nektek! Nem szabadultok tõlem. Apropó lovak, hallottatok már a Gaildorfi (Németország) lóvásárról? Február 8-9-10-én rendezik meg 67. alkalommal. Majd beszámolok róla.

#13 jegytelenpej

jegytelenpej

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 172 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 13:12

Talán kicsit abszurd, de nekem is fájó Bazs hiánya. Annak potenciális leheto½sége, hogy vele valahogyan, (késo½bb akár személyesen is) beszédbe elegyedhessek és eszmét cserélhessek. Abban, hogy én belevágtam a fejszémet ebbe az egész fórumozásnak nevezett o½ rületbe, az o½ hozzászólásainak igen komoly szerepe volt. Csak a regisztráláskor nem esett még le nálam a fatantusz, hogy mindeközben o½ már odébb is tolta a bicaját. (Mostanra így annyira szu½kültek a leheto½ségeim, hogy mondjuk rajtaütésszeru½en meglephetném a tanyáján, hiszen lóilag majdnem földim, ha jól értelmeztem. Még eljöhet azért ez a nap...) Természetesen csak írásait olvasgathattam, ami közel nem elégséges egy ember megismeréséhez, de ahhoz bo½ven sok, hogy felelo½sségem teljes tudatában ki merjem jelenteni: ezt az Embert szeretném megismerni. Hiszen a stílus maga az ember. Nyilvánvalóan azért is, mert sok mindenben éreztem közös nevezo½n állani az o½ nézetét a magaméval. Még most sem vagyok teljesen bizonyos abban, hogy helyesen következtettem-e, de ami Bazs korát illeti, azt hiszem teljesen mellélo½ttem. Egyszeru½en van benne valami olyan ritkán látható, eredendo½ bölcsesség, ami tévútra vitt. Tudom, hogy ez nekem amolyan fixa ideám, de ki merem jelenteni, hogy itt a fórumon, ifjú kora ellenére, o½ azon kevesek egyike, aki a tudásnak és az alázatnak megfelelo½ mértékben van a birtokában. Etto½l hiteles. Ezért szeret/itek(-tyük). Valamint ezért hiányzik. Lehet, hogy nem is tudja, milyen szerencsés? Aki teheti, mondja meg Neki.

#14 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 13:21

Bazs. Hát igen, szegényedett vele a fórum. Amikor még jártam ide -nem tudom, feltûnt-e valakinek is, de már én is alig teszem be ide a lábam-, erõst hiányzott. Bazs nem tûnt el, csak a fórumról. Zsubének igaza van, hogy ettõl még magánban lehet vele beszélni, tartani a kapcsolatot. Mivel mi rendszeresen látjuk õt, elmondhatom, hogy él, és nagyon sok energiáját fekteti belénk (zsuba, meg belém). DE ha õ úgy érezte/gondolta/döntötte, hogy már nem akar ide járni, akkor úgysem fog visszajönni.Üdv: Apple (félig megfutaomodott)

#15 meggyes

meggyes

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.035 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 13:53

meggyes van, par naponta olvasgat, bar inkabb a regi topikokat olvassa ujra.am az, hogy ismet lovasember legyen, ismet tavolodik - egy zsiros osztak ralicitalt a kivalasztottra es m1s ezt sajnos nem birja kovetni.meggyes ismet a leggyengebb lancszem. es a legpipabb is, a zsiros osztrakokra.

#16 sarolta

sarolta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 593 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 15:18

Épp olvasgatás közben akartam felvetni,hogy nekem Apple is hiányzik,mikor látom,hogy már írt is.Sajnálom...sajnálom,hogy vannak,akiket sikerül annyira megbántani,hogy elmegy a kedvük az egésztõl.Nem szabadna,hogy így legyen,hiszen nem ezért született ez a fórum.És ami számomra a legszomorúbb,hogy képesek vagyunk (bár én azt hiszem nem bántottam még senkit,de vegyük csak a kollektívát) valakit csak így ,szinte ismeretlenül,írásban megbántani annyira,hogy ne akarjon többé társalogni velünk.Ez nekem is fáj,mert tudom,hogy milyen,mikor az embert megbántják,tudom milyen,amikor valaki csalódik a másikban...és nyilván nem csak én tudom,milyen érzés ez.De hogy nem is személyesen így meg lehessen bántani valakit..és hogy ezt a többi hagyja,és senki nem békít,nem érvel mellettük,nem áll mellé,nem védi meg...nem segít az éppen "bajbajutottaknak",akik biztos nem akarják bántani egymást,csak nehéz megérteni egymás gondolatait,hogy mit hogy mondott,hogy értett......mert ugye ismerjük mindannian a metakommunikáció sokkal súlyosabb jeleit,amik,ha személyesen beszélgetnénk,akkor maguktól értetõdõek lennének!Nekünk segítenünk kellene megelõzni,megoldani a felmerülõ konfliktusokat!!Úgyhogy kérlek TITEKET én is,gyertek vissza,mert szükségünk van rátok is!!! ...beszéljük meg...! Posted Image U.I. Köszönöm sheriffnek,hogy volt annyira emberséges,és lehetõséget teremtett nekünk a békülésre! [ 04 Február 2003, 14:22: Az üzenetet átszerkesztette: sarolta ]

#17 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 15:35

Többször leírtam már, hogy nekem is hiányzik pár ember. Közülük néhánnyal beszélgettem is. Ezen beszélgetésekbõl számomra egyértelmûen világossá vált, hogy vajmi keveset tehet más értük, ha õk nem engedik vagy nem akarják. Meggyõzõdésem, hogy felnõtt, ivarérett emberekrõl van szó, akiknek elsõsorban maguknak kell végiggondolniuk, hogy miért maradtak távol, mi lenne a feltétele annak, hogy ismételten fórumozzanak, s hajlandóak-e erre? Sértettek? Únják a fórumot? Szerintem bármelyikünk nyitott a beszélgetésre, ugyanúgy megtalálhatóak vagyunk magánba, mint azok mindnyájan, akik elefántcsont tornyaikba - valamiért - visszahúzódtak.Mint mondtam, tettem kísérletet rá, hogy beszéljek egy-két emberrel. Vagy sértett anyakirálynõkként viselkedtek, vagy közömbösen, vagy a harmadik mondat után nekem estek és az én, illetve másik hibáit hangoztatták vég nélkül, mint egy-egy imamalom.Nagyon hiányoznak ezek az emberek. Sajnálom, hogy a legjobb szándék ellenére sem sikerül visszacsábítani õket a fórumra. Ha nem érzik jól magukat - megértem õket. Én sem vagyok hajlandó olyasmit tenni, amitõl nem érzem jól, felhõtlenül, felszabadultan magam. Kötelességem van, túl sok is ahhoz, hogy megengedjem magamnak azt a luxust, hogy olyan helyre járjak, ahol nem érzem jól magam. Éppen ezért meg tudom érteni a távolmaradókat. Ám ezzel együtt ismételten leírom, hogy hiányoznak. S ha a hiányt - mondjuk - csak vérigsértegetések, vádaskodások, áskálódások révén lehet áthidalni, ám legyen úgy. Magasabb rendû cél (lenne), hogy a hiányoltak visszatérjenek, minthogy felhúzzuk magunkat mindennemû kétes célzáson, vagy egyértelmû valós vagy vélt vádakon.

#18 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 15:39

Bazs visszavonulása már nekem is feltûnt, épp a napokban gondolkodtam, hogy mi lehet vele. A fórumon csak egyszer szóltunk egymáshoz - akkor épp nem voltunk egy véleményen - és úgy adódott, hogy társaságban se keveredtünk beszélgetésbe, de én az írásai alapján megismert Bazst nagyon kedvelem. Szeretem a stílusát, elismerem a szakértelmét, szeretném, ha továbbra is lenne lehetõségem itt a monitor elõtt elméleti ugróleckéket venni tõle. Vérnyúl! Figyelsz? Nem véletlen, hogy nem múlt idõben emlegetlek!Zsubaba, Apple! Csillagbogárkák, ne vészmadárkodjatok! Elég közel álltok Bazshoz, tessék visszaédesgetni! Tudom, hogy õ kõkemény nõszemély, amit elhatároz, az el van határozva(ékes magyar nyelven),de gondoljatok csak a silveradoi medvére, ha õ nem törõdve a büszkeségén esett csorbán - már ha esett rajta csorba egyáltalán - visszatért a fórumra, talán Bazs sem végleg távozott.Bozzy, M1s, rajta, meséljetek! Bozzy, ha jól értem, veled baleset történt?Meggyes, kicsit részletesebben! Milyen ló? Milyen zsíros osztrák? (Egyébként akkor írod a legjobbakat, amikor a méregtõl alig látsz. ;) )És ki tud Omegáról? Vele vajon mi van?

#19 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 15:43

Adrienn!Lehet,hogy nem jól emléxem de Omegának beilleszkedési nehézségei voltak.Lehet,hogy úgy maradt. :D

#20 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 16:32

Rc, én úgy emlékszem, hogy a beilleszkedési nehézségei már megszûntek, amikor eltûnt.Rc=RC! Posted Image [ 04 Február 2003, 15:33: Az üzenetet átszerkesztette: Adrienn ]

#21 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 16:39

:D

#22 Angi

Angi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.074 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 16:43

Megpróbálom leírni ismét, mert elszállt ez a nyavajás gép. :mad: Tehát, én itt vagyok! Mint néhányan, én sem bírtam sokáig, igenis hiányzott ez az átkozott fórum. Beleivódott a mindennapjaimba és a megszokás nagyúr.Mostanában, ugyan csak a népes olvasótábort bõvítem, mivel úgy vettem észre, a stílusomat sokan nehezen emésztik.Nem fogok megváltozni, nem vagyok rá képes. Kellõen makacs emberként egyrészt; már csak azért se, másrészt; én lazán hetekig is eltudok rágódni egy-egy adott dolog miatt, és amíg nem mondhatom meg a véleményem, feszít beülrõl. Inkább bocsánatot kérek utólag, de a hevességemet nem tudom kezelni, nem tudok ellene tenni. Talán már klinikai esetnek számíthatok emiatt. :D Piaffe-al jómultkorában kiegyeztünk, hogy hasonló a temperamentumunk e téren, így átérzem a gondolatait.Így, mostanában csak olvasgatok és igyekszem elzárkózni minden vitától, sõt el sem olvasni, nehogy magaménak érezzem a válasz adást.Nekem is hiányzik Bazs irománya. Ugyan személyesen csak egyszer találkoztunk, de remélem nem utoljára.Meggyeshez többször is volt szerencsém. Blue révén ismertem meg. Nagyon kiváncsi vagyok rá, mi van vele, hogy és hol él, és hol az a nyavajás zsíros osztrák, kisütjük a saját zsírjában.Hiányzik még régi ismerõseim közül Blue. Látom nap mint nap itt a fórumon ugyan, de meg van a magunk baráti köre, és zavar, hogy nem keresztezõdnek útjaink. Elkeveredtünk egymás mellöl, más társaságban forgolódunk, de zavar, hogy így van, és muszáj kiautóznom végre Csömör határába, hogy legalább pár szót beszélgessünk.Blue! Ha elmúlik a hó, meglátogatlak. :D Sheriff!Vele kapcsolatban vegyesek az érzelmeim. Színes és érdekes ahhoz, hogy utáljam, nem ismerem eléggé ahhoz, hogy szeressem. Néha bicskanyitogató a stílusa, és nem tudok az õ magas szintjén reagálni, õ pedig nincs ráhangolódra a stílusomra, így a legtöbb vitánk "ajtó" csapkodáshoz vezetett. Azért sajnáltam volna, ha nem olvashattam volna többet az írásait, örülök, hogy nem így van.

#23 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2003 február 4. - 16:58

Mindenkit kedvelni?Hol van még Karácsony?Nem tudom miért lenne jó, ha mindenki mindenkivel barátkozna.Néha találkozunk, megérintjük egymást (így vagy úgy) aztán mindenkinek meg van a maga útja.Ha meg valakinek segítség kell, úgyis ott van, akinek kell.Megtaláljuk egymást.

#24 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2003 február 4. - 17:00

Érdekes egyébként, nekem egyáltalán nem volt M1seltünve. Beszélünk néha többször is hetente.

#25 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 17:38

idézet:
Eredeti szerzõ: Adrienn:Zsubaba, Apple! Csillagbogárkák, ne vészmadárkodjatok! [/QUOTE]Nem volt szó vészmadárkodásról....

#26 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 17:42

[QUOTE]Eredeti szerzõ: Apple:DE ha õ úgy érezte/gondolta/döntötte, hogy már nem akar ide járni, akkor úgysem fog visszajönni.Erre gondoltam. ;)

#27 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 17:47

idézet:


Eredeti szerzõ: Adrienn:

Eredeti szerzõ: Apple:DE ha õ úgy érezte/gondolta/döntötte, hogy már nem akar ide járni, akkor úgysem fog visszajönni.Erre gondoltam.   ;)

Sorry, kicsit ma harapós kedvemben vagyok Posted Image

#28 WinchEszter

WinchEszter

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 592 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 18:01

IC is igen régen járt már errefelé... :(

#29 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 18:19

Lehet, hogy közel állunk Bazshoz, és éppen ezért van az, hogy ha valamit nem értünk, nem tudunk, akkor ott helyben megkérdezzük tõle. És sokkal jobban el lehet vmit magyarzáni szóban, mint írásban, és meg tudja mutatni. Míg itt írásban van, hogy vita kerekedik belõle.Õszintén szólva nekem is elment mostanában a kedvem a fórumozástól... mindenki összevissza irogat, nem figyel igazán a másikra. És mindenki mindenki b*szogat... (bocs Moderátor nénik-bácsik) Nekem is sokszor volt részem ebben, és az én lelkemnek egy darabig vicc a vicc, és utána már nem tudom honorálni. Így vagyok most MisiWB-vel is, tudom, hogy eddig csak viccbõl bántottuk egymást, de ma valahogy elkapott az, hogy nem tudok rá megfelelõen válaszolni, és belegázolt a lelkembe... de tudom, hogy õ nem akarta... de mégis így sikerült. Ez az én hibám inkább, hogy magamra veszem...Szóval aki egyszer elment, és nem önszántából jön vissza (mint Sheriff, aki gyenge lelkileg :D ), azt ne "zaklassuk" ilyenekkel. Van aki olvasgatja, de csak nagyon ritkán, ünnepnapokon szól hozzá (Bozzy úr Posted Image )...Ez az én véleményem :rolleyes:

#30 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 18:44

Azért mindenkire ne gyártsunk ideológiát! :D Szegény IC nehogy kabátlopási ügybe keveredjen!Hetek óta problémája van a szolgáltatójával.Neki a háztetõn a lavóron keresztül érkezik a háló.Már ha érkezik.Arany plajbász ügyben sem volt képben telefonon beszéltem vele.

#31 WinchEszter

WinchEszter

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 592 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 19:09

Ezt én is tudom. De kétlem, hogy ez lenne az egyedüli oka ritkuló hozzászólásainak. :(

#32 Haflingi

Haflingi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 717 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 20:00

Mongol!Itt most kifejezetten arról volt szó, hogy M1es és a többiek nem a hétköznapjainkból, hanem a Fórumról tûntek el. Nem ugyanaz egy-egy telefonbeszélgetés, mintha valaki a hozzászólásaival a fórumlakók mindennapjait gazdagítja. Mert sokan azok közül, akik eltûntek igenis színesítették ezt a helyet. Bár M1es-sel csak csak némi "Lidérc-emlékek" kötnek minket laza szállal össze, Bazzsal és még néhány más eltûnttel csak nem is beszélgettem, de ez nem jelenti azt, hogy a hozzászólásaik nem dobták fel a vitákat. És itt most a kulturált vitákról beszélek és nem az elûzõekrõl. Szóval jó lenne, ha minél többen visszatérnének, bár nem hiszek abban, hogy ezt akár parancsszóra, akár könyörgésre el lehet érni...

#33 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 20:03

idézet:
Eredeti szerzõ: realcowboy:Azért mindenkire ne gyártsunk ideológiát! :D Szegény IC nehogy kabátlopási ügybe keveredjen!Hetek óta problémája van a szolgáltatójával.Neki a háztetõn a lavóron keresztül érkezik a háló.Már ha érkezik.Arany plajbász ügyben sem volt képben telefonon beszéltem vele.[/QUOTE]Nem gyártok ideológiát. Én ebbõl a szemszögbõl nézem... ez van. IC meg vissza fog jönni, amint jó lesz a netje. Ennyi erõvel mindenki hívhatta volna vissza Zsuzskát, mert egy hétig nem volt netközelben -kint volt Olaszországban! :D tongue.gif

#34 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 20:19

Szerintem : NEM FUTAMODTAK MEG., és nem is akarnak!

#35 Omega

Omega

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 39 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 20:55

:D Sziasztok!Ki mondta, hogy nekem beilleszkedési problémáim voltak?Én úgy érzem ,hogy már a beilleszkedés után tûntem el.Vagyis nem tûntem el, csak sokat tartózkodom külföldön,ott nincs internet elérhetõségem. Különben is, inkább lovagolok, ha van egy kis szabadidõm, és nem az internetlovasok táborát gyarapítom. :D Lehet, hogy megint beilleszkedési problémáim lesznek? Omega Posted Image

#36 Blue

Blue

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 485 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 20:57

Sziasztok!Anginem tüntem el, tényleg itt vagyok mindennap egy kicsit.... olvasgatok, halkan elmormogom a mondandóm egy-egy témához, de Te tudod inkább személyesen szeretek vitázni. Akkor amikor bele lehet nézni a vitapartner szemeibe. Sokkal jobban szeretem az élö eszmecseréket.Sajnos idöm és autóm nem engedi, hogy meglátogassalak, pedig már a gyáli buli óta készülök hozzátok. Mint Te is hozzám :D Mindketten nagyon elfoglaltak vagyunk, de ez mit sem változtat a barátságunkon! ;) Remélem hamarosan talizunk!pussz Blue

#37 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 23:02

idézet:
Eredeti szerzõ: Angi:Nem fogok megváltozni, nem vagyok rá képes. Kellõen makacs emberként egyrészt; már csak azért se, másrészt; én lazán hetekig is eltudok rágódni egy-egy adott dolog miatt, és amíg nem mondhatom meg a véleményem, feszít beülrõl. Inkább bocsánatot kérek utólag, de a hevességemet nem tudom kezelni, nem tudok ellene tenni. Talán már klinikai esetnek számíthatok emiatt. :D Piaffe-al jómultkorában kiegyeztünk, hogy hasonló a temperamentumunk e téren, így átérzem a gondolatait. [/QUOTE]Pontosan. Én is ilyen vagyok, ezt Angival már jól kibeszéltük.Tudom, hogy ez a topic legkevésbé rólam szól, de mégis megjegyeznék még valamit. Ma Zsubabával tárgyalgattam el egy kicsit (õ is azok közé tartozik, akiket valamikor valamivel megbántottam). Akkor jöttem rá, hogy az én esetemben nem a türelmetlenség és a tízig való nem elszámolás okozza, ha hevesen, arrogánsan reagálok egy-két dologra. Ha valami piszkálja a csõrömet, vagy valaki érzékeny pontomat érinti, akkor egy hozzászólás elolvasása után egy héttel is csak ugyanolyan hevesen tudok reagálni. Ezt tudom, mert rengetegszer próbáltam késleltetni a válaszaimat, hogy jól átgondoltan tudjam azokat leírni. De nem megyek vele semmire. Soha nem tudtam magamban tartani dühöt, haragot, boldogságot, szomorúságot. Kikívánkozik belõlem, nem tudok békét, nyugalmat színlelni, ha nem vagyok békés és nyugodt. Ami ki akar jönni, az kijön. Ez van. Ilyennek kell elfogadni és nem muszáj kedvelni, lehet ezért útálni. De úgy gondolom, hogy néhány hasonló okból történõ összetûzés miatt nem érdemes senkinek sem ezt az átkozott fórumot itthagyni. Szeretném elmondani, hogy amikor a fórumon valaha megbántottam valakit, olyankor soha nem az illetõ személye ellen akartak irányulni a szavaim. Nincs itt a fórumon olyan, akit egy kicsit is ne kedvelnék. Na jó, ez most lehet, hogy furcsán hangzik, fõként egy bizonyos személy számára, akivel épp a napokban dörrentünk úgy össze, hogy valószínûleg már soha többet nem beszélünk. Sajnálom. Én még soha nem váltam el senkitõl ekkora haraggal, mint tõle. Bár bennem nem is harag van, legalábbis ha volt, az már elszállt. Igaz, nem is nekem volt okom haragra. Bár összeférhetetlenségünk oka nem egészen a fórummal kapcsolatos, de itt üzennék neki valamit. Apple, ha olvasod ezt, már pedig tudom, hogy olvasod, akkor kérlek próbáld meg az egészet egy kicsit higgadtabban átgondolni. Én nem érzem úgy, hogy ami történt, azért engem felelõsségre kellene vonni, szerintem nem ártottam senkinek semmivel, nem ronthattam semmit egy helyzeten, ami már elõtte rég elromlott. Ha Te úgy érzed, a Te dolgod. Én nem így gondolom. És egyébként is megnyugodhatsz, mert a dolgok úgy alakultak, hogy én már teljesen kikerültem a képbõl... És az is a Te dolgod, ha úgy érzed, hogy nem kommunikálsz velem soha többet. Bár igaz, hogy a történtek után elég nehéz is volna, de szeretném, ha tudnád, hogy én már nem akarok az ellenséged lenni.Szigorúan szmájlik nélkül.

#38 ando

ando

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 180 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 23:10

Húha, milyen keménységek mennek itt és milyen kár hogy egy szót sem értek belõle!

#39 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 23:28

Na, minden "megfutamodott" elõkerül lassan... Posted Image

#40 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 4. - 23:47

idézet:
Eredeti szerzõ: piaffe:Szigorúan szmájlik nélkül.[/QB][/QUOTE]És a copyright hol marad? (csípõretettkezûszámonkérõszmajli) :D Posted Image Posted Image