Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

B.lovasok újraegyesítése


  • Please log in to reply
72 válasz a témához

#1 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 21. - 20:38

Szóval b#zi az, aki nem ír ide naponta valamit. Vagy bárhová a fórumra. 

Pont. 



#2 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 21. - 20:39

nyeh.

#3 juice

juice

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.137 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 21. - 20:44

Valami :D (oké, tudom, olcsó poén) 



#4 N.C.

N.C.

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.294 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 21. - 21:09

Akkor mi Robival milyen párt alkotunk?



#5 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 21. - 21:18

Akkor mi Robival milyen párt alkotunk?

Amilyet csak szeretnétek... Amilyet csak szeretnétek. :D 



#6 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 21. - 21:39

Írok, bár én kitartóan itt vagyok és olvasok :D

#7 calypsoo

calypsoo

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 1.080 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 22. - 7:17

Mit írjak?
  • Ágimam kedvelte

#8 furiosojr.

furiosojr.

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.299 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 22. - 7:55

Juppí! Tegnap boxban felhasaltam a csikóra és nem ölt meg. :-) Nagy, jámbor jószág, de volt már egy-két necces húzása, első nyergelést követő pár lépés után eljárta a rock and rollt, és a nyeregre kötött homokzsák is katapultált, ezért oly nagy a boldogság.


  • furioso és N.C. kedveli

#9 telivér

telivér

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 802 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 22. - 9:20

Furiosojr.
Gratula :) reméljük a továbbiakban is köztünk fogsz járni és nem jársz úgy mint Julia :D

Amúgy itt vagyok minden nap, olvasok (ha van mit :D). De egy 5 hónapos mellől nincs sok időm irogálni.

#10 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 22. - 9:29

Üdvözöllek benneteket! Örömmel látom, hogy vagytok még a régi magból. Nem fogok minden nap írni ide, de a jövőben többször benézek, hátha...



#11 furiosojr.

furiosojr.

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.299 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 22. - 9:37

Furiosojr.
Gratula :) reméljük a továbbiakban is köztünk fogsz járni és nem jársz úgy mint Julia :D

Amúgy itt vagyok minden nap, olvasok (ha van mit :D). De egy 5 hónapos mellől nincs sok időm irogálni.

 

Így ötven felett igyekszik az ember minimalizálni a kockázatot. :gm:
 


  • Eva és zapolya kedveli

#12 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 22. - 9:57

Jó. Akkor most én itten írok valamit. (Mer'úgyfélekhogyelbuzulok :( !) 

 


Edited by Ágimam, 2021 november 22. - 10:01.


#13 Panka21

Panka21

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 206 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 22. - 12:39

Akkor buzi leszek, de nem vagyok mindig kommunikatív hangulatban... :D


  • Eva, Ágimam és N.C. kedveli

#14 Tom Forest

Tom Forest

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.029 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 22. - 18:08

Kukucs. Visszatalál a sok kisertődött, kimoderált,tékozló önjelölt sztár? Havas beton, mikmar zabla,küldjük egymást el a f(észbúkra).
  • Panka21 kedvelte

#15 Tom Forest

Tom Forest

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.029 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 22. - 18:15

Viccet félretéve, remélem érettebb hozzászólásokat látunk. Arra vevő volnék én is.

#16 amatőr

amatőr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 968 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 22. - 19:49

Én se akarok b.zi lenni! :D Szeretném hinni, hogy valami alakul itt újra, de ehhez kell újra "tömeg", látogatottság, téma. Ez utóbbi tuti, hogy van, ha más nem, hát lehet nosztalgiázni, de ennyi idő után bőven minden hír érdekelheti a többieket, hogy kivel, mi van. Aztán majd alakul. Viszont vissza kell vonzani a népet, a Facebookról, amihez kellene valami névsorolósdi is, persze csak aki vállalja az ottani profilját, az igazi (?) nevével.

" Az én családomban aki egy szóval mondja el, amit tízzel is lehetne, az  lazsál." :)


#17 Tom Forest

Tom Forest

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.029 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 22. - 20:07

Én se akarok b.zi lenni! :D Szeretném hinni, hogy valami alakul itt újra, de ehhez kell újra "tömeg", látogatottság, téma. Ez utóbbi tuti, hogy van, ha más nem, hát lehet nosztalgiázni, de ennyi idő után bőven minden hír érdekelheti a többieket, hogy kivel, mi van. Aztán majd alakul. Viszont vissza kell vonzani a népet, a Facebookról, amihez kellene valami névsorolósdi is, persze csak aki vállalja az ottani profilját, az igazi (?) nevével.

 

Én mindenütt Tom Forest vagyok. A facebookon, az életben, a lovas barátaim körében, még a feleségem is Forest-nak szólít, ha komolyan akar a fejemmel beszélni. :gm:

Az ember vállalja az identitását. :dev:

A munkahelyemen, meg a hivatalokban az anyakönyvi nevemmel operálok, de az nem a vállalt identitásom. (Na ezt elmagyaráztam. :cool:)

Szerintem nem kell ide túl nagy tömeg. Pont az lett a baj anno, hogy boldog - boldogtalan itt akarta kiélni a figyelemhiányát, meg a kötözködési indíttatásait. Akkor még nem volt facebook, ami erre tökéletes. A kényszeres öndefinícióra, a miért vagyok olyan amilyen. Legutóbb HH tolt ott egy ilyet, hogy véleménybuborék vs. kivel akarok beszélni. Dehát a FB olyan, mint az aluljáró vagy a Hide park corner. Akárki szónokol, mindjárt 50 másik küldi el őt a "miért gondolod úgy/azt, ahogy, mikor az én reflexióm meg bakfitty." jellegű comment-folyammal.

Itt meg jól ellehetsz, mint a zárt osztályon, a többi lófüggővel.

Persze ott is vannak jó kis csoportok, traktorosok, fürdődézsások és egyéb funkcionális idióták számára. (Osztom én is ott az észt rendesen. :dev: :happy: :P)

Azt' ha valakit érdekel itt is kifejtem a segglyuk-type véleményemet Annika Schleau-ról, meg a többi *ssárgól, amit elénk hoznak a mindennapok. :ang:

 

 



#18 Tom Forest

Tom Forest

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.029 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 22. - 20:09

Amúgy Menches mondá vala: "Minden Cowboy buzi." Most nem vitatkoznék, inkább hozzászóltam cáfolatul. :unsure:



#19 amatőr

amatőr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 968 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 22. - 21:13

Tom Forest "Én mindenütt Tom Forest vagyok. A facebookon, az életben, a lovas barátaim körében, még a feleségem is Forest-nak szólít, ha komolyan akar a fejemmel beszélni.  :gm:

Az ember vállalja az identitását.  :dev: "

Oké! :D nem is igazán erre gondoltam!

A meghíváshoz hasznos lenne, ha összekötnénk a régi nickeket a face profiokkal. A tiéd nem nehéz! :D

 

Én mondjuk nem osztom azt a véleményed, hogy nem kellünk sokan ide, ha élettel akarjuk megtölteni a fórumot, (de úgysem nagyon fenyeget).

Egy-egy topikot könnyű.

Én évek óta olvasgattam, mikor egyszercsak regisztráltam, de kezdetektől érdekelt, hogy a hozzászólásaiból MEGISMERT, emberek kik is valójában. Valahogy olyan izgalmas volt, hogy mész egy idegen környéken, esetleg lovasokat látsz, és felmerül benned, lehet, hogy ismeritek egymást.

És igen, mikor már jöttek a találkozások, az egy igazi élmény volt.

Fura volt a sok hülye hasonszőrű lób.zi társasága, mikor sokáig mi voltunk a környezetünk fura lób.zija.

Barátságok, szerelmek, és felejthetetlen programok élmények születtek.

 


  • Ágimam és Tom Forest kedveli

" Az én családomban aki egy szóval mondja el, amit tízzel is lehetne, az  lazsál." :)


#20 Tom Forest

Tom Forest

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.029 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 23. - 8:15

OK. Szaporodjunk és sokasodjunk. :irony: Osztódni azért nem fogok, mint VasTag. :PP 



#21 astocki

astocki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 269 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 23. - 15:26

Amúgy nem is értem... Akkoriban öröm volt olvasni a mikmar körül zajló vitát, pezsgett tőle a fórum  :gm:



#22 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 24. - 17:18

Sziasztok! Régen írtam ide, de azért gyakran néztem fel, és örültem, hogy még páran írtatok. Hiányzik a paci.hu. Továbbra is lovazom, amolyan vasárnapi lovasként, leginkább Szeged környékén mostanában. És hát tudnék friss élményt írni a vicces esések topikba is. 


  • amatőr, Ágimam és Tom Forest kedveli

#23 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 24. - 19:09

Sziasztok! Régen írtam ide, de azért gyakran néztem fel, és örültem, hogy még páran írtatok. Hiányzik a paci.hu. Továbbra is lovazom, amolyan vasárnapi lovasként, leginkább Szeged környékén mostanában. És hát tudnék friss élményt írni a vicces esések topikba is. 

 

Hajrá akkor! :D



#24 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 24. - 19:20

Arra számítottam egyébként, hogy kicsit írtok valamit... értelmeset. :D Pl., hogy mi történt-történik veletek mostanában. 

Nálam az, hogy nem lovazok, Mirage már nincs pár éve, leginkább kullancs, babesia okból kifolyólag, másrészt már fiatal se volt, de azért még élhetett volna. Marvin itt van még, őt is nyugdíjaztam, a fogai katasztrofálisak, a tüdeje nem, csak kicsit szar. 

Csírnya lakott itt Marvin mellett társként egy darabig, de még vénebb volt, egyszer volt egy nagyon meleg és párás nyári nap, vagy a beleit, vagy a keringését vágta agyon először, mire hazaértem délután kólikázott, aztán estére elaludt, a doki csak megkönnyíteni tudta. 
Úgy vagyok vele most, hogy nem akarok másik lovat most ide, tisztában vagyok vele, hogy néha meg kell hozni nehéz döntéseket, néha meg csak úgy beüt a szar, de most egy darabig megpróbálnám elkerülni. 
Elegem lett abból is, hogy nem lehet normális szénát kapni, mindenki csak ígérget, szóval inkább fizetem a bértartást a szomszédomnak, és itt hátul egyben van nekik így több, mint egy hektár a 4-5 összenyitott telken, van neki lópajtása akivel együtt elvannak. 

A lovazás hiányzik, Marvinra nem ülnék már, ülhetnék a szomszéd lovaira, de nem tudom... nem olyan, és valahogy egyedül se akarok már kijárni. Kéthetente felülni meg nincs értelme. 
Nem sikerült sok pozitívot írnom, szóval írjatok inkább ti valamit. :D


  • Ágimam, Tom Forest és N.C. kedveli

#25 Tom Forest

Tom Forest

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.029 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 25. - 19:42

Eccervolt, holnemvolt....

 

A nagy bumm előtt Forest még nem létezett, illetve csak plazma állapotában keringett a nagy semmi centrumában, amit az öntudatra ébredés előtti identitásválságok korának lehet csak nevezni. Magyarország egyik legnagyobb vállalatában terelgette a problémákat az érdek, a hatalom, a szakmaiság és a profit színes ősködeiben. Egy olyan szakmában, amiről az időtájt alig hallott még valaki, de mára az egyik legkeresettebb szakterületté vált.

Bizony mondom, terelgette, mert megoldani... - na azt nem mindig tudta. El is fáradt bele, mert amiben megállapodott reggelre az szertefoszlott estére, és ami fontos lett estére az bizony átértelmeződött reggelre. Nos elég a' hozzá, hogy a fáradságát olyan vállalati üdülőkben próbálta kipihenni, ahol a legkevésbé találkozhatott hétköznapi kínzóival - a főnökeivel és menedzsereivel. Mondák is neki az idősebb kollégái, hogy krisztusi korban, meg életközép válságban van. És hogy "lesz ez még rosszabb is! (Csak ez a kis jó múljon el.)" Továbbá, hogy "aki innen ment nyugdíjba :unsure:... az biza' nem sokáig élt már utána". :sad: 

Node, hogy a lényegről is beszéljek egy kicsikét, 1x eljutott ebbéli zavart lelkiállapotában egy kis mátraházi üdülőbe, ahol a Való Világ1 és az azt közvetítő csatornán kívül az égvilágon semmi szórakozni való nem volt csak a elolvadt hó és az éjszaka zúgó kopasz erdő (benne a HM szanatóriumával, de oda nem akart még benézni sem. :angry: ) Fogta, hát másnap a kislányát, hátrahagyva a Budapestről feleslegesen lecuccolt szánkót ("Kell, még 3 elefánt, az úgyis elfér... :gm: ) és a mátraházi parkolóban vett egy jó kis bicskát és evett egy jó nagy adag forró bablevest csülökkel és friss kenyérrel, ahogy azon tájt leginkább illik - ha nincs sípálya, meg hütte. :blink: 

Oszt' jóllakva kimenvén a parkolóba, a bágyadt tekintete felvirult, mikor meglátott három az erdőből érkező lovast, akik megálltak a parkoló felfestett sávjai között (mer'hogy még 'ótó se nagyon járt arra). Korábban még ilyet nem látott, legföljebb a Spektrumon a TV nevű üveglap fényében. Nosza meg is szólította a lovasokat, hogy ihaj, meg csuhaj (Cs-vel, ahogy azt Salamon Béla bácsi kabaréjából rögvest felidézte). És mutatta kislányának, hogy Idesutty-odasutty a bácsi, meg micsoda-mekkora nagy ez a lóállat. :biggrin:  Nosza az egyik kedves lovas mindjárt fel is ajánlotta, hogy ott álltában a lóra fel is ülhet az a kislány a' nyereg elibe. Ott ez akkor annyira vicces és tetszetős volt a leánykának, hogy egyből Élmény faragódott belőle (így jó nagy É betűvel). A lovasok el a hideg szeles erdőbe - egyik lábuk itt, a másik meg a kengyelbe. Be is esteledett rögvest, abban az elillanó pillanatban, ahogy az decemberben illik, úgy 4,2 másodperc alatt. :huh:

 

(fóólytassam? :wub:)


  • Eva és Panka21 kedveli

#26 amatőr

amatőr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 968 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 25. - 20:08

Hát, Cav, ez ismerős szitu... :( Nekünk 4 lovunk volt, egyik pàr éve a 20. évében hagyott itt minket. Ő a nejem lova volt és az utolsó éveiben már csak néha egy sétára ült fel rá. Sajnos az én lovam is közepesen tüdős, az " öreg harcos" , bár nem annyira mutatja, a karámba még vagánykodik, hajtja a többieket, de én is csak elvétve ülök rá. Mondjuk sose lovaztunk túl sokat.Valahogy a munka, a körülöttük való munka, az értük való munka, (a takarmányt megtermelni, betárolni) meg sokminden más miatt viszonylag ritkán pattantunk lóra, gyakran kivártuk, hogy legyen valami apropója. Ilyenek voltak, amikor össze csörögtünk pár hasonszőrű baráttal, ha ilyen- olyan kis lovagláson,túrán, találkozón vettünk részt. Felejthetetlen élmények voltak, melynek jó részét köszönhettük a fórumnak.
  • Tom Forest kedvelte

" Az én családomban aki egy szóval mondja el, amit tízzel is lehetne, az  lazsál." :)


#27 Tom Forest

Tom Forest

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.029 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 25. - 20:14

Valahogy a munka, a körülöttük való munka, az értük való munka, (a takarmányt megtermelni, betárolni) meg sokminden más miatt viszonylag ritkán pattantunk lóra

 

Na ez ismerős nekünk is. De nem is a lovaglás miatt kell csak a ló. Akkor lovardai vurstlivá válik a lovazás szépsége. :cool: 



#28 N.C.

N.C.

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.294 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 25. - 20:20

"Úgy vagyok vele most, hogy nem akarok másik lovat most ide, tisztában vagyok vele, hogy néha meg kell hozni nehéz döntéseket, néha meg csak úgy beüt a szar, de most egy darabig megpróbálnám elkerülni. "

Vannak kemény dolgok, amik után nehéz tovább menni - ha megtettem mindent, amire lehetőségem volt , akkor szomorúan ugyan,de tovább tudok menni! :mellow: 



#29 Tom Forest

Tom Forest

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.029 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 25. - 20:25

"ha megtettem mindent, amire lehetőségem volt , akkor szomorúan ugyan,de tovább tudok menni! :mellow: 

 

Én azért még szoktam pörölni Istennel :angry:  - ha nem is vagyok hívő.



#30 amatőr

amatőr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 968 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 25. - 21:04

Eccervolt, holnemvolt....



(fóólytassam? :wub:)



Mindenképp!
  • Tom Forest kedvelte

" Az én családomban aki egy szóval mondja el, amit tízzel is lehetne, az  lazsál." :)


#31 amatőr

amatőr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 968 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 25. - 21:25


Valahogy a munka, a körülöttük való munka, az értük való munka, (a takarmányt megtermelni, betárolni) meg sokminden más miatt viszonylag ritkán pattantunk lóra

Na ez ismerős nekünk is. De nem is a lovaglás miatt kell csak a ló. Akkor lovardai vurstlivá válik a lovazás szépsége. :cool:

Mindig tudtam, hogy olcsóbb, egyszerűbb lenne, ( főleg, hogy ilyen ritkán teszem) fizető vendégként lóra ülni. Arról nem is beszélve, hogy annó hány lovas barát invitált lovagolni... Főleg Amigóékkal, éltem is többször a lehetőségel. Q.va jókat lovaztunk, jó társaságban, közben meg sokszor gondoltam, hogy ez nagyon jó, de a saját lovon ülni akkor is más. Szinte úgy éreztem, mintha megcsaltam volna.
Mióta tényleg csak kerti dísznek tartjuk őket gyakran beszélgetek vele, és gyakrabban mondom neki, hogy szeretem, mind a család összes tagjának együttesen. :D Szinte minden reggel átölelem, mielőtt kiengedem a karámba. Becsületére legyen mondva, egész jól viseli, valaha veszedelmes emberevő hírében állt! ;D

Edited by amat?r, 2021 november 25. - 21:27.

  • Ágimam és N.C. kedveli

" Az én családomban aki egy szóval mondja el, amit tízzel is lehetne, az  lazsál." :)


#32 Tom Forest

Tom Forest

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.029 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 25. - 21:56

Eccervolt, holnemvolt.... (2. snitt)

 

Ahogy kezdém, a nagy bumm előtt Forest még nem létezett. Csak annyit tudott, hogy ez a ló-dolog jópofa. S merthogy több vállalati üdülőben megfordult, ezután minden nyaraláskor/teleléskor kínos következetességgel kereste, hogy van-é annak környezetében lovarda, lovas hely, lovas rendezvény, amit érdemes megkíváncsiskodni. Megjelent ím a Gravitáció!

Ez a gravitáció elkezdte csomósítani az időt és a teret - de legfőképp a gondolatokat és érzéseket. Ezért nem is tudom megadni pontosan mikor és mihez képest előbb avagy később-e, de egyszer csak - amikor nyakkendőben és kazetta táskával a kézben átvágott a Határ úti kiserdőn - hirtelen mint egy de ja vu, önnön emlékmását meglátta, ahogy egy erdőben lovagol és megélé', hogy BOLDOG :ang: . Mintha előző éjjel álmodta volna :wacko:  - nem tudta pontosan, de megszületett az az identitás, ami többé nem volt elnyomható és megtagadható.

Bár azért megpróbálta minden pszihológikus előismeretét latba dolgozni, hogy eltüntesse. :cool: Béugrott neki, hogy süldő korában a Börzsöny erdejében kóborola sokszor, s a mátrai lovasok képe is derengett. - Bizonyára csak összekombinált valamit az előző esti bekajálás terhére írható lidércjárás zagyva eredményeként. :mellow:  Ilyen egy városban nincs :angry: , egy performista síkpesti benzinnel átitatott életmódban pedig felér egy értelmezhetetlen lemeztelenített Jancsó recall-al. :blink:

 

Azzal be is ért a munkahelyére és átsípolva a korszerű RF-ID-s beléptető rendszeren elfelejtette az egészet. NAHÁT! :kv:

 


Edited by Tom Forest, 2021 november 25. - 22:00.

  • Eva és Panka21 kedveli

#33 Tom Forest

Tom Forest

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.029 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 25. - 21:58

 

 

Valahogy a munka, a körülöttük való munka, az értük való munka, (a takarmányt megtermelni, betárolni) meg sokminden más miatt viszonylag ritkán pattantunk lóra

Na ez ismerős nekünk is. De nem is a lovaglás miatt kell csak a ló. Akkor lovardai vurstlivá válik a lovazás szépsége. :cool:

Mindig tudtam, hogy olcsóbb, egyszerűbb lenne, ( főleg, hogy ilyen ritkán teszem) fizető vendégként lóra ülni. Arról nem is beszélve, hogy annó hány lovas barát invitált lovagolni... Főleg Amigóékkal, éltem is többször a lehetőségel. Q.va jókat lovaztunk, jó társaságban, közben meg sokszor gondoltam, hogy ez nagyon jó, de a saját lovon ülni akkor is más. Szinte úgy éreztem, mintha megcsaltam volna.
Mióta tényleg csak kerti dísznek tartjuk őket gyakran beszélgetek vele, és gyakrabban mondom neki, hogy szeretem, mind a család összes tagjának együttesen. :D Szinte minden reggel átölelem, mielőtt kiengedem a karámba. Becsületére legyen mondva, egész jól viseli, valaha veszedelmes emberevő hírében állt! ;D

 

:kir: Vérló volt? Vigyázat! :excl:  A szeretethiány öl. :makacs:



#34 amatőr

amatőr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 968 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 26. - 12:40

:D akkor is imádtam, de veszedelmes jószág volt. Nem kicsit. Túl azon, amiket én életem meg vele, volt egy sztorim, mikor más mondta! :) Az egyik lovastalin, amit én szerveztem az egyik mobilboxban várta, hátha jut rá egy kis időm, hogy rá ülnek. Nemigen volt, viszont a linedences csapatból páran kedvet kaptak lovazni. Mondtam, hogy ugyan nekem van egy szabad lovam, de elég kemény dió, csak erős idegzetű, jó lovasnak, de kölcsön tudom adni. Azt mondják, hogy ide nekünk az oroszlánt is, ők rodeósok is, semmi gond. Fél óra múlva hozták vissza, hogy köszönik a lehetőséget, de ők rodeósok, nem öngyilkosok. Ha már fel volt nyergelve, elindultam versenyen kívül a lovasíjászaton, azok még csak leszek! :D

" Az én családomban aki egy szóval mondja el, amit tízzel is lehetne, az  lazsál." :)


#35 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2021 november 30. - 18:20

Akkor buzi leszek, de nem vagyok mindig kommunikatív hangulatban... :D

Panka, jól gondolom, hogy tiéd a Pankalovarda? 



#36 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2021 december 1. - 0:01

Azt hiszem, kudarc lett ez a topik, legalábbis annyira mondogatták emberek, hogy jajj, a fórum így, a fórum úgy, de hiányzik, de úgy néz ki annyira mégse, hogy megnyissák naponta egyszer, és ideböffentsenek valamit. Szomorú. B&zik mind. :D 



#37 Panka21

Panka21

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 206 hozzászólás

Közzétéve 2021 december 1. - 11:11

 

Akkor buzi leszek, de nem vagyok mindig kommunikatív hangulatban... :D

Panka, jól gondolom, hogy tiéd a Pankalovarda? 

 

 

Igen, az enyém :)
 



#38 telivér

telivér

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 802 hozzászólás

Közzétéve 2021 december 2. - 9:34

Azt hiszem, kudarc lett ez a topik, legalábbis annyira mondogatták emberek, hogy jajj, a fórum így, a fórum úgy, de hiányzik, de úgy néz ki annyira mégse, hogy megnyissák naponta egyszer, és ideböffentsenek valamit. Szomorú. B&zik mind. :D


Elnézést kérek ha a kisgazdaság és egy 5 hónapos gyerkőc mellett éppen csak levegőt venni van időm :D

#39 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2021 december 2. - 18:37

 

Azt hiszem, kudarc lett ez a topik, legalábbis annyira mondogatták emberek, hogy jajj, a fórum így, a fórum úgy, de hiányzik, de úgy néz ki annyira mégse, hogy megnyissák naponta egyszer, és ideböffentsenek valamit. Szomorú. B&zik mind. :D


Elnézést kérek ha a kisgazdaság és egy 5 hónapos gyerkőc mellett éppen csak levegőt venni van időm :D

 

 

Most menjek és keressek valakit akit legalább minimálisan érdekelnek ezek a kifogások? :D 


  • telivér kedvelte

#40 telivér

telivér

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 802 hozzászólás

Közzétéve 2021 december 3. - 9:52


Azt hiszem, kudarc lett ez a topik, legalábbis annyira mondogatták emberek, hogy jajj, a fórum így, a fórum úgy, de hiányzik, de úgy néz ki annyira mégse, hogy megnyissák naponta egyszer, és ideböffentsenek valamit. Szomorú. B&zik mind. :D

Elnézést kérek ha a kisgazdaság és egy 5 hónapos gyerkőc mellett éppen csak levegőt venni van időm :D

Most menjek és keressek valakit akit legalább minimálisan érdekelnek ezek a kifogások? :D

Légyszives :D

De hogy a korábban feltett, kivel mi történt azóta kérdésre is reagáljak:

Felnőttem (mikor először beléptem a fórumba még igencsak az iskola padokat koptattam, és ámulva ittam magamba a többiek szavait).
Azóta sikerült vidékre költöznöm, lovasoktatóként dolgozom, van kis saját gazdaság 5 lóval és sok egyéb állattal. Illetve ugye mostmár család is van egy párral meg egy babával, aki vesztemre már most rajong a lovakért :D